Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фармерки за 3-4 год

Продавам фармерки за 3-4 год


200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска женска облека / >92

02 дек 18:10Дуксери за 3-4 год

Продавам дуксери за 3-4 год


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска женска облека / >92

02 дек 18:08Jaknicka za devojce

Nova jaknicka za devojce topla kako bundicka crvena so sari za vozras...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска женска облека / >92

07 окт 19:28Bundicka bela

Za devojce do 1 god bela bundicka 070733773


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска женска облека / >92

07 окт 19:27Fustance + paltence 500den

Za 5 godishno dete. NOVO so etiketa. telefon 077732566


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска женска облека / >92

14 јун 22:06Kabanica za devojce,nova, 18meseci

Violetova kabanica so Hello Kitty, za 18 meseci. Ima i na grbot slik...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска женска облека / >92

02 окт 21:31Novo zensko mantilche za 5 god.-Zara

Mantilcheto e novo,so etiketa. Ima i kaish.


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска женска облека / >92

02 окт 21:21Suknja, 7-8 godini

Suknjata e na izgled kako teksas,no materijalot ne e teksas,lesen e s...


250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска женска облека / >92

01 јун 13:38Jakna

Jaknata e nova odgovara za 3-4 godinki cena 400 denari kontakt 07...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска женска облека / >92

27 мај 04:03Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам