Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam nova vo paket video kamera Panasonik m 50

Продавам нова во пакет камера Panasonik m 50 - Дај предлог цена и до...


40.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Видео камери - Аналог / Panasonic

06 јун 08:52Kamera VHS

Kamera VHS komplet so kuferce


По Договор
или предлог цена
05 јун 16:45Panasonic wv-3030e

Socuvana so reflektor 1000w


120 €
или предлог цена
12 авг 12:05Panasonic MD 10000

Zacuvana Panasonic MD 10000 mnogu malce koristena so edna baterija so...


150 €
или предлог цена
15 апр 11:39Камера,Видео,Грамофон,Систем,Машина за куцање

Се продаваат разни електронски уреди (функционални). Цена поволна, по...


По Договор
или предлог цена
27 фев 13:35Panasonic video kamera 80gb hdd full hd

Video kamerata e kak nov mnogu malku koristen Gradena hdd od 80gb ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:02Kamera panasonik

Kamera panasonik m7 se prodava ne e koristena 10 god cena 100e 07522...


100 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Видео камери - Аналог / Panasonic

13 сеп 13:15PANASONIC M9500 SVHS CAMERA kako NOVA!!!

Kamerata e koristena mnogu malku, 2-3 vhs kaseti se snimeni, baterija...


150 €
или предлог цена
08 апр 22:38Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам