Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sony 2000 i 2500

Kamerite se socuvani


По Договор
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 20:25Prodavam HD Kamera SONY

Prodavam HD KAMERA SONY HDR - CX130. Kamerata e kako nova i e mnogu m...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

21 мај 12:40Polnac za baterii Sony bc-u1

Se prodava polnac


70 €
или предлог цена
21 мај 02:07360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

20 мај 10:06Soni HD kamera so prozektor

Kamerata e vo odlicna sostojba Mnogu malce koristena Si raboti se...


1 €
или предлог цена
18 мај 17:23VIDEO KAMERA SONY HD

Video kamera sony so hd rezolucija snima na cd i karticka odlicno s...


9.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

16 мај 14:41KAMERA SONY HDR- CX 240 E NOVA

Kamerata e kako nova mnogu malku koristena.Inf. na tel:076/691-142.


1.111 €
или предлог цена
16 мај 12:20Sony FDR-AX700 4K Camcorder

Sony FDR-AX700 4K Camcorder so adapter, 2 baterii, polnac za dve ba...


1.500 €
или предлог цена
13 мај 18:56Sony HXR-MC2000

SONY HXR-MC2000 polovna socuvana kamerata ja imam kupeno nova so k...


510 €
или предлог цена
11 мај 21:30***Video Crane - Profesional ProAim

Prodavam ili znajmuvan video kran 7.5m. Kranot e profesionalen mnogu ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 09:35Sony RM E500 Video Editing Controller

donesen od Swiss vo odlicna sostojba prakjam po kargo


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

09 мај 01:46PRODAVAM SONY DCR-SX65E

Prodavam SONY model DCR-SX65E kako nova ide so polnac i kabel audio v...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

08 мај 20:27kamera sony

prodavam kamera sony so priklococi za tv polnac info na telefon 07531...


10.000 €
или предлог цена
06 мај 23:33Се продава дигитален апарат Sony

Се продава дигитален апарат Sony со мемориска картица 2GB и 14mp. Има...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28Sony ax33 4K

Prodavam Sony ax3 4K rezolucija so "Balanced Optical Steady Shot" odl...


600 €
или предлог цена
04 мај 19:21Polovna SONY HDR_FX1000

Prodavam kamera SONY HDR_FX1000 VO ODLICNA SOSTOJBA SE SE REKORDER D...


5 €
или предлог цена
02 мај 23:29Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:29PRODAVAM DIGITALNA FULL HD KAMERA SONY NX5

Продавам многу сочувана дигитална фул ХД камера SONY NX 5. Прв сопст...


1.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 апр 21:48PRODAVAM DIGITALNA HANDYCAM KAMERA SONY

Продавам HANDYCAM камера SONI, комплет со торбица! Информации на тел...


110 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 апр 21:48Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo.


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 апр 13:45Kameri

Kameri so Mali kaseti


1.000 €
или предлог цена
27 апр 21:40Sony DSC DSC-HX300

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

26 апр 10:40Se prodava digitalna camera SONY 20x, 800

Se prodava digitalna camera SONY 20x, 800 - lenses: Carl Zeiss - di...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

11 апр 22:34SONY KAMERA 40GB HARD DISK

PRODAVAM KAKO NOVA SONY KAMERA CDR-SR 35E SO 30 GB HARD DISK. TEL. 07...


20.000 МКД
или предлог цена
02 апр 09:18Камера/Camera SONY pxw-x200

Се продава професонална теренска камера “Sony PXW-X200 XDCAM Handhel...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 мар 13:00Sony mc2500

Kamerata e edna sezoni koristena, vo odlisna sostojba e, 2 golemi bat...


790 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Видео камери - Дигитални / Sony

18 мар 16:37Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder recisi nov

Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder koristen vo studio - za p...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 мар 12:40Se prodava Sony DV Camcorder

Sony DCR-VX2200E MiniDV Digital PAL Camcorder


200 €
или предлог цена
04 мар 19:44Prodavam digitalna kamera foto aparat

Prodavam digitalna kamera foto aparat ispraven povolno.Informacii na ...


20 €
или предлог цена
20 фев 12:21Се продава адаптер за полнење батерии Sony

Се продава адаптер за полнење батерии Sony цена:1300ден. Контакт:07...


1 €
или предлог цена
18 фев 19:15IP Camera, Kamera, Monitoring, Wi-Fi kameri камера

Se prodavat najnovi modeli na IP cameri (Anran, Jienu) SONY leka. ...


2.300 МКД
или предлог цена
09 фев 15:18Sony CMU-BR100 web camera-камерa-kamera

Sony web camera za televizor Tel 078 367 217 Kamerata e sk...


6.000 МКД
или предлог цена
03 фев 18:12Kamera

Prodavam dobro sacuvano kamera gledaj na slika


60 €
или предлог цена
02 фев 11:07Sony DCR-DVD404E

U ispravnon stanju provereno snima i reprodukuje , prodaje se sa adap...


80 €
или предлог цена
17 јан 18:05Sony RX10 Mrk II

Prodavam 3 aparati Sony RX10 mrk II Objektiv 24-210mm 2.8 carl zeiss...


800 €
или предлог цена
11 јан 21:16Video kamera Sony NX100

Prodavam video kamera Sony NX100 koristena dve godini .Kamerata e isp...


1.600 €
или предлог цена
10 јан 15:25SONY EVI - D70P VIDEO KAMERI

Prodavam SONY EVI - D70P VIDEO KAMERi,2 komada.Novi vo stiroporni ku...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

23 дек 08:13Prodavam kamera SONY AX700

Prodavam Kamera SONY AX 700 malku koristena sostojba kako nova. Pre...


1.700 €
или предлог цена
22 дек 13:00Sony HANDYCAM DCR-SR52E

Se prodava digitalna Sony HANDYCAM DCR-SR52E. Kamerata e mnogu malce ...


130 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

19 дек 10:55Sony kamera

Lens Type: 10X optical/120x digital zoom, Carl Zeiss Vario Sonnar ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

18 дек 15:26Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам