Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Canon prima zoom 70f

Info na 078 923 287


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Canon

28 фев 14:12Prodavam Kamera 8mm Canon moze zamen

Prodavam kamera Canon 8mm so defekt zaglavena e kasetata ...


1 €
или предлог цена
23 фев 23:53CANON VIDEOCANON LENS 16XZOOM XL 5.5-88mm IS 1;1.6-2.6 FI 72

ISPRAVEN OBJEKTIV ZA KAMERA CANON XL1S


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Canon

28 окт 12:29se prodava fotoaparat CANON(skoro nov)

mnogu malku koristen fotoaparat original brand CANON,slikite sto gi p...


1.500 МКД
или предлог цена
14 окт 15:36Canon prima zoom 76 fotoaparat

Prodavam fotoaparat CANON prima zoom 76 Fotoaparatot e vo ekstra sos...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Canon

25 авг 19:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам