Подкатегорија:
                   
385 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Microphone Tracer Studio Pro

Kako nov koristen 2 meseci Kupen od Anhoch so garancija i kutija


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 22:24Shure pgx instrument wireless i letva so BETA 58 glavi

Prodavam Shure pgx wireless instrument system i letva za harmonika so...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:22Mikrofoni Shure SM58- Sennheiser e935 -Behringer

Prodavam mikrofoni Shure sm58 - Sennheiser e935 - Behringer - so kabl...


300 €
или предлог цена
Вчера 20:06Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


400 €
или предлог цена
Вчера 15:27Pilotka

Se prodava nova pilotka.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:56Shure SM57 LC mikrofon

кардиоидни карактеристики контурен фреквентен одговор за јасни инст...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:49Shure beta 58A

Динамичен вокален микрофон Во традицијата SM58, динамичната Beta ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:49Sennheiser MMK 965

заменлива капсула за рачни предаватели EW G3, G4, EW-D и SKM 2000 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Sennheiser ew 300 g3

Prodavam sennheiser ew 300 g3 odlicno socuvan


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Sennheiser ew 100g3

Prodavam sennheiser ew 100g3 so 865 glava


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Sennheiser MMD 945-1 Bk

Заменлива капсула за рачни предаватели EW G3, G4, EW-D и SKM 2000...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Pilotka Sennheiser ME3

Микрофон со слушалки за серијата Evolution Wireless, серијата XSW...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Shure SLXD 14 instrumental

Дигитален UHF безжичен систем Фреквентен опсег: 650 - 694 MHz А...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:48Shure ulxp4

Prodavam daljinsko shure ulxd4 sve orginalno najubava serija donesen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:41Dalinski Mikrofoni BOSE

Prodavam dalinski VHF mikrofoni Bose vo odlicna sostojba malku korist...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.500 €
Вчера 04:31Sennheiser ew 100 G2

Prodavam Dalinski Sennheisser vo odlicna sostojba si raboti bez prob...


1 €
или предлог цена
17 мај 14:30AKG PERCEPTION SR45 i pilotka Sennheiser ME3

Vo super sostojba


220 €
или предлог цена
16 мај 20:35Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


580 €
или предлог цена
16 мај 20:03Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


700 €
или предлог цена
16 мај 20:03Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
16 мај 20:02Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
16 мај 20:02PRODAVAM NOV NEKORISTEN MIKROFON SHURE BETA87A

MIKROFONOT E SKROZ NOV NIEDNAS NE E KORISTEN ,KONDEZATORSKI MIKROFON ...


7.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
10.000 МКД
16 мај 08:31RODE NT1

nekoristen, fabricko pakuvanje komplet so kutija


9.000 МКД
или предлог цена
16 мај 07:03Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
15 мај 17:17WIRELESS MIKROFON BEZICEN za Profesionalni nastapi

Prodavam bezicen profesionalen mikrofon marka profi technology Odl...


По Договор
или предлог цена
15 мај 10:21Mikrofonski kabli

Mikrofonski kabli 5m.---350den Mikrofonski kabel 15m.---800den. Mik...


150 МКД
или предлог цена
14 мај 17:35Stalki za mikrofon

Stalka K&M ------2500den. Stalka Atletic-----1500den. Bez zameni!!!


1.500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:35Shure beta 58a

Mikrofonot e nov.So mikrofonot sleduva gratis kabel. Bez zameni!!!


7.500 МКД
или предлог цена
14 мај 17:35MIKROFON ZA ( KARAOKE BLUETOOTH ) nov model

Kontakt brojj 078678755 BLUETOOTH MIKROFON ZA KARAOKE -SLOT ZA USB...


По Договор
или предлог цена
14 мај 08:51ORGINAL KABEL dap audio 13m

Se prodava orginal kabel dap audio dolzina na kabelot e 13m.


1.200 МКД
или предлог цена
14 мај 06:48Akg daljinsko PT4500-PR4500

AKG PT4500 ( Transmitter) i PR4500 (Resiver) pogodni za daljinsko p...


250 €
или предлог цена
14 мај 01:55Mikrofon Aries od M-Audio kako nov

Prodavam mikrofon model Aries od M-Audio, Dynamic i Condensed vo edno...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
13 мај 15:56Prodavam mikrofon AKG C1000s!

Mikrofonot e vo odlicna sostojba,so kufer! Moze zamena za velosiped!


100 €
или предлог цена
13 мај 14:27Shure wh30

Shure wh30 zicena pilotka (mikrofon) -Znaete za sto se raboti, tie ...


150 €
или предлог цена
13 мај 10:20Komplet mikrofoni AKG

MOZHE ZAMENA - za dobosh, chineli, ili slichno. Setot e Za tapan...


1 €
или предлог цена
13 мај 06:51AKG D550

Super sostojba. Za bas tapan. Mozhe i komplet so 4 x D440. CENA 50...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 06:51NOV NEKORISTEN SENNHEISER E945 MADE IN GERMANY

PRODAVAM SKROZ NOV NEKORISTEN NIEDNAS MIKROFON ZICEN MARKA SENNHEISER...


6.500 МКД
или предлог цена
12 мај 13:152 Mikrofofoni za udarni instrumenti img Stage Line DM-44B

Prodavam 2 mikrofoni za ozvucuvanje na udarni instrumenti. Img Stage...


5.500 МКД
или предлог цена
11 мај 19:53Bezzicen mikrofon Vivanco i 2 procesori

Bezzicen mik. Vivanco FMC 4000 - 2800 den. Zoom3030 - 5000 den. Bas...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:38Marantz Pro Sound Shield

nekoristen cenata e fiksna


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 00:32Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам