Цела Македонија
                   
150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TAG, RDF , privezok ,

KOPIRAME TAG-privezoci - RFID , ZA OGRANICEN VLEZ VO ZGRADI , KUKI,,...


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

Денес 12:16АЛАРМЕН УРЕД

ПРОДАВАМ АЛАРМЕН УРЕД-ЕДИНЕЧЕН КОЈ СЕ ПОСТАВУВА НА ВРАТА, ПРОЗОР И Д...


30 €
или предлог цена
Вчера 14:021080P PTZ Wi-Fi IP камера, камери , kamera, kameri, camera

Моментално најпродаваните 2MP и 3MP камера за надзор, со 1на година п...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:541080P PTZ Wi-Fi IP камера за надзор, водоотпорна, надворешна

Моментално најпродаваните 2MP и 3MP камера за надзор,со 1на година пи...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:54Bubici Prisluskuvac BUBICA + KAMERA + GPS + ALARM A KLASA

OVA E URED ZA SLUSANJE SO 2 ULTRA OSETLIVI MIKROFONI OD BILO KADE(OD ...


399 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

15 мај 18:28Mini Spionski Kameri

Modeli na mini spionski kameri koi rabotat vo domet na wifi signal, o...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 13:04Internet radio MEDION WiFi Usb Aux

Internet radio so site svetski internet radio stanici, potcast, usb p...


2.500 МКД
или предлог цена
14 мај 21:41Ruter Repetitor Acess Point

3 vo 1 go zasiluva internetot kade sto e slab 300 mbiten ima i vlez z...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

14 мај 07:53Bose QuietComfort Wireless

Se prodavaat malku koristeni bezicni slusalki Bose QuietComfort.


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Безжична технологија

13 мај 23:31video,spy,spiuniranje,spioniranje,detektiv,gps

www.telefon-spy.com Ovoj aparat moze da prisluskuva razgovori vo r...


399 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

13 мај 09:40INSTALIRAM PROGRAMI NA ANDROID TV BOX

So instalacijata dobivate konfiguriran KODI za gledanje na mnogu TV p...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Безжична технологија

12 мај 14:56WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD IP SMART ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


2.750 МКД
или предлог цена
12 мај 13:30Mini Spy Spionska Wifi Kamera

Spionska wifi kamera vo koja postavuvate sd karticka,ja konektirate s...


3.200 МКД
или предлог цена
11 мај 11:37Безжична тастатура за ТВ или Андроид бокс

Тастатурата е чисто нова и некористена. Работи на две батерии AA 1.5 ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

09 мај 17:26Se prodavaat Motorola radio stanici sose anteni i inki

100% ispravni motorola stanici inki i anteni, oprema za baza za taksi...


4.000 МКД
или предлог цена
09 мај 12:08IP WiFi Internet Network Rotiracka Kamera za Video Nadzor

Nova WiFI kamera.. Se povrzuva bezično na vašiot WiFi Ruter ili na L...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

09 мај 00:14Wifi Repeater, booster zasiluvac na Wi Fi internet signal

Ured za pojacuvanje na wifi signal za internet


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

09 мај 00:04Detektor na bezicen signal - skriena kamera - Anti Spy

Detektor na bezicen signal Razni skrieni kameri uredi za prislusuva...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

08 мај 22:242 Wifi cameri za nadzor

Prodavam 2 novi wifi cameri za nadzor,so drzac, adapter za napon, so ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

08 мај 12:27TRENDNET - 8dBi Outdoor i 9dBi Indoor/Outdoor WirelessAntena

Се продаваат две безжични антени од TRENDNET: * TEW-AO08O - 8dBi Ou...


500 МКД
или предлог цена
06 мај 08:52Air Mouse - Tastatura za TV - Dalecinsko - 3 vo 1

*2.4G Wireless Mouse, USB Receiver & Plug and Play *Anti-Shake Algor...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

06 мај 08:36Безжичен видео надзор за (камион, автобус, комбе)

Безжичен видео надзор за возила со поголема должина (камиони, автобус...


180 €
или предлог цена
05 мај 17:34Motorla GP 300

Racna stanica Motorola GP 300 100% ispravna, bateriija odlicna


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

03 мај 15:10Prodavam Mini HD Kamera so WiFi gledanje & snimanje vo zivo

Prodavam Mini HD Kamera so WiFi gledanje & snimanje vo zivo Mini spi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Безжична технологија

02 мај 13:15Kameri fiwi

Prodazba na kameri vo visok kvalitet full hd kameri za site nameni im...


4.000 МКД
или предлог цена
Карбинци / Штип

Безжична технологија

02 мај 08:11BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK (KARAOKE) 2 MIKROFONA+DALECINSKO

Бренд: EAGLESTAR Технички карактеристики и параметри Музичка кутија...


12.000 МКД
или предлог цена
01 мај 20:13Wifi Taster preku Mobilen

wifi taster 220v,koj preku telefonot go vklucuvate i isklucuvate od s...


900 МКД
или предлог цена
30 апр 15:44S LINK GSM KOMUNIKATOR (S-LINK)

S LINK GSM KOMUNIKATOR (S-LINK)


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

30 апр 07:56SPY HD WIFI Internet Mini Kamera so vgradena baterija

Prodavam mini video kamera, se povrzuva na wifi, a ako stavite memori...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

29 апр 22:39Internet Wireless IP WiFi HD Smart Net Kamera

Model: V380 Q5 Konekcij: LAN i WiFi Micro Sd slot za Snimanje O...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

29 апр 22:26SMART WiFi/Intenet Dalecinsko 360° IR iPhone-Android

Se prodava SMART WiFi Dalecinsko 360° view za kontrola na uredi preku...


999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Безжична технологија

29 апр 12:56Гласовен Снимач

USB Voice Recorder, работи со мемориска картичка 4-16GB (не е вклучен...


1.500 МКД
или предлог цена
27 апр 20:21dron 2021

Dual camera 5G WiFi real time Video leta 75min dalecina 2000m


6.000 МКД
или предлог цена
27 апр 08:18CAMBUS ZA ANDROID DVD PLAYER-volcwagen koli

Prodavam cambus nov za android dvd playeri za volcwagen koli go imam ...


1.000 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Безжична технологија

23 апр 18:20Rotiracka WiFi Panoramska kamera Alarm sijalica

Опис: 10-15M (IR и бела LED) Ден и ноќ - Функција за автоматско сле...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

23 апр 14:59Bezicen Profesionalen Mikrofon WEISRE VHF

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka WEISRE model DM3308A ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

23 апр 14:29TOKI VOKI GEONAUTE Quechua FX 700 profi so baterii

Prodavam koristeni toki-voki, profesionalni, kvalitetni, komplet so 8...


2.000 МКД
или предлог цена
23 апр 14:00USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемори...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Безжична технологија

22 апр 09:24WiFi Internet HD Panoramska Kamera za Video Nadzor

IP Panoramska kamera, se postavuva na fasonka na, ili bilo kade so ad...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

16 апр 21:37IP Sijalica Kamera na Fasonka - WiFi- Video Nadzor i Alarm

IP Panoramska kamera, se postavuva na fasonka na, ili bilo kade so ad...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Безжична технологија

16 апр 21:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам