Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalna Video Camera JVC GY-HM70E HD

Profesionalna Video Camera JVC, za snimanje na svadbi, krstevki i sli...


700 €
или предлог цена
28 дек 12:58KAMERA JVC GY-HD 201E

Се продава камера JVC GY-HD201E. Многу малку е работена како нова. Пр...


1 €
или предлог цена
26 дек 15:19Kamera JVC 700x vhc

Kamera JVC Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
23 ное 10:23Kamera jvc 700x

Mark : 700 x Tel : 004369910390818 viber whatsap


30 €
или предлог цена
23 ное 10:18Prodavam kamera JVC 8mm

Mnogu socuvana kako nova, komplet so polnac, upatstvo i kabel za povr...


12.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / JVC

10 мар 12:59KOPCE SO SKRIENA 8 M.P KAMERA--SNIMA : VIDEO--SLIKA-16GB

Овој производ е првиот high-definition дигитална камера со посебен сн...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / JVC

12 сеп 14:49MINI DV kamera HD --spiunska,sportska so dodatoci+ 16 GB

MINI DV kamera spiunska,sportska so site dodatoci se koristi kako: -...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / JVC

04 сеп 12:13SKRIENA KAMERA VO KLUC ZA CENTRALNO---SO SENZOR NA DVIZENJE

KLUC ZA CENTRALNA ZA AVTOMOBIL ---SO SKRIENA 8 M.P KAMERA карактерис...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / JVC

04 сеп 12:13USB SO HD SKRIENA KAMERA 8M.P + SENZOR NA DVIZENJE

USB SO HD SKRIENA KAMERA + SENZOR NA DVIZENJE USB STIK OD SO HD SK...


1.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / JVC

04 сеп 12:13Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам