Подкатегорија:
                   
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DYNACORD Power Mate 1600 - 1

Prodavam mikseta 16 kanalna marka Dynacord 1 mng socuvana komplet so ...


700 €
или предлог цена
18 мај 22:55IMG Stageline MMX-602/SW 6-Channel Microphone Line Mixer

IMG Stageline MMX-602/SW 6-Channel Microphone Line Mixer,socuvan, sw...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
18 мај 14:33Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
18 мај 12:06Yamaha EMX 5014C 2x500W

Odlicna mikseta. Kako nova! Cena fiksna!


450 €
или предлог цена
16 мај 17:55Boss BR600

Prodavam Boss BR600 Multitrak/Ritam Masina/Procesor ,moze da se koris...


110 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
150 €
16 мај 15:53Allen & Heat Pa12 Cp

Miksetata e vo top sostojba moze da se vide vo sekoe vreme. 2 x500 W ...


550 €
или предлог цена
16 мај 15:09Prodavam Dynacord powermate 1000_2x700w

Prodavam mikseta Dynacord powermate 1000_2.Dva pati700w vo potpolno ...


1.200 €
или предлог цена
16 мај 10:15NUMARK

se prodava Mixtrack pro Numark Party Mix DJ Session 1M views · 2 yea...


169 €
или предлог цена
16 мај 00:42Bell MDA 602 mikseta

Se prodava mikseta bell mda602 2x350w RMS so efekt procesor kako nova...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
13 мај 10:22Peavey xr800f mikseta

Se prodava mikseta bez ostetuvanje i 100% ispravna!!! Miksetata e 2x...


380 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
450 €
13 мај 10:19Mikseta GEM General Music

Se prosava mixeta kako nova GEM general music kako nova , mixetata e ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
13 мај 10:18Mikseta Reloop Killer

Mikseta Reloop Killer Classic DJ Mixer malku koristena vo dobra sosto...


3.000 МКД
или предлог цена
11 мај 00:19mikseti

DVETE MIKSETI ZA 1200 EWRA VISOKO KVALITETNI DONESENI OD SCHWEIZ KOJ ...


600 €
или предлог цена
10 мај 12:30Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


140 €
или предлог цена
09 мај 18:25YAMAHA MIKSETA KAKO NOVA.

Se prodava YAMAHA mikseta kako nova totalno ispravna. So orginalniot ...


220 €
или предлог цена
09 мај 06:08Mikseta Yamaha emx 5014

Prodavam Mikseta Yamaha emx 5014 c


450 €
или предлог цена
06 мај 07:38Mikseta Prodavam

Prodavam mikseta Yamaha 01V96 serija II vo odlicna sostojba .


800 €
или предлог цена
06 мај 07:37Stalka rotaciona

So torbica komplet


220 €
или предлог цена
05 мај 11:46Eftino-nova mix. super moznosti !!!!!!!!

Prodavam mixeta suva so efekti , kupena i ne ja koristam , zatoa ja p...


11.500 МКД
или предлог цена
04 мај 12:26Се продава миксета ,,Studiomaster,,

Se prodava mikseta ili menuvam za silent guitar , ( suva) , 16/4/2 ,,...


170 €
или предлог цена
02 мај 09:58Se prodava 16 kanalna digitalna mikseta YAMAHA 01

Se prodava digitalen mikser YAMAHA 01 koristen vo studio.... Mozhe i ...


400 €
или предлог цена
02 мај 09:58Se prodava BOSS GT- 6 guitar effekts processor

Procesor za efekti na gitara.


190 €
или предлог цена
30 апр 19:14Prodavam mikseta Soundcraft M4

Prodavam mikseta Soundcraft Spirit M4. Miksetata e vo super sostojba....


180 €
или предлог цена
29 апр 23:14MioMix 204FX soundsation

Miksetata e pasivna ima 2 stereo i dva mono kanali. Zemena samo za sn...


100 €
или предлог цена
27 апр 19:45Nov dalinski mikrofon gxl shur

Nov dalinski mikrofon gxl shur so beta 58a se steluva i resiverot i ...


400 €
или предлог цена
23 апр 19:01Mackie 24 8

Originalnata I ocuvana


300 €
или предлог цена
20 апр 09:53MIXER PV 14

Mikseta "Peavey"14 kanali,so efekti,bez pojachalo,mnogu zacuvana, fu...


250 €
или предлог цена
19 апр 06:34BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
10 апр 02:56ПРОДАВАМ DYNACORD MC 16/2

Во исправна состојба, сува со исклучок на канал 10. Фотографиите одг...


13.500 МКД
или предлог цена
31 мар 19:45Mikseta Mackie DL806,digitalna,so Ipad,prodavam!

Miksetata e nova,uklucena e nekolku pati doma samo! Moze da se snima ...


500 €
или предлог цена
31 мар 19:03Futrola za Dynacord|||

Nova ne upotrebuvana Dynacord 1000 3


30 €
или предлог цена
25 мар 16:53Dynacord power mate 1600 -3

Dynacord power mate1600-3


2.100 €
или предлог цена
24 мар 09:13ALESIS 4

Prodavam Procesor ALESIS 4 vo perfektna sostojba. Cena povolna


70 €
или предлог цена
23 мар 14:05Продавам Миксета Peavey Unity 1002

Миксета е прилично сочувана, што можете да видите и од приложените сл...


140 €
или предлог цена
18 мар 10:26Pojacalo Sanyo i Mikseta Phonia

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Se prodavaat Pojacalo Sanyo Mikseta P...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:21Mikseta Elektron Model R8 Stereo Mixer

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Se prodava mikseta Elektron Model R8 S...


По Договор
или предлог цена
17 мар 19:12NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth, efekt DELAY,EQ,izlez ...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мар 13:08nva Mixeta Yamaha mg 16 xu

16 kanalna mikseta Usb, efekti stidio, Studio Hall za peenje od 500...


По Договор
или предлог цена
13 мар 10:51PEAVEY PV 10 USB-SO ZVUCNA KARTA

Super sostojba. ISPRAVNA. 13000DEN.


12.000 МКД
или предлог цена
03 мар 17:19Proel m 1000

Recisi nova socuvana ne nosena na svirki i zvucki golem izbor


400 €
или предлог цена
02 мар 19:58Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам