Подкатегорија:
                   
551 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Dynacord f 150

Prodavam Dynacord f 150 so Eminens basovi 400w i dobri visokotonci i ...


400 €
или предлог цена
Денес 10:15IZDAVANJE Na muzicka oprema

Ozvucuvanje za site vasi muzicki nastani najnovite sistemi dynacord x...


50 €
или предлог цена
Денес 09:29Звучници Philips и појачало Technics

Звучници Philips LSB387 (Пасивни) Фрекфенции 20-20000Hz Отпор 4-8 о...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:07Zvucnici Yamaha CBR 12 - skoro novi

Prodavam zvucnici Yamaha CBR 12 -malku koristeni. Kupeni se od Doremi...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Вчера 09:59Basovi 15"

Се продаваат два баса 15 инчи, малку користени, едниот e Eminence del...


300 €
или предлог цена
14 мај 18:592 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
14 мај 18:43JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
14 мај 18:38JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
14 мај 18:37PROFESIONALNI ZVUCNICI 15" KAKO NOVI !!

PRODAVAM PROFESIONALNI ZVUCNICI DYNACORD !! PRV GAZDA, NEOTVORENI,...


850 €
или предлог цена
14 мај 07:01Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba

Prodavam zvucnici JVC vo odlicna sostojba. Tel: 075-317-512


1 €
или предлог цена
14 мај 00:42Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


500 €
или предлог цена
13 мај 14:27Profesionalni Audio Kabli - Made in Germany

Profesionalni audio kabli - Made in Germany. Moze dolzina i kombinac...


299 МКД
или предлог цена
13 мај 13:52FBT Verve 15s SUB 700W RMS

Za zameni i cenkanje ne razgovaram !!! Prodavam odlicno socuvani FBT...


700 €
или предлог цена
13 мај 12:21Basovi Vuferi Sub Forum

Prazni kutii lavirinti za 15ki bass elementi.. Kutiite imaat kjosinj...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
13 мај 10:24Behringer b212 zvucnici

Se prodavat Behringer B212 beli zvucki , kako novi se bez nikakvi ost...


390 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
450 €
13 мај 10:23MONTARBO MT180A aktivni zvucnici

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici MONTARBO MT180A mnogu dob...


450 €
или предлог цена
13 мај 10:22McCrypt 12A aktivni zvucnici

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germani...


600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 €
13 мај 10:21GSP pro audio

Se prodavaat 100% ispravni i mnogu malku koristeni zvucnici na GSP pr...


350 €
или предлог цена
13 мај 10:21HK Linear Pro LP 12 EX

Se prodava najdobriot satelit na HK audio HK Linear pro LP12 EX 2x...


850 €
или предлог цена
13 мај 10:21Zvucnici Eminence 2x350w rms

Se prodavat zvucnici Eminence 2x350w vo odlicna sostojba. Zvuckite s...


350 €
или предлог цена
13 мај 10:21SIRUS s400 2x400w zvucnici

Se prodavat zvucnici od poznatiot brend SIRUS s400 15incni zvucnici....


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
13 мај 10:21Zvucnici Mc COY 12ki

Se prodavat skoro novi zvucnici 12ki od Angliskiot brend ma Mc COY. ...


300 €
или предлог цена
13 мај 10:19DYNACORD F5

Se prodavaat novi basovi subb basbinovi DYNACORD f5 so Rcf elementi 1...


450 €
или предлог цена
13 мај 10:19Zvucnici Fender SPL1225 mkII

Se prodavat zvucnici Fender Spl 1225 mkII kako novi, ne se iznasani n...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
13 мај 10:19Peavey sys trosistemski

Zvuckite ne se ni koristeni nemat ni tragi na koristenje , chuvani na...


450 €
или предлог цена
13 мај 10:18Skytec sp1200a aktiven zvucnik monitor

Se prodava 12' aktiven zvucnik monitor 300W RMS 600W program Zvuc...


199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
200 €
13 мај 10:18KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.999 МКД
или предлог цена
13 мај 08:57Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


20.000 МКД
или предлог цена
12 мај 10:09DYNACORD FE15.2 400W.

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


1 €
или предлог цена
12 мај 07:06Profi ozv 4 15 sat I 4 18 sub basa biema

Se ispravno mnogu jako za se kakvi nameni


2.500 €
или предлог цена
11 мај 20:23Kompleten rek

Ispravno se vo funkcija


800 €
или предлог цена
11 мај 15:25Profi rek kompleten

Ispravno vo funkcija


700 €
или предлог цена
11 мај 15:25Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
11 мај 14:38Ozvucuvanje za doma

Se prodava pojacalo SONY, vufer US BLASTER i 5 zvucnici US BLASTER SE...


9.999 МКД
или предлог цена
11 мај 12:03Karaoke zvuznici so mikrofoni

Novi karaoke zviznici so mikrofoni - bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.ST...


2.900 МКД
или предлог цена
11 мај 10:44Electro Voice tx1152 zvucnici ozvucenie

Zvucnicite se vo odlicna sostojba so navlaki. Moze zamena za nesto po...


950 €
или предлог цена
10 мај 20:45Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
10 мај 20:4512 inch vufer

Se prodavaat dva basovi 12" Hifonics warrior 800 vati rms 12" 600 vat...


4.500 МКД
или предлог цена
10 мај 19:36Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par https://www.musikhaus-kor...


200 €
или предлог цена
10 мај 14:20Prodavam drajveri BMS 4550

BMS 4550 novi nekoristeni 200 Evra za par


200 €
или предлог цена
10 мај 14:20Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам