Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JVC VIDEO KAMERA I APARAT SWISS

JVC VIDEO KAMERA I APARAT ZATOSTO I SLIKI PRAI SO DVA BATERI TASHNA P...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Mustek

19 ное 08:52Prodavam montiran videofoni,cameri,alarmni sistemi

Prodavam montiram videofoni, cameri,alarmi tel 070280132 kire


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Mustek

03 апр 21:55Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам