Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Premium IPTV - 40 евра годишно

ДОДАТЕН ПОПУСТ НА ВЕЌЕ НАМАЛЕНАТА ЦЕНА!! САМО 2.000 ДЕНАРИ ЦЕЛАААА Г...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

08 мај 18:12Промовирано

Внатрешна антена!

Внатрешна антена Тел.за контакт 071/323-582


800 МКД
или предлог цена
05 јун 16:57Собна антена

Собна антена, користена, со појачало.


350 МКД
или предлог цена
04 јун 19:54М-тел монтажа на м-тел кабловска

Кабловска преку сателит било каде


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

25 мај 19:55ELEKTRICNA SOBNA ANTENA --GORDING

Odlichen priem na sekakov signal --UHF-VHV FM pogodna za BOOM apar...


900 МКД
или предлог цена
18 мај 22:57TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...


750 МКД
или предлог цена
08 мај 09:38Леплива антена за телевизор

Телевизиска антена која може да се лепи.


490 МКД
или предлог цена
24 апр 08:58Antena, антена собна

Се продава собна антена за дигитална телевизија.


600 МКД
или предлог цена
03 апр 09:17ТВ Антена

Продавам нова антена за тв терестеријален дигитален сигнал 28дб


1.000 МКД
или предлог цена
26 мар 16:47Купувам радио FM антена (FM antena)

Купувам половна FM радио антена слична како на сликата, или од старит...


2 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

04 мар 20:05Леплива антена за телевизор

Features: 1. Support 1080p HD mode. 2. Can receive all "free" chan...


490 МКД
или предлог цена
29 дек 15:18ANTENI. ISKRA

DVBT2 Anteni za A1 imame poveke modeli na ISKRA anteni...Cena od 1650...


2.100 МКД
или предлог цена
13 ное 16:33Dreambox dream box zaedno so antena - 4000 denari

Prodavam dreambox zaedno so satelitska antena . Cena 3200 denari


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

20 окт 07:22Antena za digitalni kanali DVB-T antena

Sobna antena so koja moze da gi dobiete slobodnite kanali Ni-Com Tre...


350 МКД
или предлог цена
12 авг 15:488dBi Fiberglass Antena LoRaWAN Helium + drzaci + kabel

Prodavam novi neotpakuvani RAK Anteni za kopanje na Helium. Kompatabi...


170 €
или предлог цена
16 јан 20:16Продавам 4g lte антена

Продавам 4g lte антена за места со слаб сигнал Нова


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

02 окт 11:47ANTENA - DVB - Q25

🔴 ANTENA - DVB - Q25 🔴 ______________________ Arena Kompjuteri B...


399 МКД
или предлог цена
01 апр 12:59Sobna TV antena

Sobna Tv antena so odlicno pojacalo.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Антени

06 мар 08:22PRODAVAM ANTENA SO POJACALO

Prodavam sobna antena so pojacalo


1.100 МКД
или предлог цена
13 сеп 00:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам