Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WiFi IP – PTZ nadvoresna kamera 2 MP

Има приклучок за мрежно поврзување преку кабел, но може да се конекти...


1.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sanyo

07 мај 16:17Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам