Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Premium IPTV - 40 евра годишно

ДОДАТЕН ПОПУСТ НА ВЕЌЕ НАМАЛЕНАТА ЦЕНА!! САМО 2.000 ДЕНАРИ ЦЕЛАААА Г...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

08 мај 18:12Промовирано

DIGITALEN RESIVER ZA MAKEDONSKI KANALI DVB-T2

DIGITALEN RISIVER ZA MAKEDONSKI NACIONALNI KANALI DVB-T2 CENA 1100 M...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

04 јун 11:32Dvb-t signal finder

Nov vo kutija DVB-T tragac za signal za terestrialni kanali


1.100 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.500 МКД
01 јун 14:23Засилувач за ЛНБ (LNB)

Засилувач за ЛНБ. Се монтира на кабелот од сателитската антена до ре...


300 МКД
или предлог цена
29 мај 18:23T home T-home Telekom box IPTV daljinsko dalecinsko risiver

Dalecinsko za T-home IPTV risiver


600 МКД
или предлог цена
26 мај 09:01Antena od Total TV

Prodavam satelitska antena od Total TV,momentalno e vo Grcija (Leptok...


45 €
или предлог цена
26 мај 07:55Pojacalo kablovsko

Ispravno kabelsko pojacalo


3.000 МКД
или предлог цена
24 мај 13:37DIGITALEN RISIVER ZA MAKEDONSKI NACIONALNI KANALI "GS2018HD"

RABOTI NA OBICNA NADVORESNA ANTENA MOZE DA GI GLEDATE MAKEDONSKITE N...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

22 мај 09:47IPTV Televizija

Prodavam dva tipa na IPTV - premium i obicen paket. Premium paketot e...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

17 мај 20:06DREAMBOX DM600 PVR SO VGRADEN HARDDISK

Prodavam DreamBox (nema HD poddrshka) DM600 PVR original (germanski) ...


40 €
или предлог цена
16 мај 12:29IPTV

IPTV paket so preku 10 000 kanali, ex-yu kanali, bugarski, makedonski...


50 €
или предлог цена
16 мај 11:20Dalecinsko Vu+ SOLO X,SOLO MINI 2,X Solo Mini 2

Dalecinsko za Vu+ SOLO X,SOLO MINI 2,X Solo Mini 2


700 МКД
или предлог цена
05 мај 15:47dalinsko za cloudibox 1

nov dalecinski upravuvac za satelitski resiver


350 МКД
или предлог цена
24 апр 18:50SCOPUS IRD-2600 PROFESIONALEN

SATELITSKI PROFESIONALEN PRIEMNIK


По Договор
или предлог цена
05 апр 11:24World IPTV - Full Ex-Yu, MK, Turkey, Albania, Germany

АКЦИЈА !!! 1 година = 60 евра 3700 ден. Сите Ex-Yu канали на нај...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

04 мар 19:16IPTV-Internet Televizija

https://iptv-host.xyz нуди широк спектар како на светски канали така...


10 €
или предлог цена
17 дек 16:29Nordic One - Najkvalitetna IPTV vo Evropa

4K канали за Светско 2022 !!! Најдобриот IPTV провајдер! Најдоб...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

23 ное 20:45Rg11 konektori

Edno parce 20den na golemo cenata e poniska Barajteme isklucivo na v...


20 МКД
или предлог цена
18 ное 21:27Satelitski resiver HD zgemmastar H1

PRODAVAM SATELITSKI RESIVER + saring ZGEMMASTAR H1 SO 2 TUNERA I SO M...


75 €
или предлог цена
26 сеп 01:09Drambox Shering

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Foku...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:55GPS/GSM/GPRS TRACKER CIP ZA SLEDENJE VO ZIVO AVTOMOBILI I DR

- GPS tracker za sledenje vo zivo vo sekoe vreme preku satelit na vas...


1.800 МКД
или предлог цена
26 фев 20:06IPTV & CARDSHARING RESELLER PROGRAMA

СТАНЕТЕ ПРЕПРОДАВАЧ И ИМАЈТЕ СВОЈ БИЗНИС! Сакате да бидете препродав...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

29 дек 14:22Android TV box

Se prodavaat Novi android box, Cena 1500 denari. Tel:078 452 697


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

15 дек 12:32SkyStar2 TV kartica

SKYStar2 TV kartica od proizvoditelot TechniSat. So karticata odi i...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

09 дек 18:54Servis za vashata satelitska antena,resiver,motor,softver,,,

Servis za vashata satelitska antena,resiver,motor,softver,,,


599 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

23 авг 09:19IPTV + SHARING SO RESIVERI ZGEMMA I DRUGI..

cardsharing televizija preku satelitska za dreambox i drugi.. paketi ...


29 €
или предлог цена
01 дек 12:59DREAMBOX 500S

СЕ ПРОДАВААТ РЕСИВЕРИ DREAMBOX 500S. ЦЕНА ПОВОЛНА!!!!


1.990 МКД
или предлог цена
22 ное 11:02KVALITETNI SPLITERI ZA TV

Prodavam 2 visokokvalitetni spliteri za priklucuvanje na poveke telev...


200 МКД
или предлог цена
17 ное 14:40IPTV со највисок квалитет и најширока понуда на канали

Гледајте повеќе од 6.000 канали од целиот свет. Едиствен пакет со заш...


75 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

07 сеп 10:24IPTV Televizija SITE VASI OMILENI KANALI!!!

10 godini na pazarot!!! 12 meseci 60 EU!!! najstabilniot server so ep...


29 €
или предлог цена
30 авг 14:53Sateliska Antena so Motor,Resiver

Se prodava Satelitska Antena Precnik 620mm so Motor Resiver KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
31 мај 18:59satelitski resiver CLOUD I BOX HD сателитски ресивер

satelitski resiver CLOUD I BOX сателитски ресивер , funkcionalen , ed...


1.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

03 мар 07:42Servis za satelitski sistemi anteni resiveri motori ...

Servisirame satelitski sistemi anteni resiveri motori ... kontakt t...


555 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

03 мар 07:41DM 800 PVR resiver satelitski prodavam ili menuvam

DM 800 HD PVR resiver satelitski prodavam , vo perfektna ispravna sos...


2.400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

03 мар 07:41Digitalen resiver za satelitska

Receiver


500 МКД
или предлог цена
06 дек 21:05SATELITSKI TUNER ZA DM800PVR i DM800SE DVB-S2...

Еден Нов некористен DVB-S2 тјунер за DM800 PVR Два користени, исправ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 ное 00:39IPTV SMART BOX URED SO NAD 10000+ KANALI

VRSHIME PRODAZBA NA ANDROID UREDI SO + INSTALIRANI NAD 1000+ BESPLATN...


2.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

16 ное 13:11Cloud ibox 3 Twin Tuner DVB S2+DVB T2/C Full HD

Продавам малку користен Cloud ibox 3 Cloud ibox 3 Twin Tuner DVB S2+...


6.000 МКД
или предлог цена
29 окт 16:51RESIVER ZA DIGITALNI KANALI ZA TELEKABEL

.......................PRODADEN.......................... .............


600 МКД
или предлог цена
17 окт 16:35Vu Plus Zero 4K UHD DVB-S2X Multistream Tuner

Se prodavaat Vu Plus Zero 4K UHD satelitski risiveri... Specifikac...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

27 сеп 18:29Android box resiver

Android box mnogu malce koristen 1500 den Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам