Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Premium IPTV - 40 евра годишно

ДОДАТЕН ПОПУСТ НА ВЕЌЕ НАМАЛЕНАТА ЦЕНА!! САМО 2.000 ДЕНАРИ ЦЕЛАААА Г...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

08 мај 18:12Промовирано

Zlaten Panter IPTV

☑️Повеќе од 1000 ТВ програми ☑️Повеќе од 10.000 Филмови (редовно дод...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 13:00Промовирано

Се продава 4K Android Box 4GB Ram и 32GB меморија

Андроид боксот е најдобриот "S96 MAX Плус" со 4GB Ram и 32GB меморија...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 18:04Medi@link KALI Ultra

Моќен уред за примање на ИПТВ пренос во 8К резолуција. Подржува сите ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Medi@link M10

Моќен уред за примање на ИПТВ пренос во 8К резолуција. Подржува сите ...


5.700 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Medi@link M9 NEO IPTV Stalker

Features -Android 10 - 4K Ultra HD resolution - HDR10 and HLG supp...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Medi@link M9 Lite 4K UHD IPTV Stalker/Xtream

Medi@link M9 Lite 4K UHD Streamer Striming ured za internet televizi...


65 €
или предлог цена
Вчера 17:05Daljinski za tv box novi

Prodavam novi daljinski za tv box


400 МКД
или предлог цена
Вчера 13:33Amazon FireStick / Fire Stick 4K / 4K Max - 2022 Android TV

Се продаваат нови неотворени: 5x - Amazon Fire Stick 4k MAX - 4000 D...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Вчера 10:40Android TV Box × S9 PRO ×

x 070444999 x INFO i PORACKI x Prakame po KARGO x x Instali...


2.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28Android TV BOX X88 PRO 20 8GB RAM/64GB/128GB ROM (NA RATI)

PLAKANJE NA RATI OD 6-36 SUPPORT 5G WIFI BT Android 11 Chipset...


6.400 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28ANDROID BOX 12 8/64 so gigabiten internet so iptv televizij

Android 12 1000mb ethernet 8gb ram 64gb rom So besplatna televizija i...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:12ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

So besplatna televizija hd so site filmovi i serii So bt tastatura so...


2.500 МКД
или предлог цена
06 јун 09:09Amazon fire stick so instaliran kodi

Amazon fire tv stick i cube ispravni samo nemam daljinsko....moze da ...


1.790 МКД
или предлог цена
05 јун 23:34Fire TV Stick 4k (2022 model)

Nov neotvoren ured, kupen od Amazon.de.


3.500 МКД
или предлог цена
05 јун 21:40Q1 MINI Smart TV BOX Andriod

Q1 MINI Smart TV BOX Andriod 9.0 Netflix Youtube 2GB 16GB Rockchip RK...


2.200 МКД
или предлог цена
03 јун 09:43Android TV Box * N5 S905X *

x 070444999 x INFO i PORACKI x Prakame po KARGO x AMLOGIC S905X...


3.300 МКД
или предлог цена
02 јун 14:01T95max android 12 4/32 so iptv televizija

Najnovi modeli so najnov android So vklucena besplatna televizija Ili...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 09:39TV BOX android 4/32 GB - тв бокс

АНДРОИД ТВ БОКС-ови од 4 ГБ РАМ и 32 ГБ интерна меморија со вградена ...


2.900 МКД
или предлог цена
30 мај 19:46Androidbox tv programi instalacija

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici progr...


1.000 МКД
или предлог цена
25 мај 13:13Amazon Fire TV stick 4k max

Се продаваат нови ганц неотпаковани Amazon Fire TV stick 4k max 400...


4.000 МКД
или предлог цена
19 мај 11:49Fire Tv Stick 4k (za root)

Cenata e tolku niska poradi toa shto uredot e blokiran (pogreshka por...


990 МКД
или предлог цена
16 мај 17:49Fire TV Cube 2nd gen (za root)

Cenata e tolku niska poradi toa shto uredot e blokiran (pogreshka por...


1.990 МКД
или предлог цена
16 мај 17:45T95Zplus 4/32 andr12 so iptv televizija

So instalirana besplatna iptv televizija So dalecinsko so airmouse pl...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 20:52ANDROID SMART Box TV Box

Napravete go sekoj TV smart i gledajte YouTube, TV Kodi, Facebook, Go...


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 23:07Android box instalacija/tv programi/kodi

Instaliranje tv programi na android box/mobilen/pc Iljadnici programi...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 08:31ANDROID BOX so iptv televizija

Novi boxovi so instalirana besplatna televizija ili so platena iptv t...


2.000 МКД
или предлог цена
05 мај 23:44ANDROID BOX 4GB RAM 32ROM

NOVI ANDROID BOX 4GB RAM 32ROM SO MOZNOST ZA DODAVANJE APK ZA IPTV TE...


3.000 МКД
или предлог цена
05 мај 18:48ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

HAKO pro google certified So besplatna tv ili so platena iptv plus 15...


100 €
или предлог цена
05 мај 16:38HK1 RBOX

Box e Nov moznost so 1 godina iPTV 4gb 32gb


120 €
или предлог цена
05 мај 10:14Android Box - 2AHUSQ-BOX

Se prodava ispraven Android box so dajlonsko i polnac.


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 09:42amazon tv fire stick 4k i Amazon Alexa i SSD 120g kingsto

1. Amazon TV fire stick 4k Smart TV 2. Amazon Echo Dot (3rd Gen) - S...


1 €
или предлог цена
28 апр 22:30T95 Android TV box 4GB RAM - 64GB ROM

Без замени. Уредот е чисто нов, неупотребуван, со не-одлепени фолии ...


3.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

24 апр 09:54PRODAVAM ANDROID SMART TV HDMI STICK

Prodavam Android Smart TV HDMI stick za televizor, kupen vo Anhoc 2.7...


1.300 МКД
или предлог цена
13 апр 21:30Android TV Box * HK1 MINI *

x 070444999 x INFO i PORACKI x Prakame po KARGO x x Instalirani T...


2.990 МКД
или предлог цена
08 апр 08:24ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija 5g wifi bt

So instalirana besplatna iptv ili so platena iptv televizija plus 150...


2.600 МКД
или предлог цена
06 апр 09:31Android Amazon Fire Tv Stick 4K MAX

Se prodava nov firestick , najnov model i dosta brz. Na nego se names...


5.500 МКД
или предлог цена
28 мар 07:26Се продава Roku Express 4K

Roku Express 4K|HDR, купен од Германија со комплет додатоци што можат...


1 €
или предлог цена
23 мар 15:49ANDROID BOX 2/16 google certified so iptv televizija

HAKO PRO Isto kako da e 4gb ram Google sertificirani So bt tastatura...


4.000 МКД
или предлог цена
10 мар 07:51ANDROID TV BOX TX3 MINI + (DR.MOBIL) - RATI

ANDROID TV BOX SO INSTALIRANI BESPLATNI APLIKACII VO NEGO ZA TV, FILM...


3.300 МКД
или предлог цена
06 мар 10:24ANDROID BOX 4/32 so iptv televizija

So bezicna tastatura so vgradena baterija plus 300den. Site balkanski...


2.500 МКД
или предлог цена
05 мар 21:00Prodavam androidbox 1 /32 gb

Prodavam android box 1/32 gb


1.000 МКД
или предлог цена
13 фев 16:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам