Цела Македонија
                   
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Servis za Elektronika i Audio Tehnika (po 16h)

Servisiram audio oprema i ostanati elektronski uredi - Risiveri - P...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

Денес 11:51Servis za elektronika.Tv audio servis

Servis za elektronika. 09-20h 078430112 Pojacala Resiveri Zvucnic...


78.430.112 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

Денес 09:18Transformator JHT-R800

Transformator JHT-R800 kako nov.


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Електроника

Вчера 20:30Digital to Analog konvertor so Scart

Конвертер кој го претвора Дигиталниот сигнал во аналоген со СКАРТ. Ц...


500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Електроника

18 мај 17:05Transformator / trafo za pojacalo

Se prodava transformator / trafo izvadeno od pojacalo so slednite AC ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Електроника

17 мај 18:324 KANALNI LAJT SOU

4 KANALNI LAJT SOU CENA 1500 DEN


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

17 мај 15:19NOVI NESPRESSO Kafemati na KRUPS

NOVI NESPRESSO Kafemati na DeLONGHI , samo po naracka, komplet , kako...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

17 мај 13:04Voltmetar/Ampermetar

Nov unimer .


550 МКД
или предлог цена
Прилеп

Електроника

17 мај 11:25WIFI Routers ×2

2 routeri za 1800 den


30 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Електроника

16 мај 16:38Star taksimetar funksionalen

Treba samo da se vrzi i da se pocne so rabota 120€


120 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
9.500 €
Бутел / Скопје

Електроника

16 мај 16:12simetricno napojuvanje 2 x 15V 1.5A

Simetricno napojuvanje 2 x 15V (+15 /0 /-15),1.5A moja izrabotka ,vo ...


2.800 МКД
или предлог цена
16 мај 15:52ELEKTROLITSKI KONDENZATORI

Izvadeni od aktivna mikseta so pojacalo BEHRINGER PMP. Mozat da se i...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Електроника

16 мај 14:43Trafo od jvc pojacalo

Ispravno 2x27.5v,17v,2.5v,5.5v. Dimenzii. 10.5cm. x 8cm. x7cm


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

16 мај 13:29Knigi za anteni

Knigi za anteni priemnici i predavateli.50 denari edna kniga.


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

16 мај 09:09Servis za televizori (CRT, LCD, LED, PLAZMA)

Profesionalen servis za televizori (LCD, LED), DOAGAME NA POVIK. Brza...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електроника

15 мај 13:04Prodavam dalecinski i tagovi citaci

Dalecinski za vlezni dvorni vrati rolo garazni i drug tip prazni ne p...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

15 мај 11:53Radioamater ukoricen.

Casopis Radioamater ukoricen.Godista od 1970 do 1989 godina. 3500dn -...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Електроника

15 мај 10:48Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

15 мај 00:20Elektronika za vlezna vrata

Moze da otvara vrata preku cetiri cifren kod preku otisok od prst do ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

14 мај 07:48JVC kwr-400 radio

Se prodava novo so site dodatoci i kabli radio za vo kola JVC KWR-40...


4.900 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 МКД
Свети Николе

Електроника

13 мај 10:21Se prodava kabel 4x25 lisnast bakaren

Dolzina 44 m kabelot e Nov ne upotrebuvan


900 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електроника

13 мај 08:29Стабилизатор Стабилизатор

Се продаваат користени стабилизатори, тие се во исправна сосојба, мож...


1.100 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

13 мај 07:57Адаптер / кабел за полнење во кола

Адаптер за поврзување со полначи во кола.


79 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

13 мај 01:06делови за перални

секакви делови за перални


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:07tv delovi

prodavam maticni ploci mrezi t con buferi plazma lcd i led televizo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Електроника

11 мај 23:58Grejac 12v 400w

Imam poveke parcinja. Cena 500 denari parce


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Електроника

10 мај 18:52Stabiliziran ispravuvac 12V/10A

Stabiliziran ispravuvac na napon 220/12 volti,10 amperi


2.200 МКД
или предлог цена
10 мај 14:54USB microskope 1000x

Se prodava nov mikroskop, so site dodatoci (instalaciono CD, stalak ...


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 13:14AUX CABLE FORD FOCUS,FUSION

PRODAVAM AUDIO KABEL ZA FORD VOZILA SO INTEGRIRANO FABRICKO RADIO CD ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

10 мај 11:48Dmx decoder,dmx dekoder, led amplifier, led zasiluvac

Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Електроника

09 мај 20:46Торусно трафо 220 на 110 волти

Продавам торусно трафо 220 на 110 волти, 115 мм дијаметар, користено.


600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Електроника

09 мај 18:54RG6 Compression Televizija internet

novi rg 6 konektori od germanija edno parce 15den


15 МКД
или предлог цена
Прилеп

Електроника

09 мај 09:51Volt metar

Volt metar


350 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електроника

08 мај 22:50Servis TV Video VCR pojacalo dek kasetofon sve elektronika

Servis komplet elektronika Audio pojacalo tuner dek kasetofoni Vide...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Електроника

08 мај 18:13Radio Predavatel nc 654 tip JNA ZA delovi

Za delovi


29 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
39 €
Аеродром / Скопје

Електроника

08 мај 17:06Bakarna lak zica merni kablovi

Svetozarevo 0,09mm po cena od 700 denara Kablovi za 500 den


8 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Електроника

08 мај 11:17Prodavam motorolla za taxi

Prodavam motorolla za taxi Pojacallo Bez zicen mikrofon Dvd mp3 T...


4.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Електроника

08 мај 10:48ELEKTRONSKI DIGITALEN TERMOSTAT SO LCD DISPLEJ ZA INKUBATOR

- PRODAVAM ELEKTRONSKI DIGITALNI TERMOSTATI SO LCD DISPLEJ PRECIZNOST...


500 МКД
или предлог цена
Кочани

Електроника

07 мај 20:36Baterija CR2 Panasonic - Батерија ЦР2

Батерии ЦР 2 за фотоапарати, светилки и слично. Цена 1 - 300 денари...


300 МКД
или предлог цена
Кочани

Електроника

05 мај 17:23Profesionalni Alarmi , Kameri , DVR

Profesionalni Megapixelni kameri za video nadzor i dvr-i so FULL HD ...


40 €
или предлог цена
Битола

Електроника

05 мај 09:41Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам