Цела Македонија
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopir Sharp MX-M700U

Kopirot e redovno servisiran, vo odlicna sostojba. Mozna e zamena. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

Вчера 15:29FOTOKOPIR XEROX C 123

Se prodava fotokopir XEROX C 123. Informacii na 071 355 362


1 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

Вчера 13:50Foto printer Hiti P520L za 6x4 hartija

Se prodava foto printer Hiti P520L za 6x4 hartija. Printerot e vo top...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фотокопири

18 мај 21:19Kopir upa 5

Se prodava crno bel kopir, skroz nov.. Vo kufer Proizveden 1976god. ...


35 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

18 мај 10:56Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
17 мај 13:23LEXMARK E322 LASER PRINTER

Odlicen printer, malku koristen. ima CD driveri...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

17 мај 11:43Theime 520 printer

Полуавтоматски со прилагодлив агол на гребење 520541.252.T5-07 во мно...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

15 мај 16:07Brother 3 in 1 MFC-L27400W KAKO NOV !!!

Prodavam Brother (printer, copir, skener) mnogu malku koristen, celos...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фотокопири

15 мај 14:53Скенер EPSON perfection V370 Photo

Се продавам практично нов скенер за фото EPSON Perfection V370 Photo....


4.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Фотокопири

14 мај 13:34HP fotokopit

Printerot e 3 vo edno Mkza da printa da skenira i da fotokopira Kon...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

13 мај 14:36PRAZNI TONERI

Prodavam prazni toneri cena po dogovor Tel.075 253 179


15 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фотокопири

13 мај 07:54NOV-HP Лента за хартија 3, за LaserJet CE530A

==NOVO== Лента за хартија 3, за LaserJet HP CE530A 500-Sheet Paper...


300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фотокопири

12 мај 21:02CANON FOTOKOPIR ,SKENER,FAKS,MALKU KORISTEN

CANON IR 1024 iF BESPREKORNO OCUVAN ,KAKO REZERVEN KOPIR,ISPRAVEN...


200 €
или предлог цена
Битола

Фотокопири

11 мај 12:19Fotokopir Sharp MX- B200 fotokopirot ne e mn koristen

Fotokopir Sharp MX- B200 ne e mn koristen jas go imam zemeno nov , mo...


5.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
7.000 МКД
Кичево

Фотокопири

09 мај 12:27RICOH 171 FOTOKOPIR PRINTER

Funkcionalni i ispravni poveke printeri evtina kopija, ima ceni od 40...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Фотокопири

08 мај 23:36Se prodava fotokopir

Se prodava fotokopir tel 078201007 cena 9000 denari


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фотокопири

06 мај 17:33Fotokopir Ricoh Aficio 1013 F

Fotokopir Ricoh Aficio 1013 F vo super sostojba so nov toner.Cena 400...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

27 апр 11:32Фотокопир (Fotokopir) RICOH Aficio 3030

Prodavam fotokopir RICOH Aficio 3030 vo ispravna sostojba.


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

26 апр 20:31Ricoh Pro C901

Се продава професионална машина за дигитален принт Ricoh Pro C901. ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Фотокопири

20 апр 15:27XEROX docucolor 3535

Se prodava fotokopir vo extra rabotna sostojba. Doagja so komjuter mo...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

10 апр 18:08Fotokopir MP C3000

Се продава одличен Фотокопир во боја со полни тонери Сервисиран гене...


500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фотокопири

06 апр 19:59Принтер и скенер HP LaserJet Pro MFP M28w

Продавам принтер и скенер HP LaserJet Pro MFP M28w. Користен помалце ...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

06 апр 18:54Canon ip 1800

Printerot ne e koristen nitu ednas.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Фотокопири

03 апр 11:41Toner za printer Brother 1610 w

Prodavam toner nekoristen za printer Brother 1610 w


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

31 мар 16:43Printer skener kopir extraa!!!

Se prodava printer Informacii na ovoj broj Vele 070253707


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фотокопири

27 мар 21:44Canon ir 1600 za delovi

Fotokopir Canon iR1600 za delovi !


4.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

21 мар 15:25Printer laserski Lexmark T632

Se prodava nov laserski printer Lexmark T632. Plus poklon: 5 Bin Mail...


11.000 МКД
или предлог цена
20 мар 20:22Ricoh kopir

Kopirot e vo ispravna sostojba i kompletno funkcionalen. . Telefon za...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Фотокопири

19 мар 01:02Итно - два копири за 100 евра

Дигитален копир/принтер Ricoh Aficio 551 и аналоген копир Ricoh FT795...


100 €
или предлог цена
Кичево

Фотокопири

17 мар 11:30Se prodava Dell laser MFP 1600n

Se prodava Dell laser MFP 1600n. Specifikacija na sledniot link : ht...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

13 мар 14:51Prodavam fotokopir RICOH Alficio MP 2000

Se prodava fotokopir masina RICOH Alficio MP 2000 vo ispravna sostojb...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

05 мар 19:24Canon MPC190 All in one...

Odlicen printer za domasno ili kancelarisko koristenje, vo boja i crn...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

04 мар 11:37HP skener fotokopir

Se prodava HP Officejet4500 Wireless skoro nov mnogu malce koristen


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

03 мар 12:24Canon CLC1000 color laser fotokopir

Малку користен, складиран во магацин, не треба да се менуваат драмови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

20 фев 09:43СЕ ПРОДАВА ПРИНТЕР Ricoh Aficio MP C3001

Канцелариски принтер - печатење, копирање и скенирање резолуција в...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

17 фев 11:33Hp printer skener

Hp printer skener Telefon za kontakt 078356676


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фотокопири

13 фев 15:43EPSON SX130 Printer Skener Kopir

Se prodava Pecatac EPSON Stylus SX 130 Opcii za printanje, skeniranj...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фотокопири

08 фев 23:594 dramoj ili vajlaci za konica minolta bizhub c253

4 dramoj ili vajlaci so se developer za konica minolta bizhub c253. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Фотокопири

29 јан 20:40Prodavam DTF boi, hartija i dongle key

Prodavam *6 boi 250ml za DTF printer *usb so dongle key za program...


9.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Фотокопири

27 јан 08:54Itno prodavam kopir Ricoh Aficio 2027.

Naj itno prodavam kopir Ricoh Aficio 2027.Kopirot ima problem so peck...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Фотокопири

26 јан 09:23Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам