Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zlaten Panter IPTV

☑️Повеќе од 1000 ТВ програми ☑️Повеќе од 10.000 Филмови (редовно дод...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:00Промовирано

Premium IPTV - 40 евра годишно

ДОДАТЕН ПОПУСТ НА ВЕЌЕ НАМАЛЕНАТА ЦЕНА!! САМО 2.000 ДЕНАРИ ЦЕЛАААА Г...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

08 мај 18:12Промовирано

Prodavam satelitski resiver DM 500

Prodavam satelitski resiver DM 500 vo odlicna sostojba so ispravuvac ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:22DIGITALEN SATAELITSKI RESIVER SAMSUNG so kod karta i ANTENA

Prodavam odlicen kako nov DIGITALEN SATAELITSKI RESIVER SAMSUNG DSR 9...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:53Resiver Dreambox DM800 HD SE

Dreambox DM800 HD SE


04 јун 16:03DREAMBOKS 520HD

drimbok nov se sreden so sering


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
02 јун 20:36Прадавам ресивер dreambox и сателитска антена со мотор

Продавам dream box комплет со далечинско, сателитска антена и мотор.


150 €
или предлог цена
02 јун 19:25Compro's VideoMate V300 HDTV Tuner

Compro го стартува своето најдобро решение за гледање ТВ-емисии и вид...


02 јун 16:16Dreambox HD DM 800PVR-S

Dreambox HD , 300 MHz MIPS Processor Linux Operating System Tuner ...


02 јун 16:15BOOM RESIVERI---TV-STAR---MEGA SAT-ANTENI

Za Makedonskite programi 14 tv kanali + 5 radija komplet ''se ;apa...


01 јун 06:41BOOM Tv resiver

Se prodava boom tv Za Makedonskite programi 14 tv kanali 5 radija ...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 17:59Wireless signal procesor Satellite resiever 4ch RF switch

Wegener Unity 4600 Satellite Receiver, 4 Port RF Switch Model: Unit...


31 мај 09:14Сателитски ресивер

Сателитски ресивер


1.000 МКД
или предлог цена
28 мај 09:38MXQ Pro 4K Smart Android TV Box 4GB 64GB

MXQ Pro 4K Smart Android TV Box 4GB 64GB 4GB Ram 64GB Rom Андроид...


По Договор
или предлог цена
28 мај 07:15DIGITALEN RESIWER ----- TV STAR

Za Makedonskite TV kanali 14 tv programi + 5 radio izlez za vo ...


25 мај 07:36SkyStar 2, DVB-T, PC, TV, Resiver, Satelitska, Kompjuter

Prodavam kompjuterska karticka za gledanje na televiziski kanali ili ...


600 МКД
или предлог цена
21 мај 10:54VU Zero 4K 6.000 den. Nov

VU Zero 4K 6.000 ден. VU ZERO 4K satelitska i iptv Player Опис 1...


6.000 МКД
или предлог цена
18 мај 15:21DVB-S2 DVB-C2 DVB-T2 GOLDEN MEDIA WIZARD VOTE 2

RESIVER SO 3 TJUNERA ,, https://www.mr-dish.com/2017/09/golden-media...


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 16:47Сателитски ресивери uClan Ustym 4K PRO Enigma 2

Satelitski priemnikci so 4K технологија Енигма2 линукс подршка (Open...


8.300 МКД
или предлог цена
11 мај 15:54Sateliski resiver

Se prodava, skoro nov sateliski resiver.Koristen 5 MESECI, vo odlicna...


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 08:18SKY-RESIVER

DVA RESIVERA SO KARTICA..ZA SATELITSKA..EDEN E SO DALINSKO.DRUGOTO IZ...


1.200 МКД
или предлог цена
10 мај 08:26DIGITALEN RESIVER ZA SATELITSKA - TOPFIELD

Se prodava vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:03TV STAR TUNER DIGITAL HD

PRODAVAM NOV KOMPLET DIGITAL TUNER SO USB, FAKJA OKOLU 32 KANALI, DAL...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 22:09Dreambox 500HD original germanski so vgraden harddisk iphone

Vo odlicna sostojba so daljinsko i adapter za struja. Ne e kineski, ...


50 €
или предлог цена
30 апр 18:04Dreambox dm800 hd

Dreambox dm800hd ispraven


11 апр 18:10DREAMBOX DM500C DM500-C KABLOVSKI ZA KABLOVSKA TV

RESIVEROT IMA KABLOVSKI TJUNER ZA KABLOVSKA TELEVIZIJA SE PRODAV...


05 апр 11:33DREAMBOX 500HD

Рисиверот е сочуван и исправен. Тел. 070 502 626


2.000 МКД
или предлог цена
29 мар 21:32TechniSat SkyStar 2 TV PCI

Product description: Technisat SkyStar 2 - DVB-T receiver - PCI Devi...


29 мар 11:11Resiver za satelitska

Resiver za satelitska Manhattan 1800 den Skopje .070/256-436


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 18:07Zgemma H9S 4K so CS digitalb

se prodava Zgemma H9S 4K vo odlicna sostojba so digitalb full paket...


8.600 МКД
или предлог цена
03 мар 11:12Zgemma H9s 4k otvora digitalb

zgemma h9s 4k uhd-poloven 1600mhz 4 cores,1gb ram memorija. +cela g...


8.500 МКД
или предлог цена
01 мар 10:47Satelitski risiver priemnik

Ispravni , malku koristeni , cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
12 фев 15:55Сателитски ТВ рисивер

Сателитски ТВ рисивер Technikus Columbo LT Користен 2 години.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јан 11:19Receiver za satelit Рисивер за сателит

Dva risivera -Scientific Atlanta (USA) -STRONG Cena za eden 1350 d...


1.350 МКД
или предлог цена
11 јан 16:12РЕСИВЕР ЗА САТЕЛИТСКА

Продавам ресивер за сателтска телевизија. Изправен е во функција. *...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јан 21:50dreambox dalecinsko,original

dreambox dalecinsko,original


500 МКД
или предлог цена
25 дек 19:12Итно!!!Топ Цена! Дигитален Ресивер!

Продавам дигитален ресивер Kaon во супер состојба. Екстра цена!!!


3.000 МКД
или предлог цена
11 дек 15:10Digitalen satelitski risiver

Satelitski risiver onyx 4000c,ispraven so daljinsko


03 ное 18:39Kablovski risiver CONAX GCR 300CX

Ispraven


03 ное 18:39MULTIBOX oscar premium gratis shering 5 god

multibox oscar premium full hd h265 mpeg4 gratis 5godini shering 1 g...


4.500 МКД
или предлог цена
19 окт 19:01Resever

004369910390818 viber whatsaap 0038970530416


02 сеп 00:25VU+ZERO 4K

Digital satellite receiver for UHD and HD TV and radio programs. The...


220 €
или предлог цена
30 авг 10:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам