Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Epiphone Sheraton by Gibson KOREA

Epiphone Sheraton by Gibson made by Samick Korea 2002g najdobrata ser...


800 €
или предлог цена
Денес 10:21Aria Les Paul Custom

Gitarata e prekrasna vo sekoj pogled. Polno mahagony drvo i vrat, ope...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Денес 09:27ADA MP-1

Продавам ADA MP-1 лампашки гитарски preamp во добра состојба. Преампо...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Денес 08:17Ibanez AR300 RE Prestige, 2008, Japan

NE MENUVAM ! ! ! ! Gitarata e vo Vranje,. Licna proba i prevzimanj...


2.500 €
или предлог цена
Денес 08:17Aria Sinsonido Silent Guitar Гитара

Gitara. Продавам Електрична гитара Ариа Сансонидо. Со гитарата има и ...


400 €
или предлог цена
Денес 07:19Cort classic rock 100

gitarata e kupena nova od thomann germany i voopsto ne e koristena.


12.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.300 МКД
Вчера 20:15Процесор Zoom g2.1u - одличен звук

Продавам зачуван процесор Zoom g2.1u - одличен звук за гитара или за ...


5.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08FUTROLA ZA ELEKTRICNA GITARA JACKSON

Futrola za elektricna gitara jackson


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:19  НОВ ОГЛАС

Zivi za Gitara, Bronzeni .013-.056

Se prodava zici za Gitara Novi , edniot par e neodpakovan a drugiot i...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:56Г и т а р а

Продавам добро сочувана гитара.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:15Gitari Gitara

Novi Klasicni Gitari (NE IGRACKI) Odlicni za pocetnici. Ima na lager ...


3.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 17:04Fender 18'5 Gitara

Se prodava fender 18,5 inches , Nov , samo odpakovan a ne koristen! ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:18Novi zici za akusticna gitara Fender Phosphor Bronze

Нови жици за акустична гитара Fender Phosphor Bronze Thicknesses: ....


399 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42Line 6 Toneport UX1

Line 6 Toneport UX1 44.1/48 kHz 16-/24-bit recording One 1/4-inch...


4.100 МКД
или предлог цена
Вчера 10:42LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Gitarsko pojacalo KORT 20W

Prodavam kako novo gitarsko pojacalo Kort vo fabricka sostojba.Pojaca...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Akusticna - Ozvucena gitara ASTER

Izvonredno zacuvana akusticna gitara, fabricki ozvucena, so stimer i ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 10:15Kabel za gitara 6m.

Kabel vo dolzina 6 m......... Od 3m. 400den.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Cajavec ga 104a

Vintage pojacalo Cajavec ga 104a, ispravno samo sto ima tri potenciom...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 10:13Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:41KLASICNA OZVUCENA GITARA

Klasicna ozvucena gitara Walden N 550 ce


280 €
или предлог цена
Вчера 08:42J&D bass gitara

J&D bass vo mint sostojba ne koristen Contemporary 4 series Moze za...


200 €
или предлог цена
Вчера 08:35Samick sm-10

Gitarsko pojacalo Samick sm-10 made in Korea, super pojacalo super so...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 08:34Sire V7, Vintage, 2nd GEN, BMR, 5 string bass - Бас-гитара

Продавам Sire V7, Vintage, 2nd GEN, 5-жичен бас. Купен пред еден мес...


Вчера 08:03Vox AC15 C1 pojacalo za gitara so lampi

Pojacaloto e novo. Nekolku pati ukluceno po doma. Ne e noseno na prob...


600 €
или предлог цена
Вчера 07:38Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


110 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
130 €
Вчера 07:02Prs se Mark Tremonti

Prodavam prs se Mark Tremonti signature!!! Kako nov....


04 јун 23:17Sqwier Strat affinity

Prodavam Sqwier Strat afiniti serija, novi pragovi, novi zici elixir ...


150 €
или предлог цена
04 јун 22:54Prodavam Gitara Yamaha CPX-5 BL Compass Series

Prodavam akusticna ozvucena gitara YAMAHA CPX - 5 BL Comass Series. ...


19.000 МКД
или предлог цена
04 јун 22:08Akusticna gitara Puldin

Odlicna gitara socuvana, super vrat i pragovi ,golema so jak zvuk.Kre...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јун 21:57Гитара

ГИТАРА - НЕ Е УПОТРЕБУВАНА МНОГУ ,ИМА 3 ЖИЦИ. ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ...


1.900 МКД
или предлог цена
04 јун 20:22Fernandes FGZ - 550 Japan

Fernandes FGZ - 550 Japan 🇯🇵 vo odlicna sostojba, gotoh stimeri, FR...


21.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
22.000 МКД
04 јун 19:15Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
04 јун 18:23Yamaha CPX 500 lll

SE PRODAVA GITARA YAMAHA CPX 500lll So futrola Gitarata e kako ...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:21Yamaha SLG200S S Silent Guitar

SE PRODAVA Yamaha SLG200S S (metalni zici) 2ra generacija najnovio...


По Договор
или предлог цена
04 јун 16:21Kemper Profiler Stage

Prodavam Kemper Stage star godina dena 1500€ fiksno bez zameni. 600€...


1.500 €
или предлог цена
04 јун 12:46KUPUVAM ELEKTRICNA GITARA

Kupuvam elektricna gitara do 50evra


04 јун 12:38PICKGUARDS-TELECASTER

PICKGUARD-TELECASTER HARLEY BENTON NOV !


800 МКД
или предлог цена
04 јун 11:02TAKAMINE - Akusticna ozvucena gitara

Prodavam izvonredna akusticna gitara Takamine, od poznatata GE serija...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
04 јун 10:35WASHBURN- Les Paul Custom

Odlicna les paul gitara od poznatata amerikanska firma Washburn. Gita...


7.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
9.500 МКД
04 јун 10:34Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам