Цела Македонија
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43LG ProBeam 4K (3840x2160) Laser Projector

ProBeam 4K (3840x2160) Laser Projector with 6,000 ANSI Lumens Brightn...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

07 јун 15:17Proektor BENQ

Se prodava video proektor BENQ vo odlicna sostojba, mnogu malku koris...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
07 јун 14:16Studio osvetluvanje

Osvetluvanje za studio https://www.ebay.com/itm/202710367884


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

07 јун 12:42F 8S алат за спојување на Super 8 филмски ленти

Се продава F 8S алатка која доаѓа со лентите за лепење. Контакт: 0...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

07 јун 10:51Sharp proektor

Sharp proektor, solidna sostojba


150 €
или предлог цена
06 јун 20:25Nec NP-M403H

4000-лумеи проектор 1080p со двојни HDMI влезови и 1,7X оптички зум с...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

06 јун 13:59Прожектор NEC

Прожектор NEC


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

05 јун 21:57nec prozektor ispraven so transportna torbica

prodavam isprtaven prozektor NEC informativno ma Ebay se dostapni za...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
100 €
04 јун 15:30Prodavam Prozektor

Prodavam Prozektor neipitan


25 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео проектори и опрема

03 јун 10:19VIDEO RECORDER AIWA GX-880

Ispravno -bez nikakov problem odlicno gi vrti kasetite digitalen ...


2.200 МКД
или предлог цена
01 јун 23:15PRODAVAM SAMSUNG PROJECTOR LAMP !!!

Prodavam originalna Samsung lampa za projekor nova nekoristena. Mode...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

01 јун 15:18Se prodavaat dodatoci za GO PRO HERO 8

Koristeni edno leto, se prodavaat poradi kupuvanje na nova kamera. Se...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

31 мај 17:10Snimanje so DRON do 4k

Nudime snimanje na: sekakvi nastani, svadbi,spotovi, delovni objekti,...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

31 мај 14:24Држач за телевизор

Се продава држач за телевизор Meliconi, купен од Нептун, одговара за ...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

31 мај 10:20Прожектор BENQ MS 504

Се продава прожектор BENQ MS 504 во исправна состојба , малку користе...


9.500 МКД
или предлог цена
30 мај 09:22Acer Projector 1373 + Platno

Promeneta lampa pred edna godina, podetalbo za prozektorot na sledni...


350 €
или предлог цена
26 мај 19:59Proektor ACER X1160

Prodavam proektor acer x1160 model DSV0705


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео проектори и опрема

25 мај 21:19Projektor nov

Samo ednas e pusten


111.111 €
или предлог цена
25 мај 12:54Grafoskop Iskra Proektiranje Графоскоп Искра Проектирање

Prodavam Iskra grafoskop so masicka. Pogodno za kursevi i prezentacii...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

21 мај 10:53Projector PENTACON Proektor - Prozektor - Проектор Прожектор

Prodavam slaјd proektor PENTACON av100 auto napraven vo Germanija. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

21 мај 10:53BenQ MS500H

Отворен, тестиран 10 минути и спакуван. Комплет пакување. Можен дог...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

17 мај 11:26Prodavam drzac za projector koj se montira na tavan

Prodavam drzac za projector koj se montira na tavan


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

15 мај 10:47NOVI VHS KASETI ---LG 120 MIN

Novi ne'otpakovani vo folija edna ---------250 den... 5 kom.-----...


250 МКД
или предлог цена
13 мај 00:17Zvucnici

Prodavam zvucnici so sopstveno pojacalo moze da se koristat za kompju...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

12 мај 06:58Prozektori Epson

Ispravni Mozna e zamena


5.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Видео проектори и опрема

10 мај 12:15Projector 1080P NEC M403H

kako novo so glantz novi lampi so orginalno daljinsko vidi sliki orgi...


По Договор
или предлог цена
08 мај 22:19MOVING HEAD

Нов некористен запакиран Цена 85€ парче Цената е фиксна Виница...


85 €
или предлог цена
07 мај 16:44PRODAVAM PROEKTOR OD 1972G

PRODAVAM PROEKTOR OD 1972G


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

07 мај 10:56SE PRODAVA GEMBIRD CAMERA

Se prodava skroz nova, voopsto neotpakuvana gembird camera so site ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео проектори и опрема

03 мај 21:02LCD Прожектор Rigal RD -803/2000 и платно за прожектор !!!

Се продава скоро нов прожектор Rigal RD -803 и платно за прожектор на...


9.900 МКД
или предлог цена
02 мај 11:22NOVI Proektori BENQ

Prodavam novi proektori BENQ 3300 Lumens 15000 Contrast Native R...


15.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Видео проектори и опрема

26 апр 15:07ASUS B1M - Proektor - Prozektor - Video Projektor

Prodavam prozektor ASUS model B1M Ne e vklucen poveke od 10 pati, so...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

24 апр 17:03TV BOX

TV Box е погоден за Android. Тип на приклучок: ЕУ приклучок Капац...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

23 апр 08:40Se prodava prozektor

Se prodava pozektor BenQ full hd model w1070 kuoen od setek 38.000den...


13.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

20 апр 13:00Projector Epson

Raboti perfektno Odlicno socuvan estetski Prakjam po kargo Ima i...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

15 апр 00:11Projector Sony

Odlicno socuvan Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

15 апр 00:10Optoma HD144X prozektor proektor прожектор проектор i Platno

Prodavam nova generacija malku koristen Optoma HD144X prozektor i 100...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео проектори и опрема

10 апр 13:48Monarch Projector MLP 905 8K

Se prodava proektor Monarch. Vrven kvalitet, ne sporedliv so drugi na...


4.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео проектори и опрема

02 апр 10:14ПРОДАЖБА НА КАМЕРИ И МОНТАЖА

ПРОДАЖБА НА КАМЕРИ ОД СВЕТСКИТЕ БРЕНДОВИ АЛЈУА И ХИК ВИЗИОН ИМАМ ИСТО...


350 €
или предлог цена
Карбинци / Штип

Видео проектори и опрема

17 мар 07:56Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам