Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Roland Td 12

Se prodava masina Roland Td 12 kako na slikive.Za podetalni informac...


450 €
или предлог цена
- 61 % Попуст
1.150 €
Вчера 22:22Dupla pedalja dw 4000 i Futrola za el tapani

Dupla pedalja dw 4000 novaa. 200 eu Case big bag el drum futrola za...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:33Roland Silver Padovi

Prodavam Roland silver Padovi mnogo socuvano ednakvo na Novi. Set od...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33Roland TD 50x Roland TD 30kv Prodavam

Prodavam Roland Procesori TD 50x.. Roland TD 30kv.. Roland padovi Si...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:32Tapani/Tapan

Tri novi tapani, od koi dvata se golemi, edniot dve strani koza, drug...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
05 јун 13:31Тапани рачна изработка

Продавам рачно изработени тапани со одличен квалитет, со димензии: 5...


12.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:16TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


1 €
или предлог цена
05 јун 10:03Тарабука од Турција

Купена и донесена од Турција на почетокот од осумдесеттите, бакарна и...


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
05 јун 08:52papucha

prodavam malce koristena bas papucha yamaha i rezervno cekiche


По Договор
или предлог цена
05 јун 08:52Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 08:52Stalka Dobos TAMA

Nova stalka neupotrebuvana TAMA HS60W 80e 075375519


80 €
или предлог цена
04 јун 23:31Tama Iron Cobra HP200

Se prodava nova bas pedla TAMA Iron Cobra HP200 100 e 075375519


100 €
или предлог цена
04 јун 23:31Palici

Prodavam palici NOVA vic firth 5A 500den


500 МКД
или предлог цена
04 јун 23:31Палици за тапани 5А

Се продаваат палици за тапани 5А, цена 350 ден. пар.


350 МКД
или предлог цена
04 јун 23:16Нова пластика за бас тапан 22" Remo Encore

Се продава нова пластика за бас тапан 22" Remo Encore, 2000 ден.


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 23:13Нови пластики 6" и 8" за тимпанки и рототонки

Се продаваат нови пластики 6" и 8" за тимпанки и рототонки: 6" црна/...


10 €
или предлог цена
04 јун 23:10Нови 6" и 8" тимпанки MULOSKI HandCraft

⬇️🇲🇰100% МАКЕДОНСКО ПРОИЗВОДСТВО! 🇲🇰⬇️ Во понуда имаме уникатни ...


100 €
или предлог цена
04 јун 23:04Нови обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 inch

Продавам НОВИ обрачи за ТИМПАНКИ И РОТОТОНКИ 6 и 8 inch. Цена 1200 д...


1.200 МКД
или предлог цена
04 јун 22:26REMO EMPEROR 18

Plastika za bas tapan REMO EMPEROR COATED 18" so bass drum patc...


1.400 МКД
или предлог цена
04 јун 21:31Kako nova

Se prodava bas pedala Tama speed cobra 910..


220 €
или предлог цена
04 јун 13:22Палици за тапани

Палици за тапани 5Б Америчко производство цена 650 денари.


650 МКД
или предлог цена
04 јун 11:28Evans kilazen kluc za stimanje tapani

Evans profesionalen kilazen kluč za štimanje na tapani.


35 €
или предлог цена
04 јун 11:28Штипка за палици

Штипка за палици за тапани, нова цена 20 евра.


20 €
или предлог цена
04 јун 11:27Tapani Yamaha Stage Custom

Novi tapani Yamaha Stage Custom so čineli/fus Zultan Rock Beat 10" ...


1.650 €
или предлог цена
04 јун 11:27KUFER ZA DOBOS

Kupher za dobos od 5 do 7 incha so kompakten oblik,lesen i cwrst,oblo...


2.500 МКД
или предлог цена
03 јун 00:06Tapani bubnjevi Sonor kontakt 072204878

Cena po dogovor Odlicni Kontakt 072204878


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
02 јун 22:45Evans Emad RESO 22" 4500den

Promotivna cena


4.500 МКД
или предлог цена
02 јун 12:00Evans Emad 2 Clear 18" 4500den

NOVA clear 18 inci Prakjam po kargo


4.500 МКД
или предлог цена
02 јун 11:58TAMA

Tama full birch 22x18, 10x7, 12x8, 16x14 shell set (samo drvo) kupen...


700 €
или предлог цена
02 јун 04:54tarabuka

arapska tarabuka so futrola


100 €
или предлог цена
01 јун 23:25arapska tarabuka

arapska tarabuka


4.500 МКД
или предлог цена
01 јун 23:25Sempler Roland sx

Sempleri Roland spd sx Sx pro Spds Alesis


15.000 МКД
или предлог цена
01 јун 18:47Mapex P800 Armory Chain Drive Single Pedal

Single bass drum pedal from Armory series that features the adjustabi...


9.600 МКД
или предлог цена
01 јун 16:53Mapex P400 Single Bass Drum Pedal

With standard features like single-chain drives, adjustable spurs, re...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:26Mapex TORNADO set TAPANI

Mapex TORNADO TND 5044TCDK Kompleten set Mapex TORNADO so cineli i...


36.500 МКД
или предлог цена
01 јун 15:16Evans Min-EMAD DENFER

Evans Min-EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) suppresses unw...


750 МКД
или предлог цена
01 јун 15:03Gretsch dobos 12” skoro nov

Prodavam skoro nov gretsch dobos 12 inchi golemina !


5.500 МКД
или предлог цена
01 јун 14:02Stagg black metal fus

Prodavam samo isprobani fus chineli Stagg Black metal serija 14"


5.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:02Elektricni tapani roland

Elektricni tapani Roland td30kv


450 МКД
или предлог цена
01 јун 11:11Roland td30kv

Roland td30kv komplet set na poklon setovi


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 11:11Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам