Цела Македонија
                   
355 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AKAI MIDIMIX

Безпрекорна функционална и козметичка состојба ! USB DAW controller:...


4.000 МКД
или предлог цена
12 мај 16:34Промовирано

Karaoke 2200 Matrici + 8000 Midi fajlovi

Ako ne sum dostapen na mob,barajte me na viber... Odbrani Srpski i St...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:59Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Zvucna Karta

Se prodava Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Zvucna Karta vo odlicna so...


100 €
или предлог цена
Вчера 16:30Vrvno pojacalo ALESIS MATICA 900

Pojacaloto e upotrebeno mnogu malku vo studio.Vo top sostojba e kako ...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 15:27Pojacalo Magnat I Elipsi Pioneer

Se prodava Mnogu mocno pojacalo za vo kola Magnat 4x250w i elipsi pio...


100 €
или предлог цена
Вчера 08:51Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici za vo kola so transvormator za blokada philips 100v...


1.600 МКД
или предлог цена
17 мај 19:59Bufer

Se prodava Bufer so tri zvučnici Mnogu dobar i čist glas -Blutut -...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:14Zvucnici goodmans odlicni

Zvucnici goodmans odlicni dva po 4 oma 1200den i sony orginal 1600 d...


20 €
или предлог цена
17 мај 15:54Ozvucenje Pioneer 2x12ki so pojacalo Pyle

Ozvucenje koristeno 6 meseci Basovite se kupeni novi Pioneer 2x12ki ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 14:03Prodavam audio karta RME HDSP 9652

Prodavam audio karta RME HDSP 9652, sodrzi : 3 x ADAT optical velza ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 13:07Prodavam digitalna mikseta Yamaha 01V 96 VCM

Prodavam digitalna mikseta Yamaha 01v 96 VCM koristina isklucivo vo d...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 13:06Prodavam Dynamic mic Sennheiser MD421-II

Prodavam Sennheiser MD421-II Mikrofon : Rugged professional micropho...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 13:06Magnat pojacalo so vufer

pojacalo Magnat 2×150Watt / 4 Ohm 1×300 Watt /4 Ohm i wufer


5.000 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Аудио и видео продукција

17 мај 11:57Се продава кондензаторски USB студио микрофон/mikrofon

Се продава кондензаторски USB студио микрофон, идеален за домашни сту...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 07:53Marantz (slim serija) + Mission zvucnici

Marantz (slim) serija SR1040 reciver + CD SR1020 + zvucnici Mission ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

17 мај 07:34Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

16 мај 23:59Yamaha HS8S Subwoofer

Prodavam Yamaha Hs8s Subwoofer Moze da se vidi i proba vo sekoe vre...


28.000 МКД
или предлог цена
16 мај 01:21Pojacalo, Tuner, Deck, Cd-player, Dvd, Zvucnici

Pojacalo Yamaha, Tuner Sony, Deck Aiwa, Cd-player Sony, Dvd Lg so Zvu...


990 €
или предлог цена
15 мај 23:37Presonus AudioBox iOne

Odlicna zvucna karta!!! https://www.presonus.com/products/audiobo...


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

15 мај 23:02Auto pojacalo

Pojacalo


4.500 МКД
или предлог цена
15 мај 18:55Jamo vuferi

Prodavam Jbl Audio 1 vuferi 2 za 50 evra ili dajte ponuda ili zamena ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

15 мај 17:51Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas

Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas za key wo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

15 мај 17:19hitno prodavam sistem so CD i kaseta

HITNO PRODAVAM SISTEM SONY Kontakt lice Biljana 078249701


4.000 МКД
или предлог цена
15 мај 15:30Беспрекорно радиофоничен Electro-Voice RE320 микрофон

Фантастичен професионален EV RE320 вокален/инструментален микрофон со...


14.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

15 мај 14:09UR22C 2 X 2 USB 3.0 AUDIO INTERFACE

Zvucnata e nova kupena od Germanija mnogu malku koristena. https:/...


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:23dbx 286s

processor compressor za majk info na 078 726 951


11.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

13 мај 21:55M audio 192 | 6

se prodava zvucna poishe info na tel 078 726 951


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

13 мај 21:53Yamaha Rx-498rds

Stereo resiver komplet so cd player I muzicki mikser za karaoke..top...


200 €
или предлог цена
12 мај 17:34AKAI MIDIMIX

Безпрекорна функционална и козметичка состојба ! USB DAW controller:...


4.000 МКД
или предлог цена
12 мај 16:34Apple Thunderbolt to FireWire 800 Adapter A1463

Apple Thunderbolt to FireWire 800 Adapter A1463


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

12 мај 13:33Roland Quad Capture - 4in/4out

Ima oficijalni drajveri za win10 i win11. Sostojbata na audio kar...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

12 мај 13:33Студиски Монитори Behringer MS40

Продавам студиски монитори Behringer MS40 во беспрекорна состојба


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Аудио и видео продукција

12 мај 11:01Novi zvucnici JAMO D 365

Neupotrebuvani se Specifikacii ima na slikite Visina 85 sirina 45 d...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

11 мај 11:19ANALOGNA PRO 40 KANALNA MIKSETA (MACKIE SR-40.8)

Miksetata e maksimalno socuvana i e rabotena isklucivo vo studio , po...


1 €
или предлог цена
10 мај 21:03I pod

8 g odlicen


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

09 мај 21:22Prodavam mikrofon Shure BETA 87A so transmiter GLXD4

Prodavam mikrofon SLX2/BETA87A so GLXD4 Digital Wireless Receiver, so...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

09 мај 14:20Genius 5.1 surround

Se prodavaat zvucnici drveni Genius 5.1 surround, odlicen cist zvuk i...


3.700 МКД
или предлог цена
09 мај 09:43Bufer Pojacala

Bufer Acuna pojacala 1000wat novo Pioneer buffer pojacala


По Договор
или предлог цена
08 мај 14:54PRODAVAM POJACALO YAMAHA AX-390 KAKO NOVO FABRIKA

Prodavam pojacalo YAMAHA AX-390 . Pojacaloto e kako novo vo fabricka...


5.200 МКД
или предлог цена
06 мај 19:52Prodavam Proektor Sanyo XF46

Proektor Sanyo XF 46 , 12000 Ansl.so flight case,sijalici,leka,frame.


123 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Аудио и видео продукција

06 мај 07:39JVC

Prodavam CD JVC za vo kola,vo ispravna sostojba. Info Riste 070 352...


5.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

03 мај 09:26Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам