Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sateliti - zvucnici

ITNOO SE PRODAVA OZVUCHUVANJE


1 €
или предлог цена
19 мар 10:01Промовирано

Dynacord, Ev, Rcf, FBT, FX12.... POVOLNO

Prodavam zvuchnici po mnogu povolni ceni. *** IMAM I PRAVENI KUTII Z...


1 €
или предлог цена
06 апр 11:33Промовирано

Zvucna Kartica Terratec Aureon so 10 izleza

Raboti Perfektno ima 8 analogni i 2 opticki izleza i 2 cleza anal...


99 €
или предлог цена
Денес 17:03Harman/Kardon ozvucenje

Se prodava ozvucenje Harman/Kardon


27 мај 19:08Prodavam Roland s330 12 bit sampler

Roland s330 12 bit sampler со mouse за него, може и да се приклучи на...


250 €
или предлог цена
26 мај 12:17Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
25 мај 08:55Banana kabli novi

Prodavam novi visoko kvalitetni banana kabli. Dolzina 6m. 3komada ...


23 мај 08:55Presonus Digimax LT 8Ch ADAT made in USA

Prodavam odlicno socuvan 8 channel ADAT interface.Perfekten za extens...


21 мај 14:47NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA TEL...


200 €
или предлог цена
21 мај 10:37Prodavam procesor Yamaha EMP100

Yamaha EMP 100 multi effects processor. Superb unit in first rate co...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 12:01Prodavam Behringer Edison EX-1

Stereo 3D Processor with Phase Correlation Meter EDISON EX1 The BEH...


150 €
или предлог цена
19 мај 12:01KORG EC5 PEDALA NOV

Korg ec5 pedali nova nekoristena , nikogas ne e stapnata so kondura. ...


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 19:58M Audio trigger

Funkcionalen, vo se ispraven, malku koristen


8.900 МКД
или предлог цена
15 мај 15:40Мултикор кабел 16/4 30 метра

Мултикор кабел 16/4 30 метра Цена 130€ БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕ...


07 мај 16:44BOSS digital recorder MICRO BR...prodavam!

https://www.boss.info/global/products/micro_br/


100 €
или предлог цена
17 апр 20:56MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN MONITOR 200 EVRA Tel...


200 €
или предлог цена
01 апр 19:26NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI NE OTPAKUVANI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CRNA BOJA, CENA ZA DV...


400 €
или предлог цена
01 апр 11:21In ear monitoring Shure PSM300 set za 4ca

Se prodava In-ear monitoring sistem shure psm300 p3t komplet so 4 pre...


27 мар 22:11Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мар 19:00ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
23 мар 21:42AKG Dalinski

Se prodava dalinski AKG vo odlicna sostojba namenet e za site instru...


180 €
или предлог цена
20 мар 15:41Mackie Onyx producer 2.2

Karticata e kako nova https://mackie.com/en/products/audio-interface...


4.500 МКД
или предлог цена
07 мар 07:14Продавам Fishman AFX Chorus

Chorus, za akusticna i elektricna gitara.


12.000 МКД
или предлог цена
16 јан 14:34Alesis Quadraverb - digitalen efect procesor

Prodavam Alesis Quadraverb - digitalen efect procesor


150 €
или предлог цена
09 сеп 20:03Rockman sustainor(preamp)

Rockman sustainor e analogen gitarski processor.Gain,Noise gate,susta...


16 јан 07:46Boss BR-1600

Boss BR-1600 Digital recorder u odlicnom stanju, potpuno ispravan sa ...


250 €
или предлог цена
11 дек 14:24ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 ное 13:21Studiska oprema

Prodavam mnogu malku koristeni potocno vkluceni samo 2-3 pati studisk...


32.000 МКД
или предлог цена
20 окт 21:56Lexicon Alex Digital Effects Processor REVERB

Lexicon Alex Digital Effects Processor reverb effects odlicna sosto...


30 сеп 16:54Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT

Roland SDE-1000 DIGITAL DELAY RACK MOUNT Odlicna sostojba rack mou...


30 сеп 16:47ДВА ШТИМЕРИ ЗА ГИТАРА

STAGG, Автоматски дигитален штимер за гитара и бас, сребрена металик ...


500 МКД
или предлог цена
08 сеп 18:09DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER

Prodavam DOEPFER POCKET DIAL MIDI CONTROLLER.Vo sosyojba ne različen ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:34Audio tehnica m40x

Слушалките се скроз нови не користени ни 30 минути,доаѓаат со оригина...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 14:11Stalki notarici profesionalni hevi duti

prodavam prfesionalni notarici - robusni so mat boja farbani, skrac p...


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 08:01M-AUDIO AIR 192|4

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


8.000 МКД
или предлог цена
23 мар 13:04ALESIS SRP100

STUDIO REFERENCE HEADPHONES. За повеќе информации посетете го Skym...


3.450 МКД
или предлог цена
20 фев 00:20M-AUDIO MIDISPORT 4X4

USB midi interface. Anniversary edition. За повеќе информации п...


5.900 МКД
или предлог цена
15 фев 08:49M-AUDIO AIR 192|8

Audio MIDI interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Це...


13.600 МКД
или предлог цена
15 фев 07:06M-AUDIO AIR 192|14

USB audio interface. За повеќе информации посетете го Skymusic Цен...


19.800 МКД
или предлог цена
15 фев 07:04RME BABYFACE - ZVUCNA KARTA

Prodavam Zvcuna Karta - RME BABYFACE ITNO!!!


390 €
или предлог цена
28 јан 23:28Roland MC50

Legendarnio sequencer 16 kanalen zacuvan raboten samo vo studio.


18.000 МКД
или предлог цена
13 дек 21:03NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A

NOVI STUDISKI MONITORI KURZWEIL KS-40A


120 €
или предлог цена
29 ное 14:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам