Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam CANON XH-A1 i hard disk SONY HVR-DR60

Kamera Canon XH-A1 so 3-CCD chip, Minimum Lux. 0.4 lux (in Manual Mod...


111.111.111 €
или предлог цена
Вчера 09:48CANON EOS REBEL 200DSL 24.2MPIX WHITE

PRODAVAM CANON EOS REBEL 200DSL 24.2MPIX NOV,WIFI BLUETOOTH, USB, LIV...


450 €
или предлог цена
18 мај 18:58Canon

Kamerata e nova ne upotrebena vo odlicna sostojba. Mozna e zamena da...


7.000 МКД
или предлог цена
09 мај 20:21Canon XH A1S Професионална одлично сочувана.

Се продава професионална одлично сочувана камера Canon XH A1S поноват...


780 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

29 апр 11:49Canon Rebel SL3

Се продава Canon Rebel SL3. Купен од Америка, од Best Buy. Фотоапар...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

12 апр 00:45Prodavam Powershot SD1400 IS

Cannon Powershot SD1400 IS Aparatot e kako nov. Bez nikakva grebna...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

01 апр 19:19Canon G1X PowerShot komplet

Продавам: Canon PowerShot G1X Интелигентен IS-објектив со 4x. Зум ...


160 €
или предлог цена
25 мар 08:15Canon EOS 1100d

Се продава canon eos 1100d фото апарат Во апаратот има 2 батерија екс...


11.000 МКД
или предлог цена
07 мар 13:25Canon Legria FS200

Дигитална камера, како, нова малку употребувана, комплет со приклучоц...


4.900 МКД
или предлог цена
30 јан 09:37Canon Legria HF G10 Flash Memory PAL Camcorder

Камкордер кој овозможува сериозна видео продукција: - HD CMOS PRO се...


550 €
или предлог цена
29 јан 22:58Kamera CANON XH-A1

Prodavam kamera CANON XH-A1 vo odlicna sostojba so site priklucoci, b...


11.111.111 €
или предлог цена
19 јан 09:25Cannon digitalna camera

Kupena pred nekolku godini 700evra,retko koristena...2000x digital zo...


300 €
или предлог цена
13 јан 15:27CANON digitalna camera kako nova

Kamerata e super i e kako nova 2 h snimano so nea ... Tel kontakt Dr...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

19 дек 01:39Aparat Canon SX 200is

Aparatot e kako nov vo kutija,so nego si odat site originalni raboti:...


3.000 МКД
или предлог цена
26 ное 09:59Digitalna kamera Canon DC330 48x so site dodatoci

Продавам дигитална камера Canon DC330 со додатоци и тоа комплет со то...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

04 окт 22:10Canon 600D

Prodavam Canon 600D ili T3i , Aparatot e so objektiv 18-135 zoom obje...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

28 сеп 16:18Aparat Canon EOS 6DFull Pack+Objektiv EF-50mm-F1-8STM

📸Спецификации за производот Canon EOS 6D📸 20_2_MP_CMOS: CMOS се...


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 авг 17:50Se prodava Canon DC201 DVD Camcorder

Canon DC201 DVD Camcorder Snima fotografii i audio i video na DVD-...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 авг 02:15Video kamera CANON - digitalna MV700

mnogu malku koristena, ispravna so dve baterii, memoriska karticka, p...


200 €
или предлог цена
20 авг 20:38Canon EOS 1300D

Se prodava aparatot od slikite, vo odlicna sostojba. Zaedno so apar...


13.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

23 мај 15:22PRODAVAM MONTIRAM VIDEOFONI I CAMERI,I ALARMI

PRODAVAM MONTIRAM ANDROID VIDEOFON SO APLIKACIJA NA MOB TEL VO SEKOE ...


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

17 мај 10:18Canon 600D

Se prodava Canon 600D zaedno so kit objektiv Canon EF-S 18–55mm lens...


17.000 МКД
или предлог цена
19 апр 21:23Se prodava camera Canon

Se prodava Canon camera, DVD - JVC i fotoaparat- Sony i televizor-TCL.


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 мар 15:46Canon XF100 so 3 baterii i polnac

Se prodava Canon XF100 Professional Camcorder Kamerata e koristena s...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 фев 16:25CANON 550D

CANON 550D


15.000 МКД
или предлог цена
07 фев 20:01OBJEKTIV CANON VIDEO LENS 3X ZOOM

PRODAVAM OBJEKTIV CANON VIDEO LENS 3X ZOOM XL 3.4 - 10.2 mm 1:1.8 - 2...


40 €
или предлог цена
29 јан 19:38Se prodava canon legria fs 305 digitalna

Se prodava canon legria fs 305 so memori card socuvana bez baterija


2.000 МКД
или предлог цена
25 окт 07:58Canon Powershot 470 Digitalen FOTOAPARAT+CAMERA

Добро зачуван Canon Фотоапарат/Камера 7 мегапиксели. Во пакетот след...


1.500 МКД
или предлог цена
28 дек 22:49Prodavam камера Canon XM-1 3 CCD

Продавам: -Професионална DV камера Canon XM-1 3CCD -3 батерии Canon...


18.000 МКД
или предлог цена
03 дек 11:07Se prodava objektiv za canon dslr

Pasuva za site canoni dslr


2.500 МКД
или предлог цена
02 дек 13:17CANON

CANON POLNAC SO USB DATA KABEL FOTROLI TORBICKI I DRUGO


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 ное 14:35CANON objektiv 80-200mm

CANON objektiv 80- 200mm 1:4,5-5-6 made in japan po povolna cena 079 ...


50 €
или предлог цена
27 ное 10:15Se prodava cena 2000 eur

Od svajcarija javetese na viber +41765966273


2.000 €
или предлог цена
02 јул 00:29Canon 6D so Tamron 24-70mm f/2.8 VC

Teloto i objektivot se vo odlichna sostojba Canon 6D Specs -20.2M...


1.400 €
или предлог цена
12 мар 13:29Americhki Canon 6D 24-105 f4

Se prodava americhki Canon 6D so 24-105 mm na f4. Fotoaparatot e 1 go...


1.400 €
или предлог цена
20 фев 02:04Canon 7D + објективи

Здраво дечки и девојки, Продавам: Canon 7D - 340 е (2 Cf меморис...


540 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

11 дек 22:17CANON EOS 77D plus top objektivi & oprema .. Super cena !!

Se prodava besprekorno socuvan (kako nov) CANON EOS 77D seuste pod ga...


1.300 €
или предлог цена
08 дек 09:39Се продава Апарат Canon Eos 1100D

Се продава апарат Canon Eos 1100D , многу добра состојба малку корист...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

27 јул 22:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам