Подкатегорија:
                   
182 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


90 €
или предлог цена
Вчера 09:30Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Одлична овердрајв / ф...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:17Roland DP-2 pedala

Nova nekoristena pedala.


1.990 МКД
или предлог цена
05 јун 21:40STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI...


1.600 МКД
или предлог цена
05 јун 10:07Prodavam kufer za dunacord 1000 -2

Prodavam kufer


100 €
или предлог цена
05 јун 06:27Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
04 јун 14:50СКРЕТНИЦИ ЗА БАС

Скретниците се извадени од бас бин кутии RCF ESW1018. ( не е штеден...


45 €
или предлог цена
04 јун 13:43Futrola za sajzer GEWA

Продавам квалитетна футрола за синтисајзер на Гева. Футролата е со ди...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јун 08:48Matrix sr-1000 quartz guitar tuner gitarski stimer

Odlicen Cena 800 denara


13 €
или предлог цена
03 јун 20:28Se prodava

Kutija za instrumenti


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 08:35KUFER ZA KORG PA 5X

Kupher za KORG Pa 5x 61 key


65 €
или предлог цена
03 јун 00:02KUFER ZA KORG PA-4X,PA -3X,CRONOS

Kufer za KORG modelite PA-4X,PA-3X,CRONOS,M3,PA-900,nov,neupotrebuvan


65 €
или предлог цена
03 јун 00:00Horni 1''

Prodavam horni 1'' i novi adapteri za drajveri cena na hornite 149...


1.499 МКД
или предлог цена
02 јун 15:49KORG karticki

Prodavam 2 karticki za sintisajzeri marka Korg Original Made in Japan


2.000 МКД
или предлог цена
02 јун 11:52Evans EC2S Studio / Fusion Set Clear

сет за глава на барабанот ETP-EC2SCLR-F Сет пластики составен од:...


По Договор
или предлог цена
01 јун 23:04TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба. ...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 11:30PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
01 јун 00:14UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
31 мај 22:36Се продава инструментален Wireless System 5G

Не е многу користен, во одлична состојба. Brand: Amoon Sample Rat...


3.200 МКД
или предлог цена
29 мај 12:12Prodavam kufer za sintisajzer

Prodavam kufer za sintisajzer Korg PA 800 Info na telefon 070787489 i...


По Договор
или предлог цена
28 мај 08:19Жива музика за секаков вид на веселби

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


3.000 МКД
или предлог цена
27 мај 16:26✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
27 мај 16:26STOL ZA MUZICARI

Eden stol 2500 den


2.500 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Останато

27 мај 10:50Klavirsko stolce

Prodavam stolce za klavir so podesuvanje na visina


50 €
или предлог цена
27 мај 10:03Nov LED display ekran za kurzweil

Nov LED display za kurzweil,nema instalacija(go vadis stariot,go stav...


3.500 МКД
или предлог цена
27 мај 04:02Piano klavir Rosler

Se preodava piano Rosler


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
26 мај 20:37TECHNICS M225 Cassette deck

Se prodava Technics M225 cassette deck, ispraven i funkcionalen = 250...


2.500 МКД
или предлог цена
26 мај 16:51Се продава или менува

Мега дисторзија БОС МД2 4500 ден. Корус МОЕР 3500 ден. ...


1 €
или предлог цена
26 мај 12:15prodavam nov stalak za mikseta

odlicen model na stalak ,koj brzo se montira , lesen za transport i e...


55 €
или предлог цена
25 мај 10:58Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

Kabelovi i konektori za site vidovi na dalinski wireless sistemi. ...


1.000 МКД
или предлог цена
24 мај 13:38Shure SLX Wireless System - Dalinsko

Dalinskoto e vo odlicna sostojba i e kompletno ispravno. Ima grebani...


200 €
или предлог цена
24 мај 13:38USB EMULATOR ZA SINTISAYZERI

Lesno se montira na mestoto na flopyto emulatorot e nov ------------...


2.600 МКД
или предлог цена
23 мај 06:18BOSS DD3 DELAY EFEKT GITARA GITARSKI PEDALA PAPUCA proveri

PROCITAJ UBAVO UBAVO PROCITAJ PROCITAJ UBAVO >> NE E ISPRAVE...


30 €
или предлог цена
21 мај 12:37Stimer i metronom

Digitalen stimer i metronom nekoristen


1.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:29Stalka za klavijatura nova

Stalkata e nova so odličen kvalitet


1.800 МКД
или предлог цена
19 мај 02:35Boss BR600

Kako nov ,zacuvan i ispraven , so sopstvena futrola i adapter .


4.600 МКД
или предлог цена
18 мај 15:39Prodavam MOOER PRIME P1 NOV

Prodavam procesor (za akusticna,elektricna i bas gitara) Mooer prime ...


10.000 МКД
или предлог цена
17 мај 14:13Se prodava stalka za harmonika.

Stalkata sluzi za drzenje na tezinata na harmonikata


90 €
или предлог цена
15 мај 10:13NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


4.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:28Vandoren 56 Rue Lepic

Prodavam Vandoren 56 Rue Lepic No.3 piski za klarinet


1.500 МКД
или предлог цена
12 мај 14:07Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам