Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha R-N500 Network Receiver

Продавам малку употребуван, како нов Yamaha R-N500 Network Receiver с...


22.000 МКД
или предлог цена
27 мај 14:31Промовирано

GRAMOFON TESLA NZC 040

ODLICEN GRAMOFON SO POJACALO VO NEGO I NOVA IGLA, MOZE DA SE PRIKLUCI...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Вчера 17:00  НОВ ОГЛАС

Грамофон Тechnics SL-Q2

Продавам сочуван грамофон Technics SL-Q2,директ драјв со Ortofon OMB-...


380 €
или предлог цена
Вчера 16:19AUNA TT 931 automatik

Gramofonot avtomatski go uklučuva diskot i go isklučuva so vrakanje n...


2.450 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
2.750 МКД
Вчера 11:39грамофон и плочи

грамофонот е исправен


По Договор
или предлог цена
02 јун 19:00Yamaha P200

Odlicno socuvan, potpolno ispraven poluatomatski gramofon Yamaha P-20...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 јун 11:14GRAMOFON CROWN GS 461

VRVEN GRAMOFON SO ODLICNA IGLA, TEZOK CELIOT E METALEN SVIRI ODLICNO,...


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 јун 11:13Originali Holland, Germany, USA, UK spisok 1

Originali. Odlicno ocuvani, Holland, Germany, USA, UK. Ima i nesto li...


700 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 јун 07:06Luxman PD 210 so nova glava AT VM95E

Luxman PD 210 so nova glava AT VM95E i nov belt. Originalno upatstvo.


175 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

02 јун 07:05Prodavam gramofon glava Audio technica AT70K so nova igla

Продавам грамофонска глава со нова неотпакувана дијамантска игла: Au...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

01 јун 19:05Грамофон / Gramofon Teac P-7 full automatic

Се продава грамофон Teac P-7, made in Japan. Грамофонот е direct driv...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

31 мај 21:20stari gramofoni

gramofoni i mikrofoni


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:19Gramofoni vo www.zec.mk najgolem izbor

Najgolem izbor na geamofoni vo Makedonija ...veke od 3999 denari... ...


3.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

30 мај 15:58Грамофон Pioneer PL 3000 Automatic Direct Drive Turntable

Се продава грамофон Pioneer PL 3000 Automatic Direct Drive Stereo Tur...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
29 мај 23:15Bang & Olufsen Beogram 1902 — gramofon

Raboti. Potrebno e da se sredat zicite. Glavata i iglata se extra. ...


230 €
или предлог цена
29 мај 11:58SHARP RP-155H

Зачуван и функционален, со нова глава, игла и каиш.


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

29 мај 08:47Pioneer PL-X55Z

Солидно зачуван и функционален грамофон, со нов каиш и нова игла.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

29 мај 08:47Glava za gramofon TECHNICS EPC-207C

bezigla


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 мај 17:44Prodavam Profesionalen Gramofon Omnitronik DD-2220

Prodavam profesionalen gramofon omnitronik dd 2220 so nova glava i ig...


230 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 мај 11:10Prodavam Sistem TEC Gramofon so Pojacalo

Sistem tec gramofon pojacalo, radio kaseti vlez za cd i mikrofon ispr...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

27 мај 11:10Gemini XL-500 ii — direct drive gramofon

Gemini XL-500 ii — direct drive gramofon. Perfektna sostojba-nikogas ...


200 €
или предлог цена
26 мај 10:28Pro-Ject - Debut III Turntable

Pro-Ject - Debut III Turntable Mnogu malku koristen i odlicno socuv...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

25 мај 14:43GRAMOFON TURANDOT ELAK GM 7606

OCUVAN KAKO NOV VO FABRICKA SOSTOJBA SO ODLICNA GLAVA I IGLA, SVIRI M...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

25 мај 12:50Hitachi HT-21 — gramofon

Gramofonot e ispraven i raboti(vrti motorot,gi prima site komandi) ...


2.500 МКД
или предлог цена
24 мај 15:29GRAMOFON PEPITO PORTABLE RECORD

REDOK KOLEKCIONERSKI PRIMEROK GRAMOFON NA BATERII, ITALIJANSKI SO ORI...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

24 мај 10:48GRAMOFONSKO LAMPASKO PREDPOJACALO

SMESTENO VO KUTIJA OD CD PLEER SO TRI LAMPI, DOBIVATE MNOGU PO CIST Z...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 мај 12:59Extra gramofon technics sl-bd3

Extra socuvan gramofon


140 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 мај 07:12VINTAGE TECHNICS SL-DL1 GRAMOFON SSSS

1. VINTAGE Technics SL-DL1 Direct Drive Automatic Turntable System Ma...


75 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

23 мај 04:52Sony PS-LX310 — gramofon - direct drive

Gramofonot e vo extra sostojba-glava i igla bukvalno novi. Fantasti...


5.500 МКД
или предлог цена
21 мај 21:41MELOVOX gramofon ( vintage )

Prodavam MELOVOX ( vintage ) francuski od 50-tite i 60-tite godini. E...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

20 мај 09:19Numark gramofon

Gramofnot e vo super sostojba-glava,igla,kais se e extra. Cenata e ...


7.000 МКД
или предлог цена
19 мај 19:24GRAMOFON HITACHI DS ST 103

VRVEN VINTAGE GRAMOFON SO NOVA IGLA, POTPOLNO ISPRAVEN MNOGU PODOBAR ...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

19 мај 11:04PROJECT PHONO BOX

NOV MM/MC


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

18 мај 12:04REVOX B790

PRODAVAM REVOX GRAMAFON VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NOVA GLAVA I IGLA OR...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

18 мај 12:03REVOX B795

PRODAVAM REVOX GRAMAFON VO PERFEKTNA SOSTOJBA I TEHNICKI I KOZMETICKI...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

18 мај 12:03STEREO DECK HI-FI AKUSTIKA SKD-200

Ispraven .bez nikakov problem odlicno gi vrti kasetite --maximalno z...


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 07:52ELAC miracord 660 germanski Vintage

gramofonot e vo najdobroto nivno drveno kuķIšte koe e odlično začuvan...


4.500 МКД
или предлог цена
18 мај 07:49AT AT-LPW50 PB Manual Belt Drive Turntable

The AT-LPW50PB is a fully manual, belt-drive turntable designed to gi...


27.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 мај 16:52AT AT-LP140X PB SV Direct Drive Turntable

he AT-LP140XP fully manual professional DJ turntable features a high-...


32.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 мај 16:39AT AT-LP120XUSB BK Turntable

Audio-Technica AT-LP120XUSB Direct Drive Turntable This update of ...


22.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 мај 15:34AT AT-LPW30TK Manual Belt drive turntable

The AT-LPW30TK is a fully manual, belt-drive turntable designed to gi...


21.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

17 мај 15:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам