Цела Македонија
                   
138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

domasno kino Samsung HT-H7750WM, 7.1ch. so lampi,high -end

domasno kino blu-ray Samsung HT-H7750WM, 7.1ch. so lampi,high -end,da...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Аеродром / Скопје

Домашно кино

Вчера 10:24Dvd LG 3500 den

Продавам дивиди плеар Домашно кино


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашно кино

Вчера 04:33  НОВ ОГЛАС

Samsung Full HD 3D Naocari SSG-5100GB

Novi naocari bez batterija, 2 para, 500 denari od par. Rabotat so s...


500 МКД
или предлог цена
17 мај 22:27PANASONIC DOMASNO KINO 5 SATELITI I 1 BASS 5.1 ODLICNO

Prodavam odlicno dvd domasno kino PANASONIC SA-HT75 so moknost od 300...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

17 мај 15:57DOMASHNO KINO SHOCKWAVE

PRODAVAM DOMASHNO KINO SHOCKWAVE SO ZVUCNICI, SKORO NOVO.KORISTENO S...


3.500 МКД
или предлог цена
17 мај 14:15Dvd Philips

Ispravno Nemam dalinsko i buver Tel.077-755-905


30 €
или предлог цена
17 мај 13:40SAURAND ZVUCNIK T n B 1 + 2

Odlicen zvuk -- bass + visoki vlez na AUX za telefon -- lap-top...


1.600 МКД
или предлог цена
17 мај 13:20Philips HTS 9800 W 6.1 domasno kino bezicni zvucnici

Philips HTS 9800 W систем за домашно кино (6.1 Surround звук. Зголему...


290 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
350 €
Ѓорче Петров / Скопје

Домашно кино

17 мај 10:50Se prodava domasno kino LG

MODEL : LG HT503TH-DH Ispravno so vufer, bez zv...


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 19:13DVD CD MONITOR PHILIPS

DVD CD MONITOR PHILIPS


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Домашно кино

16 мај 18:45Lg dvd 5.1 domasno kino

Prodavam dvd LG BH7520 5.1 socuvano.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашно кино

16 мај 13:52Samsung domasno kino

Domasno kino ili home cinema marka SAMSUNG vo komplet so site zvucnic...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

15 мај 10:58Android tv box 4/32 - 6k

Najnov model na Android TV box so Android 10, 4GB RAM, 32 GB ROM. Nov...


3.700 МКД
или предлог цена
15 мај 10:09PANASONIC DOMASNO KINIO

Prodavam Panasonic 5.1 dvd surround so fm / am radio tuner.


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашно кино

14 мај 16:00Dvd

Prodavam dvd Panasonic ispravno zacuvano komplet so zvucnici moze zam...


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Домашно кино

14 мај 14:32BOSE soround 2+1. domashno kino

Bose soround odlichno sochuvan raboti perfektno 2 +1. GS serija 2


200 €
или предлог цена
14 мај 10:31philips dvd sacd dvp-9000s & philips cineos dfr-9000

kako novi besprekorni so orginalni daljinski najdobro od philips vidi...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Домашно кино

13 мај 23:43Domasno kino SAMSUNG

Prodavam domasno kino samsung bez zvucnici i bez daljinsko dvd ne rab...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Аеродром / Скопје

Домашно кино

13 мај 17:58Domasno kino PHILIPS HTS 3270

Prodavam domasno kino PHILIPS HTS 3270 so daljinsko


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

13 мај 17:46DVD / HT 1068 DIVX ---QUADRO

Kompletno ispraven kako nov gi chita site format na cd-nja dvd--...


3.200 МКД
или предлог цена
13 мај 14:27Медиа плеер Tronsmart Orion R68 Meta

Продавам одличено, многу малку користен медиа плеер Tronsmart Orion R...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

10 мај 18:01PRODAVAM 5 ZVUCNICI LG SO KABLI ZA SITE 1500 DEN.

PRODAVAM 5 ZVUCNICI LG SO KABLI ZA SITE 1500 DEN.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

09 мај 18:325.1 Logitech Z906 Nov neotpakuvan evtino

Speakers 5.1 Logitech Z906 Surround Sound THX/Dolby Digital/DTS Certi...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашно кино

09 мај 05:59Android Smart TV Box 4/64GB HK1 Max 8K

Нов ТВ бокс Андроид верзија 10 4ГБ Рам 64ГБ Ром Ако сакате да ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

09 мај 00:05Domasno Kino,Saraund zvucnici 5.1

Domasno Kino,Saraund zvucnici 5.1


800 МКД
или предлог цена
08 мај 15:30Медиа плеер Beelink GT1

Продавам одличен медиа плеер, многу малку користен, модел Beelink GT1...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

08 мај 14:28DOMASHNO KINO--SARAUND ZVUCHNICI

Saraund zvuchnik 2 + 1 MULTIMEDIA SPEAKER----DELUX odlichen zv...


1.300 МКД
или предлог цена
07 мај 18:39DVD RECORDER LG -LH-T 255

Chita --dvd--mp3--vdcd-- Tyuner FM --aux site izlezu mu rabotat d...


3.400 МКД
или предлог цена
07 мај 10:43Android tv box S90x3 Procesor

VONTAR X3 - CPU: Amlogic S905X3 Quad Core ARM Cortex A55; - GPU: Ma...


5.200 МКД
или предлог цена
06 мај 17:40A95X F4 Android 11 TV Box RGB Light Amlogic S905X4

Transpeed Android 11A95X F4 TV Box RGB Light Amlogic S905X4 Dual Wifi...


5.600 МКД
или предлог цена
06 мај 17:39Android Tv Box so 4 jadren procesor i 2GB ram

W95 TV Box Бокс со S905X3 процесор и 2 GB ram 4200 ден Платен D...


4.200 МКД
или предлог цена
06 мај 17:39Philips

Philips domasno kino


4.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Домашно кино

05 мај 19:11Rotel RSX 1056

Исправно со далечински управувач.


400 €
или предлог цена
Куманово

Домашно кино

04 мај 12:51PRESNIMUVAM VHS, SVHS, VHS C, Mini DV, Hi 8, 8 mm I Super 8

Преснимувам ВИДЕО МАТЕРИЈАЛИ од VHS, SVHS, VHS C, Mini DV, Hi 8 касет...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

03 мај 20:10KUPUVAM DOMASNO KINO SO VISOKI ZVUCNICI DO 50 EVRA

DO 50 EVRA


50 €
или предлог цена
Крушево

Домашно кино

03 мај 13:36Android tv box 4/32 - 6k

Najnov model na Android TV box so Android 10, 4GB RAM, 32 GB ROM. Nov...


3.700 МКД
или предлог цена
03 мај 10:21PROJECTOR RIGAL RD-806

prodavam nov projector Rigal RD-806 2800 Lumens 1500:1 1280x800 pixel...


8.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашно кино

02 мај 14:03Yamada H8450

Se povrzuva so jack 3.5mm u TV portot za slusalki/headphones, u DVD 5...


90 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Домашно кино

01 мај 14:40mini subwoofer pasiven

mini subwoofer pasiven


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Домашно кино

30 апр 07:513D PHILIPS NAOCARI

Prodavam PHILIPS 3D naocari, novi nekoristeni.


699 МКД
или предлог цена
29 апр 19:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам