Цела Македонија
                   
244 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bassovi DYNACORD, RCF........

Se prodavaat Bassovi od povekje proizvoditeli. ITNOO!!!


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 мар 15:50Промовирано

Korg SQD-1 Midi Recorder

Samo za kolekcioneri i poznavaci ispravno midi recorder Korg SQD-1 za...


3.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

03 јун 22:09Korg pa 2

Korg pa 2 vo super sostojba moze zamena so pomal.aranzer pa 800 so f...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

03 јун 00:35Korg profesi vo super sosyojba

Sllo sajzer korg profedi vo super sostojba .oze dase proba


200 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

03 јун 00:35ROLAND SEMPLER SPD-SX KUPHER

Kupher za ROLAND SPD-SX zaedno so drzac i mesto za adapter i kabl


50 €
или предлог цена
Куманово

Останато

03 јун 00:07Pionir radio

Radioto e mnogu malki koristeno skoro novo samo 1 godina


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Штип

Останато

02 јун 16:07X stalki za klavijaturi

X stalki za klavijaturi


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:28stalak za klavijaturi

stalak za klavijaturi torbica mikrofonski


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:27X stalki

X stalki


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25Stalki za zvucki

stalki za zvucki


84 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:25Bayerdynamic. tgx 58

Bayerdynamic tgx 58


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24kufer 61k

kufer 61k pa3x pa4x m3 kronos


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24EV ZX 5 -90

EV ZX 5-90 SO FUTROLI


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 23:24POJACALO H.E.AT. 2200Wati

Pojacaloto e vo odlicna sostojba moze proba vo sekoe vreme mnogo e mo...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:23POJACALO JACKSON 1400Wati

Pojacaloto e vo super sostojba mnogo mokno


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:23Aiwa Zvusnici so dupli magneti

Mnogo se mokni vadat mnogo bass i cis zvuh


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:23Kenwood Pojacalo

Kenwood model A-65


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:23Zvusnik 12ka

Super bass i zvuh ima


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:22Wufer so vgradeno pojacalo

Super bass ima i cist zvuh mnogo mokno moze i za vo kola da se slusa ...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:22JBL Gt Series Pojacalo za vo kola

4 kanalno super bass ima i cist zvuh vade vo odlicna sostojba mnogo m...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:22ZVUSNICI

Super zvuh vatat i bass 8ci


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Останато

01 јун 13:22NOVO!!! KARAOKE ZVUCNIK 15inch

🔥ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА🔥 Со звучникот од 15 инч Ri-Technology добиватe...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 јун 11:02Akai XR20

Prodavam Akai XR20


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

01 јун 08:18Акустика на простории и акустички панели

Вршам акустички третман на простории, мерење на фреквентен одзив, рев...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

31 мај 22:54Sony walkman slusalki za plivanje i sport

Slusalki vodootporni za plivanje i drugi sportovi Kulpeni novi pr...


80 €
или предлог цена
Штип

Останато

31 мај 21:29Сервис за појачала засилувачи ресивери автопојачала

Сервис за појачала засилувачи ресивери системи и гитарски бас појачал...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

31 мај 15:09se prodava star gramafon

star gramafon


100 €
или предлог цена
Велес

Останато

31 мај 09:44Sistem SHARP so 5 cedinja Mp3, USB , AUX , radio RDS

INFO NA TELEFON 071 273 421 Sistemceto e odlicno se raboti funkci...


2.999 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

30 мај 20:16Countryman Type 85 fet DB

Se prodava najdobriot FET DI na svet. Military grade components , sil...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

30 мај 19:59Mikseta za svetlo

Prodavam nova mikseta za svetlo behringer komplet so flightcase speci...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 16:10Mikseta za svetlo

Prodavam nova mikseta za DMX. Show tec, vo kutija


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 мај 16:09Hercules Stands DG305B Tablet Holder - држач

Hercules have designed this DG305B pad holder to sit on your desk, at...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 мај 15:01Hercules Stands DG207B Smartphone држач

Hercules Smartphone Holder, a universal mount that's compatible with ...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

30 мај 14:15Karaoke Zvucnik Golem I mal Novi

Karaoke zvucnik golem so dalecinsko i mikrofon Nov 1400 denari Karao...


1.400 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

29 мај 09:11Korg ram memorii TRITON , PA1 , PSR 9000

Ram memorii od 32mb i 16 mb za site korg triton serii ( TR, LE, CLAS...


20 €
или предлог цена
Струмица

Останато

29 мај 06:04Skeneri profesionalni

Vo ispravna rabotna sostojba imam 4 komada cenata e za site


700 €
или предлог цена
Велес

Останато

28 мај 08:11Se prodava klarinet

Mnogu zacuvn kako nov .zvonete na 071705 198 slave.


200 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

27 мај 21:42Kopcinja za pojacalo, posebno za Marshall mg serija

Продавам копчиња за гитарско појачало, одговараат за Маршал појачалат...


150 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

27 мај 07:56MBA ZVUCNICI KARAOKE RAZNI MODELI

ZVUCNICI KARAOKE RAZLICNI MODELI ISTI KAKO NA SLIKITE SO SUPER KVALIT...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

26 мај 11:47Radio za vo kola

Se prodava novo ne koristeno radio za vo kola na kaseti za stari olta...


1.600 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

25 мај 08:14Subwoofer Logitech

071 273 421 Novo u kutija Raboti odlicno Moze da se koristi na...


2.999 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

25 мај 08:08Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам