Цела Македонија
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Darwil poljot omicron raketa burbon

Samo komplet Za kolekcioneri Originalni stari casovnici ispravni ,pol...


250 €
или предлог цена
Куманово

Бижутерија

05 јун 10:08Grivna Pandora

Grivna Pandora.. Original,nenosena,moze da se dopolnuva...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 19:26НАКИТ - БИЖУТЕРИЈА

Продавам комплет бижутерија


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 09:50se prodavat lancina

lancinata gi ima vo dve boi gi ima dvosloni i trosloni ima patent za...


5 МКД
или предлог цена
Прилеп

Бижутерија

27 мај 10:32Se prodava sekakov vid na bizuterija !!

Se prodava sekakov vid na bizuterija i cadori poveke informacii na 0...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Бижутерија

11 мај 14:34Бижутерија и часовник

Бижутерија и часовник


15 €
или предлог цена
06 мај 18:01Se prodavaat lancina

dolzina 240 cm crnite 160cm srebreni i


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Бижутерија

24 апр 11:47Brazletna, rachna izrabotka

Prodavam brazletni, makrame tehnika, povolno


500 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

03 апр 20:58Bizhuterija, rachna izrabotka

Prodavam obetki vo makrame tehnika, od mnogu kvaliteten konec..


750 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

03 апр 20:54Nakit makrame

Prodavam makrame brazletni, poveke vidovi


500 €
или предлог цена
Битола

Бижутерија

03 апр 20:50Belegzii

Se prodava belegzija, makrame tehnika, povolno, izrabotuvam i po nara...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

31 мар 12:54Pandora ALKI (narakvici) - 350 denari

- Prodavam PANDORA (kopija) alki - Alkite se od medicinski celik -...


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

23 мар 08:35Lance

Lance 076 706 213


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 10:00Swarovski kristali

Swarovski kristali obetki i privezok za lance 076 706 213


1.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:55Brosevi, Belegzii, Obetki.

Brosevi, Belegzii, Obetki, manzetni. Unikatni primeroci.Cenite se po ...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

11 фев 09:32Alki i cindzircinja od glineni monistri i biseri

Prodavame i izrabotuvame alki i sindzircinja(gerdani) od glineni moni...


280 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

10 фев 18:43Паметен часовник

Со сим картичка и мемориска картичка плус, камера.....Нов 078 285 220...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

07 фев 11:35Manzetni, narakvici, brosevi – unikati.

Manzetni, narakvici, brosevi, obetki .Unikatni primeroci.Cenite se po...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

29 јан 16:36Obetki, Grivni, brosevi - unikati.

Obetki, Grivni (narkvici), brosevi, manzeti.Unikatni primeroci.Cenite...


50 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

29 јан 16:25ХОРОСКОПСКИ НАРАКВИЦИ - HOROSKOPSKI NARAKVICI - ZODIJAK

ХОРОСКОПСКИ нараквици -една - 170 денари -две - 300 денари -три -...


170 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Бижутерија

28 јан 19:38zipo zapalki novi

novi zapalki komplet 4 zapalki 799 denari prajcame po kargo


799 МКД
или предлог цена
Прилеп

Бижутерија

14 јан 10:45Bizuterija

Se prodava na golemo bizuterija Nad 10 000 parcinja Lancinja, obetki,...


1 €
или предлог цена
25 дек 16:54BROSHOVI , OGRLICI , MANZETNI i dr.

Stara Italijanska bizuterija: 1.Broshovi (Mornari , Brodovi ,Sidra) ...


50 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Бижутерија

22 дек 14:33BROSHOVI , OGRLICI , MANZETNI i dr.

Stara Italijanska bizuterija: 1.Broshovi (Mornari , Brodovi ,Sidra) ...


50 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Бижутерија

22 дек 14:33УНИКАТЕН НАКИТ

Бидете прекрасни и посебни со уникатен накит на себе! 075 300 235


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бижутерија

13 сеп 19:25Se prodava lance od medicinski celik ne rgjosuva

Se prodava lance od medicinski celik ne rgjosuva 1 parce uste 300 ...


300 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

06 авг 14:13Nakit roba od zatvorena prodavnica

Se prodava pogolema kolicina na nakit od zatvorena prodavnica... Lan...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

21 јул 23:13Lance pozlateno (medicinski celik)

Lanceto e medicinski celik, pozlateno, ne e noseno voopsto, prekrasna...


10 €
или предлог цена
30 јун 13:35Накит (бижутерија) по набавни цени

Се продаваат 300-350 сетови на накит (бижутерија) поради затворање на...


170 МКД
или предлог цена
Прилеп

Бижутерија

14 мај 03:49Крунa

Со циркони


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Бижутерија

28 апр 20:12Prodazba na bizuterija

Se prodavaat raftovi i inventar za bizuterijai i ,fiskalna kasa.Se p...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бижутерија

21 мар 19:18Блескав синџир

Naracki i povekje info tuja: https://kupiprodaj.com/product/srebreno-...


599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

16 фев 18:33LANEC OD NERGJOSUVACKI CELIK

NOV LANEC OD NERGJOSUVACKI CELIK BOJA ZLATEN I SREBREN


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

30 сеп 23:16LANCE ZA VRAT SO PRIVEZOK

Lance za vrat so privezok cena 500 den.


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

30 сеп 23:15Nov nakit

Se prodava nov nekoristen nakit: lance I obetki za 500 mkd


300 МКД
или предлог цена
08 јун 14:11Ex-YU Retro Tito

Dvete 500den Edna 300den


300 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Бижутерија

26 апр 20:16Evtino

120 shini kutia za prsteni i 6 kukli za bizuteria


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Бижутерија

25 мар 15:51se prodavaat prsteni

se prodavaat prsteni bizuterija cena 100 den. za parce


100 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Бижутерија

09 мар 17:52накит од полудраги камчиња

продавам накит рачна изработка од полудраги камчиња и бижутерија


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бижутерија

03 сеп 14:25PRIVEZOK - KRST

PRIVEZOK ZA LANEC SO GOLEMI DIMENZII OD 65-80MM CENA 400 DEN.


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бижутерија

13 авг 10:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам