Цела Македонија
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jepen me qira për gëzimet tuaja familjare

Jipen me qira Izvoshnik me pojacall për gëzimet tuaja familjare.070 8...


1 €
или предлог цена
Арачиново / Скопје

Изнајмување

Вчера 21:52iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

Вчера 15:29iznajmuvame profesionalno ozvucuvajne do 10.000W

Profesionalno ozvucuvajne za site vidovi proslavi i koncerti od snaga...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

Вчера 05:25Изнајмување на звучници и коњопои / Iznajmuvanje na zvucnici

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

13 мај 10:40Изнајмување коњопои (конопои)/Iznajmuvanje konjopoi (konopoi

Изнајмуваме коњопои за секој вид забави и настани. Цената е по 400 де...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

13 мај 10:40Iznajmuvanje na zvucnici i konjopoi

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

13 мај 10:40OZVUCUVANJE DYNACORD

Iznajmuvam ozvucvanje Dynacord power mate1600-2 Dinacord 2x400w 18s...


2 €
или предлог цена
12 мај 19:14DYNACORD CMX 1600 - FOR RENT

Iznajmuvam Dynacord cmx 1600 nova mikseta na seriozni, profesionalni ...


50 €
или предлог цена
Кичево

Изнајмување

12 мај 00:32Iznajmuvanje na Osvetluvanje i Ozvucuvanje, Bina, Rampa

Iznajmuvanje na profesionalna oprema za osvetluvanje, ozvucuvanje i s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

08 мај 19:18Iznajmuvam ozvucuvanje

Ozvucuvanje za vasite proslavi rodendeni maturski prezentacii i se os...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Изнајмување

05 мај 22:57Ozvucenje osvetluvanje i konjopoi

Komplet za vasite proslavi ozvucenje za muzika .osvetluvanje konjop...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Изнајмување

05 мај 11:46Iznamuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam profesionalno ozvucuvanje za sekakov vid na proslavi , kaf...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

04 мај 22:25Jepet me qira// IZNAJMUVANJE Ozvucenje za vasite svadbi -- P

Jepet me qira// IZNAJMUVANJE Ozvucenje za vasite svadbi -- Set zvuc...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Изнајмување

01 мај 11:56Ozvucuvanje Озвучување

Iznajmuvam ozvucuvanje so prevoz I montaza


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

22 апр 12:13Iznajmuvanje na zvucnik na akumulator i profesionalna oprema

Iznajmuvanje na zvucnik za zabavi rodendeni i dr. Moze da se prikluc...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

08 апр 11:26Iznajmuvanje zvucnici - KARAOKE SYSTEM

Се изнајмуваат SONY AUDIO SYSTEM - KARAOKE звучници за секаков вид на...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

31 мар 22:17Iznajmuvanje na zvuncnici - KARAOKE SYSTEM

Се изнајмуваат SONY AUDIO SYSTEM - KARAOKE звучници за секаков вид на...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

31 мар 17:56Zvucnici

Servis,prodazba,iznajmuvanje


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

29 мар 17:05Profesionalno ozvucuvanje

Profesionalno ozvocuvanje za sekakov vid nastani


1 €
или предлог цена
Тетово

Изнајмување

28 мар 11:23inajmuvam profesionalno ozvucuvanje

inajmuvam ozvucuvanje so moj prevoz i montaza


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

12 мар 18:23Iznajmuvanje na ozvucuvanje

Se iznajmuva ozvucuvanje za proslavi , rodendeni i dr.


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Изнајмување

06 мар 19:22IZNAJMUVANJE PROFESIONALNO OZVUCENJE ZA SEKAKVI SVECENOSTI

Iznajmuvam Razglasna oprema za sekakov vid na svecenosti: Svadbi, K...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

01 мар 10:33Jukebox Џубокс апарат

Iznajmuvam ili prodavam Jukebox aparati. Namesteni se da rabotat na d...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

23 фев 16:32Iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam profesionalno ozvucuvanje za sekakov vid na proslavi , kaf...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

31 дек 08:18IZNAJMUVAM ( LASERI I ZVUCNICI ) ZURKI ZABAVI RODENDENI ZVUC

Iznajmuvam poveke vrsti na (LASERI I BLUETOOTH) zvucnici 600/80...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

25 дек 17:29Iznajmuvam Ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Profesionalno Rcf , Yamaha , Peavey So Moj Pre...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

24 дек 14:26Se Iznajmuva ozvucuvajne

Се изнајмува комплет озвучување: Сателити; Миксета Микрофони; Сталки ...


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Изнајмување

20 дек 21:17OZVUCUVANJE ZA SITE PRIGODI

IZNAJMUVAM KVALITETNO OZVUCUVANJE POGODNO ZA ZIVI SVIRKI RODENDENI ,D...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

16 дек 11:22IZNAJMUVAM OZVUCUVANJE

Iznajmuvam profesionalno ozvucuvanje za sekakvi prigodi: zabavi, rode...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Изнајмување

11 ное 10:14IZNAJMUVANJE PROFESIONALNO OZVUCENJE ZA SVADBI,KRSTEVKI I DR

Iznajmuvam Razglasna oprema za sekakov vid na svecenosti: Svadbi, K...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

04 окт 17:26OZVUCUVANJE /MUZIKA /SVIRKA MUZICKA OPREMA

IZNAJMUVAM KVALITETNO OZVUCUVANJE POGODNO ZAPROSLAVI, ZIVI SVIRKI, RO...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Изнајмување

03 сеп 11:39IZNAJMUVANJE

IZNAJMUVANJE NA OZVUCUVANJE OSVETLUVANJE ZNIMANJE I SLIKANJE


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Изнајмување

05 авг 22:49Konjopoi

Se iznajnuvaat konjopoi. Site konjopoi odat so gratis platno 077621...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

22 јун 15:15Iznajmuvam audio oprema

Iznajmuvam 2x Behringer 15" 1,400 watt od zvucnik so se subwoofer za ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

28 мај 17:54IZNAJMUVANJE NA PROFESIONALNO OSVETLUVANJE I OZVUCUVANJE

Iznajmuvam profesionalno osvetluvanje,ozvucuvanje, aluminiumska rampa...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

11 апр 15:34Ozvucuvanje za zabavi rodendeni bendovi

Iznajmuvam ozvucuvanje za zabavi rodendeni bendovi za skopje moj prev...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Изнајмување

06 јан 19:06iznajmuvam ozvucuvanje

iznajmuvam ozvucuvanje za sekakva namena, mikseti zvucnici,mikrofoni,...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Изнајмување

20 дек 22:56Озвучување

Издавам професионална аудио опрема за секаква намена, Контакт 0703...


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Изнајмување

02 сеп 15:08СЕ ИЗНАЈМУВА BLUETOOTH ЗВУЧНИК.

Се изнајмува bluetooth звучник со два микрофони за секаков вид на про...


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Изнајмување

20 јул 16:41Звучници и радиа

За повеќе информации контактирајте не на нашата страна https://www.fa...


899 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Изнајмување

03 јун 10:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам