Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bluetooth headphones, wireless, slusalki, slusalici слушалки

Novi bluetooth noise reduction slusalki so mikrofon. Se povrzuvaat pr...


1.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 17:29Слушалки SONY WH 1000 XM3

Се продаваат многу добро сочувани слушалки SONY WH 1000 XM3 купени од...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:16Air pods pro orginal doneseni od Eu hitno

Se Prodavat novi air pode pro novi doneseni od eu novi potpulno podet...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Денес 12:25BOSE 700 Bluetooth Slusalki

Se prodavaat novi neotpakuvani Bose 700 slusalki. Kupeni vo germania...


18.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 12:49Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки + гратис

Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки во жолта боја, многу м...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 09:59SONY MDR1000X najdobriot model - fabrika- kutija i dokumenti

SONY MDR1000X najdobriot model - kako od fabrika- so kutija i dokumen...


99 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
130 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

14 мај 16:52Samsung Earphones

Се продаваат нови Самсунг слушалки 3.5 мм влез.


500 МКД
или предлог цена
14 мај 13:51Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови

Добиени се на поклон пред 2 месеци. Користени се 15 мин. Буквално се ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

11 мај 08:53AUDIO TECHNICA ATH-AD900X NOVI

Prodavam profesionalni slusalki AUDIO TECHNICA ATH-AD900X - glanc no...


220 €
или предлог цена
10 мај 13:26Продавам безжични слушалки Sennheiser RS125

НОВИ!!! Слушалките не се користени Доаѓаат комплет со оригиналното ...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

10 мај 09:54DR DRE DETOX

Limited edition black anodized finish with detox branded headband Pr...


70 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

09 мај 20:07SLUSALKI. ORIGINAL. VISOK KVALITET...VIDI OGLAS.

SLUSALKI. AKG, SENHEIZER, BEATS AUDIO, JBL, PHILIPS, SONY. IMAM I WIR...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

09 мај 12:54SONY bezzicni slusalki MDR-RF855RK

slusalkite se 100% ispravni so original polnac i baterija nivna, zvuc...


1.500 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
3.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

08 мај 17:18AKG K 52. STUDISKI SLUSALKI.

AKG K52. KAKO NOVI. SWISS....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

07 мај 10:41Slusalki

Novi nekoristeni slusalki


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

06 мај 11:24SLUSALKI APPLE AIRPODS 2 SO WIFI NOVI

1.APPLE AIRPODS 2 2.APPLE AIRPODS PRO 3.APPLE AIRPODS 3 SLUSALKI ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

05 мај 10:23SAMSUNG GALAXY BUDS BEZICNI SLUSHALKI

SAMSUNG GALAXY BUDS BEZICNI SLUSHALKI DOBRA SOSTOJBA BELI Samsung ...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

05 мај 10:23Skullcandy Jib Bluetooth slusalki

Prodavam Skull candy Jib


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

04 мај 14:41Bose - SoundLink II Wireless Over-the-Ear Headphones - Black

https://www.bose.com/en_us/products/headphones/over_ear_headphones/so...


9.900 МКД
или предлог цена
04 мај 12:16Se prodavaat Bezzicni slusalki

Se prodavaat Bezzicni slusalki model - Clatronic khf 461


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:23Akg hsc 171 studijski slusalki

Ispravni Zvucat odlicno Vidi foto, headbandot go nema


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

02 мај 21:21Bluetooth slusalki LG

Prodavam bluetooth wireless slusalki LG, original, so godina dena gar...


7.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

02 мај 10:37Sennheiser HD 430

studiski slushalki , neupotrebuvani https://stereonomono.blogspot.c...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

01 мај 08:14SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

Prodavam bluetooth slusalki Samsung buds live Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

30 апр 19:17JBL Endurance Sprint Bluetooth Slushalki slusalki

070 278 698 - Alek Slushalkite se novi malce koristeni Bluetooth...


1.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

30 апр 19:06Sennheiser HD555

Profesionalni slusalki Sennheiser HD555. Slusalkite se ispravni i v...


3.450 МКД
или предлог цена
29 апр 19:12Sennheiser HD 4.50bt — bluetooth slusalki

Slusalkite se bukvalno novi,samo imaat edna minimalna grepka na ednat...


100 €
или предлог цена
29 апр 10:20Pilotka Sennheiser PC 7 USB

Pilotka Sennheiser PC 7 USB Noise-cancelling microphone Excellent...


600 МКД
или предлог цена
28 апр 19:57Sony WH-1000XM3 слушалки

Се продаваат Sony WH-1000XM3 слушалки. Слушалките се нови, купени п...


11.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

22 апр 10:24Sony Wireless slusalki — novi

Prodavam visoko kvalitetni Sony slusalki. Slusalkite ne se bluetoot...


3.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:58Bowers & Wilkins P3 — slusalki

Slusalkite se bukvalno kako novi i kazi reci nekoristeni. Samo kopcet...


4.000 МКД
или предлог цена
18 апр 10:38ADAPTER ZA ELEKTROSTATSKI SLUSALKI SLUSALICI proveri

NAPOLEX EXD - 1 , made in JAPAN SE PRIKACUVA NA IZLEZ OD POJACALO I ...


30 €
или предлог цена
17 апр 22:44sennheiser hdr 180

odlicna sostojba vrven zvuk vidi sliki orginalni vidi gi site moi ogl...


70 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

17 апр 22:30Слушалки AKG K518L

Супер сочувани многу малку користени звучно одлични!


60 €
или предлог цена
15 апр 13:56Sony Dj Slusalki

Ekstra zvuk pokvaliteten of mnogu drugi poskapi slusalki. Slusalkite ...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

13 апр 16:06Panasonic DJ slusalki

Slusalkite imaat extra zvuk. Kompaktni I izdrzlivi.


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

13 апр 15:58Slusalki SENNHEISER PX 100-II - novi - слушалки -

Слушалките се неупотребувани. Карактеристики: Vrsta slušalica prem...


2.400 МКД
или предлог цена
13 апр 12:46Prodavam novi odlicni slusalkiAKG eftino

Prodavam slusalki AKG novi neupotrebuvani po super cena.


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

13 апр 08:24Pioneer se a4 slusalki

Odlicni Cena 1500 den


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

12 апр 22:54Marshall Monitor слушалки

Извонредни мониторски слушалки со одличен звук подобри и од многу пос...


100 €
или предлог цена
12 апр 16:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам