Цела Македонија
                   
92 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naocari za sonce EXESS solidno zacuvani

Prodavam naocari za sonce EXESS so originalna futrola, solidno zacuva...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 11:42Luksuzen display/ vitrina / stalaza za penkala,nakit i dr.

Prodavam ili menuvam 2 luksuzni metal/alu displei za penkala ili drug...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

04 јун 12:40Kutii za nakit kutivcinja za pari dekoracii podaroci drveni

Dimenzia 10 cm siroka 5 cm visoka 5.5 cm dolga Dimenzia na tie so sr...


300 МКД
или предлог цена
Скопје

Останато

03 јун 17:52Naocari za sonce Tommy Hilfiger

Prodavam originalni naocari za sonce Tommy Hilfiger doneseni od stran...


3.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

02 јун 20:36Naocari POLICE WESTWING 4 Polarized 703P

Polarizirani Police naocari. Model WESTWING 4 Polarized 703P


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Карпош / Скопје

Останато

31 мај 16:47Ochila za sonce Ray ban Kako novi

Se prodavaat ochilata za sonce mnogu sochuvani Kako novi Kontakt bro...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Битола

Останато

27 мај 17:22Samsung galaxy watch-casovnik 0

Samsung galaxy watch Saatot e bukvalno kako Nov, nosen ako e 5pati, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Останато

27 мај 11:23KUTII ZA NAKIT,BIZUTERIJA I CASOVNICI

prodazba na ambalaza za nakit i bizuterija


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мај 16:33Nova Kutija za 12 casovnici

nova kutija za casovnici


4.000 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

17 мај 12:21NAOCARI LUPA LUPI LED SVETLO 1x,1,5x ,2x,2,5x,3,5x

Опис на производот Модерен дизајн и прекрасен изглед,со професионалн...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 11:02Garmin vivo fit3

Saat


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

04 мај 12:37Servis & Popravka Na Naocari

Popravam Sekakov Vid Na Naocari I Repariram Tel za Kontakt : 07053...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

03 мај 14:56Persol 9649s

Persol 9649s 079318854


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

01 мај 16:12Persol Tabaco Virginia

Persol Tobaco Virginia 079/318-854


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

01 мај 16:12Ray Ban Square Mnogu socuvani, bez ni edna grebnatinka.

Mnogu socuvani, bez ni edna grebnatinka na staklo. Kupeni od Prima Op...


3.800 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

27 апр 12:46Digitalen drven casovnik

Прекрасен дрвен часовник со минималистички дизајн кој се вклопува во ...


750 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

25 апр 21:49MINI OKSIGEN ZAPALKA ZA TOPENJE DO 1300C ZA POVEKE NAMENI

- PRODAVAM MINI ZAPALKA OKSIGEN ZA TOPENJE I LEPENJE SO NAGREVANJE NA...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Останато

25 апр 08:39Stopwatch Hanhart 1/100min Lever 13 Jewels Germany 1970

Stoperica od 1970god, Made in Germany, Antimagnetic, Shockproof, Wate...


269 €
или предлог цена
Виница

Останато

14 апр 18:20Наочари Adja / Adja naochari bez diopter

Се продаваат нови очила кои можат да се пренаменат во очила за сонце ...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

14 апр 10:02Merač za prsteni

Merač za prsteni univerzalen dostava so kargo do adresa niz cela Make...


700 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

11 апр 14:45Се продава smart watch

Se prodava smart watch koj raboti so sim kartica i so blutut konekcij...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

10 апр 22:37kutii

proizvodstvo na kesi i kutii za nakit casovnici so vase logo prakame ...


22 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

03 апр 12:38ranec PARFOIS I BENETON so trkalca

doneseni od Italy i Sviss


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

22 мар 13:27Persol

079/318-854


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

11 мар 10:41Pafti

Stari preku 120 godini narodna nosija > https://reklama5.m33...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 фев 12:23Naocari BILL BASS

Odlicno socuvani Na poraki ne odgovaram


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

20 фев 16:46Oakley-Holbrook-Matte Black-Violet Iridium(Julian Wilson)

Oakley - Holbrook - Matte Black - Violet Iridium (Julian Wilson Signa...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 фев 19:31NARAKVICA PARACORD COBRA

Izrabotuvam narakvici paracord - cobra pletka. Izraboteni se od para...


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 фев 15:53obetki

1 bros 3 (para obetki) isto se kako na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

05 фев 09:30Nakit od hiruski celik medicinski celik 316L

Prodazba na nakit izraboten od visoko kvaliteten hiruski celik (medic...


123 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

05 фев 09:27Originalni remcinja za Hyawei Gt PRO 2 i Zastitna folija

Gumeno remce** 650 denari Kozeno remce **850 denari Zastitna folija...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

25 дек 18:58Ziden CASOVNIK

Prodavam ziden podesuvacki casovnik.. Vo super sostojba. Evtino..


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 дек 10:14Kutija kuferce za nakit i sminki, кутија куферче за накит

Се продава нова кутија за чување на накит, шминки и слично. Одлична з...


600 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

30 ное 09:55PRODAVAM AVSTRALISKI OPAL

Prodavam avstraliski opal. Kamencinjata se tripleti i se idealni za i...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

20 ное 00:00Полирање на часовници

Полирање на часовници до максимален сјај. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

19 ное 23:35Blue Blu Topaz oblik na solza

Blue Topaz oblik na solza... Idealno isecen, preubav kristal idealen ...


176 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

19 ное 23:24Zlatnik petle lira moneta paricka zlatna dukat

Zlatnik petle lira moneta paricka zlatna dukat 6.45gr


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

17 ное 01:01Zippo zapalki

Zippo запалки ‼Гравирањето е по ваша желба‼ Цена: 350ден карго 📞V...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

15 ное 23:49Apple Watch Band (44mm) - Saddle Brown Leather Loop

Description The Venezia leather for this band is handcrafted in Arzig...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

07 ное 06:54Persol Model 3150-S Ocila za sonce odlicno socuvani

Se prodavaat Persol ocila za sonce, odlicno socuvani


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 окт 15:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам