Цела Македонија
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zoom H2 field recorder

Odlicen field recorder, 4 mikrofoni. Odlicen za studisko snimanje, po...


80 €
или предлог цена
Велес

Диктафони

Денес 15:30ДИКТАФОН, СНИМАЧ НА ТОН

Високо квалитетен диктафон снима на мемориска картичка, со сопствена ...


1.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Диктафони

Денес 12:30USB диктафон Одлично за снимање предавања,состанок,дискретно

USB диктафон Лесен за користење и носење можност за користење како у...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

09 мај 20:12SPIUNSKO USB ---ZA SNIMANJE NA ZVUK --96 SAATI SNIMA 8gb

нови и квалитетни USB диктафон Лесен за користење и носење Одлично...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

01 мај 08:12MAGNETOFON ,PHILIPS 4308 KOLEKCI.PRIMEROK

PRODAVAM PHILLIPS OD 1968 GODINA MAGNETOFON , MODEL 4308 KOMLETNO ...


12.850 МКД
или предлог цена
Кичево

Диктафони

21 апр 12:41MAGNETOFON , TESLA B-45 KOLEKCI.PRIMEROK

PRODAVAM MAGNETOFON PREUBAV , NIKOLA TESLA B-45 KOMLET SO LENTI , EDN...


14.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Диктафони

21 апр 12:35Usb диктафон лесен за користење и носење одлично за снимање

нови и квалитетни USB диктафон Лесен за користење и носење Одлично...


1.700 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

04 апр 09:46Диктафон Olympus

Диктафончето е потполно исправно,со касета TDK, 1 користена на предав...


800 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Диктафони

25 мар 18:49Diktafon , Diktafoni philips

Stari modeli bo vredni Prakjam po kargo Cena na parce 1800 den


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Диктафони

07 мар 00:37GRUNDIG VINTAGE DICTAPHONE I TRANSCRIBER GRUNDIG STENORETTE

Samo za dobro upateni, Prodavam GRUNDIG STENORETTE SH 20,GRUNDIG DT32...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Диктафони

29 авг 20:45Diktafon SONY V-O-R

Skoro nov, ispraven so edna kaseta


1.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Диктафони

16 авг 22:13Montaza nadvoresni vnatresni sigurnosni kameri

Kompletna instalacija: stemanje , gipsiranje , gletovanje , pancir ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Диктафони

12 јан 09:38Diktafon Sony ICD-B16 recisi nov

Prodavam diktafon Sony ICD-B16 recisi nov, spakuvan, so maksimalno vr...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Диктафони

07 дек 15:21Kaseti TDK - MICROCASSETTE - MC 60 - NOVI

Prodavam mikrokaseti TDK MC 60 Imam 5 komada novi se kasetite Cen...


200 МКД
или предлог цена
Тетово

Диктафони

03 ное 17:27diktafon

diktafonot e vo ispravna sostojba samo kapaceto fali od pozadi kaj b...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Диктафони

30 авг 17:57DIKTAFON DIGITALEN MARKA *OLYMPUS*

SE PRODAVA NOV NEKORISTEN DIGITALEN DIKTAFON OD MARKATA OLYMPUS MOZ...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Диктафони

11 дек 14:01Diktafon Panasonic

Vo extra sostojba Info isklucivo na tel:075/531581


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Диктафони

03 окт 09:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам