Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Kameri Samsung

Prodavam Kameri Samsung ednata ispravna, drugata ima linii na ekrance...


40 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
60 €
Чучер Сандево / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

16 мај 12:41Tasnicka za video kamera

Prakticna.so mnogu pregradi...Crna.prakticno nova.Bez znaci na ostetu...


700 МКД
или предлог цена
05 мај 07:48Samsung camcorder MiniDV

Prodavam nova Samsung Mini DV camera, model VP-D381, so 38x opticki z...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

04 мај 20:51Се продава Фотоапарат дигитални fotoaparat i kamera камера

Се продаваат дигитални фотоапарат Canon и Full Hd Samsung камера. Ca...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

04 мај 13:14digitalna samsung kamera

se prodava nova digitalna samsung kamera nekoristena so torbicka poln...


По Договор
или предлог цена
03 мај 21:17Kamera digitalna nova

Se prodava kamera digitaln koja snima na mali diskovi. Kamerata e nov...


5 МКД
или предлог цена
21 мар 12:20Samsung ST30 Digital Camera

Kupena od Amerika od Best Buy prodavnicata, mnogu malku koristen samo...


1.800 МКД
или предлог цена
04 мар 11:39Camera Samsung odlicna

Se prodava kamera Samsung zacuvana kako nova ne e mnogu koristena.Drz...


3.500 МКД
или предлог цена
03 дек 20:13SAMSUNG KAMERA DVD-RW

Samsung kamera so DVD 8cm ispravni, baterija drzi min 1 sat so polnac


3.000 МКД
или предлог цена
05 ное 12:47Samsung camera HD so 4GB interna

Prodavam Samsung kamera HD so 4gb interna memorija + moznost za sd ca...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

16 окт 00:52SAMSUNG KAMERA

SAMSUNG KAMERA snima na SD karticka, baterija slabo drzi snima na str...


1.800 МКД
или предлог цена
02 окт 23:20PRODAVAM SAMSUNG CAMCORDER!

PRODAVAM SAMSUNG CAMCORDER VP-L700 MNOGU MALKU KORISTEN, KAKO NOV SO ...


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

01 окт 13:09PRODAVAM SAMSUNG VP-D353i

Prodavam samsung model VP-D353i vo ispravna sostojba ide so polnac au...


55 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

30 сеп 17:15SAMSUNG HMX-R10 FULL HD

malu koristena ne poveke od 20 casa snimka https://www.samsung.com...


4.500 МКД
или предлог цена
19 фев 18:25Samsung r10

Se prodava samsung kamera za snimanje i slikanje, celosno funkcionaln...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

07 фев 15:42CASOVNIK SPY CAMERA 8M.PIX+8GB MEMORY -GUMEN I ZELEN

SAAT SO 8 MEGA PIXELS +HD SPY CAMERA+8GB MEMORY+VODOOTPOREN специф...


2.499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

06 сеп 13:52SAMSUNG SCC C4205P

SAMSUNG SCC C4205P,profesionalna kamera za video nadzor so adapter i ...


100 €
или предлог цена
26 јул 23:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам