Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Srebren lanec kralska pletka italiansko srebro

Se prodava nov lanec polno srebro italijansko mnogu kvalitetna izrab...


9.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
12.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

13 мај 21:29Se prodava srebren lanec so privrzok Sonce

Сребрен ланец со приврзок сонце од виргина 50,5 грама. 925 полно среб...


10.000 МКД
или предлог цена
02 мај 14:04srebren lanec i krst

Srebreno lance i krst 160g informacii na br.078321392


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

29 ное 22:52SREBREN LANEC 75 gr. Nov model

Se prodava Srebren lanec 75 gr. X 3 eur


По Договор
или предлог цена
03 ное 22:46Lancinja 925 srebro

Lancina okolu 120gr grama teshki so mnogo.ubava pletka debeli moze za...


1 €
или предлог цена
29 сеп 10:37Lanec srebren 925. 200 grama ko nov

Lanec 200 grama tezok so mnogo.ubava pletka debel moze zamena so tele...


1 €
или предлог цена
29 сеп 10:37Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам