Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam prekrasno pijanino

Prodavam odlicno socuvano pijanino. So odlicna klavijatura, mehanizam...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

Денес 07:08Midi klavijatura Korg MicroKEY 37

Midi klavijatura KORG MicroKEY 37.


4.200 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

18 мај 15:50Klavijatura - dirki za Korg Pa4x

Klavijaturata e spustena pred 2 godini, ama mnogu malku svirena zarad...


150 €
или предлог цена
14 мај 01:55PRODAVAM GUMICI ZA POD KLAVIJATURA ZA KORG, ROLAND

Gumicite se novi, neupotrebeni, kupeni po greska, odgovaraat za KORG ...


50 €
или предлог цена
12 мај 22:11Montaza na led svetla vo vasite klavijaturi

Svetlo na Bender-1.000 den. Svetlo pod klavijatura-1.500 den. S...


1.500 МКД
или предлог цена
11 мај 13:51Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi KORG PA SERIJA

Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi za slednite modeli: ...


6.100 МКД
или предлог цена
11 мај 13:51Korg EC5 pedala

Glanc nova, nekoristena pedala/kontroler KORG EC5! Bez zameni! Samo ...


100 €
или предлог цена
10 мај 20:18Pa600 extra zacuvan

pa600


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

09 мај 23:04Korg kronos 2

kronos 2 extra zacuvan


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

09 мај 23:03Prodavam Korg Le

Peodavam korg le vo ekstra sostojba 070509218


260 €
или предлог цена
09 мај 21:06957- РЕТРО АТИКВИТЕТ- ДВОРЕДНА ОРГАНА (1970год)- РЕТРО МОДЕЛ

- Vintage & Retro ... - Италијанска ДВОРЕДНА ОРГАНА (1970год.): - EL...


109 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
119 €
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

08 мај 12:18Korg exb moss board triton mos

Moss board za triton classic,studio i extrime


299 €
или предлог цена
08 мај 07:41korg pa500 extra zacuvan

korg pa500


399 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

05 мај 23:11triton Tr

korg triton Tr


290 €
или предлог цена
04 мај 18:43yamaha MM6

Se prodava yamaha (motif)MM6 klavijatura epten zacuvana kako nova don...


380 €
или предлог цена
04 мај 15:05Се продава пијано

Продавам пијано ПЕТРОФ во одлична состојба. Прв газда. Клавирот е куп...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 13:33Se prodava piano TCHAIKA !!! Top sostojba !! Prv gazda !!!

Piano TCHAIKA , odlicna sostojba , ne e mnogu koristeno , ekstra cena...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 10:34Pijano Petrof

Продавам пијано Petrof во одлична состојба. Цена по договор


1.200 €
или предлог цена
03 мај 10:08stalka za klavijaturi

stalak za klavijaturi


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14Torbici za klavijaturi

torbici za klavijaturi


3.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14korg pa800

korg pa800 128mb ram


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14za mikrofoni

za mikrofoni


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14Torbici za klavijaturi

Torbici za klavijaturi


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14Korg m3 256ram 61k xpandet

korg m3 256ram 76k


629 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:14pa500

korg pa500 extra zacuvan


399 €
или предлог цена
03 мај 07:13korg M3 256ram 61k xpandet

korg m3 256ram extra sostojba


629 €
или предлог цена
03 мај 07:12Torbici za klavijaturi

Torbici za klavijaturi


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

03 мај 07:12pa600

pa600


620 €
или предлог цена
03 мај 07:12Korg Extrime so moss board

extrime so mosa board


649 €
или предлог цена
03 мај 07:11Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND YAMAHA,KURZWEIL,TEHNIC

Zamenete go vasiot zastaren floppy drive so USB emulator..So ovoj ure...


2.500 МКД
или предлог цена
22 апр 13:46Roland JV-880 Legendarniot modul mn.socuvan

prekrasnii boi , rack sistem , pogoden za studio za ziva svirka za sv...


190 €
или предлог цена
21 апр 13:43AHLBORN D -10 Sonatina. organa/orgulja

Prodavam organa AHLBORN D-10 Sonatina , made in Germany. Celosno anal...


100 €
или предлог цена
20 апр 19:15Korg pa2x Tac Senzor Skren

Skoro Novo Original - Samo Senzor Tac Za Korg Pa2x - Pa3x -Pa800 - ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

16 апр 08:56Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
11 апр 11:46Kupuvam-otkupuvam stari sintisajzeri

Bilo koi modeli sintisajzeri, organi, moze i neispravni, iskrseni, za...


1.000 МКД
или предлог цена
10 апр 21:28Kufer od Korg TR

Se prodava koristen kufer od Korg Tr


2.000 МКД
или предлог цена
10 апр 16:58Korg-kontroler 49

Klavetura KORG kontroler 49 za studio midi aparatura za studio progra...


270 €
или предлог цена
08 апр 09:10Torbici futroli za muzicki instrumenti

torbici futroli za muzicki instrumenti


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

07 апр 00:04korg pa600 qt

pa600 qt extra zacuvan


620 €
или предлог цена
01 апр 21:24X stalak dva sprata

x stalak dva sprata


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

01 апр 06:01Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам