Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za pre...


170 €
или предлог цена
Денес 20:27Panasonic tranzistor

Odlicen. Stereo fm. Nema kapace za baterii, vidi foto. Cena 1600 d...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 15:14  НОВ ОГЛАС

TUNER PHILIPS FT 565

Дигитален квалитетен тунер ,со 16 мемории со одличен прием на станици...


25 €
или предлог цена
Денес 14:49  НОВ ОГЛАС

Receiver ONKYO HT-R518

prodavam resiver ONKYO HT-R518 koplet so svucnici 8oma 130w i dalinsk...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 12:11Pojacalo receiver DENON AVR-1507

Prodavam resiver DENON AVR-1507 vo odlicna sostojba donesen od Swiss ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 12:10DENON DRA-500AE. STEREO RISIVER. DOSTA JAK......TOP

DENON DRA-500AE. SO ORIGINAL DALECINSKO. ORIGINAL SOSTOJBA. MNOGU SOC...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 11:54PIONEER VSX-405RDS MK II. ODLICNO STEREO. 70W KANAL.TOP

PIONEER VSX-405RDS MK II.. ORIGINAL SOSTOJBA. PERFEKTEN ZVUK....VIDET...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Денес 11:54Se prodava Radio dvd Pioneer

Se prodava radio pioneer so dvd i so ekran so navigacija novo ni edna...


250 €
или предлог цена
Денес 01:42Logitech Squeezebox Radio

Raboti perfektno. Funkcionira samo preku wifi ili lan so internet sta...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:29  НОВ ОГЛАС

Autoradia so usb...sd.karticka..aux..i radio

Radiata se novi...po 1200 den.so univerzallni xhekoi...odgovarat ne s...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Yamaha RX-V396 5x90w optika digitalni vlezovi fabricka sost

YAMAHA RX-V396 5X90W OPTIKA DIGITALNI VLEZOVI FABRICKA SOSTOJBA SO UN...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02Denon TU-255

Продавам одлично сочуван 100% исправен шампањ боја со одлични кара...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:14RESIVER ONKYO TX DS494

RESIVEROT E OCUVAN VO FABRICKA SOSTOJBA, MOKEN E 2X75W NA SITE KANALI...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 10:22Vintage mamut resiver

Vintage mamut resiver technics socuvan ispraven cena 270 evra


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 09:42Prodavam Resiver Tehnics SA-AX6

Resiver Tehnics SA-AX6 sochuvan ispraven top model 130 evra


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 09:42Prodavam Tjuneri Onkyo, JVC, Pioneer

Tjuneri onkyo jvc i pioneer ispravni socuvani okyo-65€, pionerot-70€,...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 09:39Prodavam Retro Lampasko Radio

Retro lampasko radio sochuvano 70evra


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 09:39Prodavam Radio Telefunken 1941god

Radio Telefuken 1941 god ispravno. Sochuvano 120 e.


120 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 09:38YAMAHA RX-V800RDS. TOP MODEL MOKNO STEREO A+B 100W KANAL TOP

YAMAHA RX-V800RDS. MOK I KVALITET. 15KGR. MNOGU SOCUVAN....VIDETE GI ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јун 18:13Pojacalo xxl 5.1 saraund

Pojacalo xxl saraund 5.1 nerabotat nekoi kopcinja doneseno od german...


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јун 12:11RESIVER YAMAHA R2000

REDOK VINTAGE RESIVER MADE IN JAPAN, MNOGU MOKEN 2X150W NA 8 OMA, VO ...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јун 11:26Sony World Band Receiver ICF-SW77

Odlicno radio za kolekcioneri i ljubiteli na kvaliteni radija. Ov...


259 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јун 10:51AUTO RADIJA HONDA JAZZ

Servis na avto cd radija za honda jazz 2004-2008 godina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

07 јун 07:41Gramofonsko predpojacalo

Ispravno koristeno


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 15:12RESIVER YAMAHA RX 570

STEREO RERSIVER VISOKA KLASA OD YAMAHA SO FABRICKITE TRANZISTORI I PO...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 јун 11:48Marantz SR 4600

Prodavam resiver marantz sr 4600 vo top sostojba Perfekten zvuk prepo...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 јун 11:46RESIVER I CD PLEER TECHNICS

OCUVANI VO FABRICKA SOSTOJBA SO DALECINSKO RESIVER I CD PLEER, RESIVE...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

06 јун 10:42DENON AVR X1000 5X145W INTERNET LAN AIR PLAY DLNA USB HDMI A

DENON AVR X1000 5X145W INTERNET LAN AIR PLAY DLNA USB HDMI ARC OPTIKA...


199 €
или предлог цена
05 јун 18:43YAMAHA RX-V677 7X150W WI-FI AIR PLAY LAN HDMI 4K ARC 3D OPTI

YAMAHA RX-V677 7X150W WI-FI AIR PLAY LAN HDMI 4K ARC 3D OPTIKA USB TR...


299 €
или предлог цена
05 јун 18:40Germansko radio Microspot so bluetooth

Germansko radio 36W, DAB + blt/rc so bluetooth. Ima i vuferce vo nego...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 јун 18:19Internet radio Logitech

Prodavam dve internet radia Logitech. - Logitech UE Smart radio 80e(U...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 јун 18:11Continental edison resiver

Odlicen Japan Novo Drven kapak About This Listing Ampli tuner Co...


65 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
69 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 јун 13:20RADIO LAMPASKO ORION

OCUVANO ISPRAVNO RADIO ORION, FAKA SREDNI BRANOVI , SO IZLEZNA LAMPA ...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 јун 11:45RESIVER TECHNICS SA EH760

VRVEN RESIVER I PROCESOR EKVILAJZER TECHNICS SO DALECINSKO, MOKEN E 2...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

05 јун 11:094 zvucnici so risiver Maranc 4 i 8 oma

Risiver Marnc Supersk0p 2x75 w so 4 svicni kutii od ko2 po 120 w visa...


1 €
или предлог цена
05 јун 10:28Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
04 јун 19:43Jvs rx 212 pojacalo resiver top sostojba

Pojacalo so radio vo odlicna sostojba


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 јун 12:39RESIVER LAMPASKI GRUNDIG STEREOMEISTER 300

VO FABRICKA SOSTOJBA LAMPAS GRUNDIG, OCUVAN FAKA ODLICNO FM STANICI, ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 јун 11:47Pojacalo / Resiver SONY STR-DB780 5x100w hi end QS 5.1

Prodavam mnogu kvalitetno i mokno pojacalo / Resiver Sony STR-DB780 Q...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

04 јун 09:38SARAUND RESIVER KENWOOD KR-V 5570

Ispraven bez dalinsko Ne isprakam po kargo Tel.077-755-905


60 €
или предлог цена
03 јун 17:47Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам