Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Premium IPTV - 40 евра годишно

ДОДАТЕН ПОПУСТ НА ВЕЌЕ НАМАЛЕНАТА ЦЕНА!! САМО 2.000 ДЕНАРИ ЦЕЛАААА Г...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

08 мај 18:12Промовирано

Zlaten Panter IPTV

☑️Повеќе од 1000 ТВ програми ☑️Повеќе од 10.000 Филмови (редовно дод...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 13:00Промовирано

PRODAZBA I MONTAZA NA SATELITSKA OPREMA

PRODAZBA MONATAZA I SERVIS NA SATELITSKA OPREMA VASA ILI NASA.IMAME N...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:20UBEDLIVO NAJKVALITETEN CARDSHARING VO MAKEDONIJA

Kvalitetot e na nasa strana uveretese sami Garantirano zadovolstv...


По Договор
или предлог цена
05 јун 10:13EXTRA KVALITETEN CARDSHARING NA BALKANOT

Kvalitetot e na nasa strana uveretese sami Garantirano zadovolstv...


По Договор
или предлог цена
05 јун 10:13IPTV EX YOU

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK ...


1 €
или предлог цена
03 јун 12:18Satelitskа Antena Total TV

Сателитската антена од тотал тв со LNB Inverto Black Ultra Quad за по...


3.500 МКД
или предлог цена
03 јун 09:31Satelitska antena

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor) Resivero e AMIKO 8260 ...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:48Satelitska antena

Se prodava satelitska antena so motor, komplet so resiver.Malku koris...


6.000 МКД
или предлог цена
30 мај 20:49Satelitska antena so motor

Satelitskata antena e vo dobra sostojba ne e ostetena komplet so celi...


3.500 МКД
или предлог цена
28 мај 20:57МОНТАЖА НА ТОТАЛ ТВ ВО ГРЦИЈА И БУГАРИЈА

Монтажа на ТОТАЛ ТВ кабелска преку сателит има преку 250 канали со ...


По Договор
или предлог цена
28 мај 17:32Total TV, totaltv, ТоталТВ сателтска телевизија

Изберете TоталТВ и уживајте со најдобриот избор на тв канали преку с...


359 МКД
или предлог цена
28 мај 09:24satelitska antena skopje

satelitska antena so motorce, resiver, dalinsko tel.070955587, 07799...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 10:05Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:56Монтажа и срвис на сателитски антени и Дрим Бокс

Монтажа сервис и продажба на сателитски антени и DRIM-BOX


1 €
или предлог цена
25 мај 19:56Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:55satelitska

satelitska antena so diseq motor 079 267 436


6.000 МКД
или предлог цена
24 мај 21:46satelitska antena so motor

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateli...


5.000 МКД
или предлог цена
23 мај 10:35Satelitska antena so motor

Satelitska antena so disek motor


3.000 МКД
или предлог цена
19 мај 18:34VU+ ZERO 4K

Technical Highlights: 1,500 MHz ARM DualCore processor 4096 MB Flas...


160 €
или предлог цена
17 мај 16:49PRODAZBA MONTAZA SERVIS NA SATELITSKA OPREMA

NAJGOLEM IZBOR NA NOVI FULL HD SATELITSKI RESIVERI PO NAJPOVOLNI CENI...


1 МКД
или предлог цена
17 мај 11:44YUMATU HD MINI

Perfekten satelitski resiver so odlicna slika vo visoka rezolucija i ...


2.500 МКД
или предлог цена
11 мај 15:54Satelitska

Satelitska so se motorce Za poveke inf na brojcevo 07127766


2.850 МКД
или предлог цена
05 мај 19:19Se prodava satelitska antena komplet so motor i okce

Se prodava satelitska antena komplet so motor i okce. Antenata raboti...


2.500 МКД
или предлог цена
05 мај 13:32IPTV

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE S...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:03Vu+duo2

Vu+duo2 - so 250 hd,antena TOTAL TV , kabel okolu 30 metra.Mozna e za...


1 €
или предлог цена
29 апр 23:14satelitska optibox

se prodava komplet satelitska optibox so motor za eftina cena


4.000 МКД
или предлог цена
28 апр 12:32Se prodava Kompletna satalitska antana Resiver model Zbox

Kompletna satalitska antana Resiver model Zbox 500hd


330 €
или предлог цена
13 апр 16:29Satelitska antena 1,50 m

Prodavam satelitska antena 1,50 m vo odlicna sostojba od aluminium,ko...


1 МКД
или предлог цена
02 апр 15:46ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА САТЕЛИТСКА ОПРЕМА

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА КОМПЛЕТ САТЕЛИТСКА ОПРЕМА ,СО ВАША ИЛИ НАША ОПР...


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 13:39M Tel

Montaza I instalacija na M Tel ( satelitska teleleviza od 175 denari)...


По Договор
или предлог цена
08 фев 21:41ustym 4k pro combo

Сателитски Приемници сo 4K технологија Енигма2 линукс подршка (OpenP...


140 €
или предлог цена
14 дек 13:15Satelitska

Se prodava resiver za satelitska novo


2.000 €
или предлог цена
13 дек 16:39SATELITSKI RESIVER DREAMBOX 7000S

Prodavam satelitski resiver Dreambox 7000S


3.000 МКД
или предлог цена
27 ное 19:42satelitski digitalen HDMI resiver COMAG s 25

se prodava nov neotpakuvan digitelen HDMI satelitski resiver COMAG S ...


1.999 МКД
или предлог цена
27 ное 19:42Satelitska antena

Prodavam satelitska antena


1 €
или предлог цена
24 ное 08:00Satelitska antena

Tanjir


500 МКД
или предлог цена
21 ное 15:25САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Продавам сателитска антена со 2 окца. * * * 070/502-479 * * * * * ...


1 €
или предлог цена
06 ное 11:40RESIVER ZA SATELITSKA

Opticum 4000C +motor za satelitska


1 МКД
или предлог цена
04 ное 13:34SATELITSKI ANTENI / OPREMA / ODRZUVANJE

SE ZA SATELISTKI ANTENI I RESIVERI / MONTAZA / ORZUVANJE / OPREMA {...


12.345 МКД
или предлог цена
31 окт 14:27Resiver

Malku koristen ima komplet so motor i antena


4.500 МКД
или предлог цена
16 окт 22:31Se prodava satelitska antena i dreambox.

Se prodava satelitska antena i dreambox.


1 МКД
или предлог цена
08 окт 14:26Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам