Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
763 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski kolicki

Prodavam detska kolicka Bebeto 3 vo 1 koja sodrzi - Bebeska korpa -...


1 МКД
или предлог цена
23 мај 22:14Промовирано

КОЛИЧКА ТРОДЕЛНА CHICCO TRIO SPRINT KIT CAR BLUE PASSION

Продавам CHICCO компактно трио, лесно за ракување, во перфектно испра...


14.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

22 мај 13:34Промовирано

Chicco Trio StyleGo сет 3во1 : количка, корпа и транспортер

- Корпа која служи како креветче, со анатомски душек кој се подесува ...


350 €
или предлог цена
27 мај 13:00Промовирано

Detski Kolicki

Se prodava decka kolicka Ne mnogu koristena Ne e voopsto ostetena ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:16Detska kolicka

Detska kolicka, kvalitet, 90% socuvana ....


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57Stokke v5 vo odlicna sostojba

Se prodava cel komplet Stokke V5 kolicka, vo odlicna sostojba, so sit...


700 €
или предлог цена
Вчера 14:22NOVA KOLICKA KOMPLETNA

NOVA KOLICKA


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:49Kolicka 3vo1 Bebetto Murano

Se prodava preubava kolicka Bebetto murano, ima transporter, korpa i ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Вчера 12:17Detska kolicka,Bertoni Italija

Detska kolicka,Bertoni proizvodstvo Italija.Se e ispravno,funkcionaln...


2.800 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 10:28detska kolicka polovna bertoni

zimska kolicka,so relaksator ili moze da se koristi relaksatorot kako...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Detska kolicka FreeOn

Se prodava destka kolicka model FreeOn, komplet so trite dela korpa, ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 10:15Se prodava kolicka za bliznaci

Se prodava dobro socuvana kolicka za bliznaci so dobra amortizacija m...


4.900 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Se prodava detska kolicka CHIPOLINO ETRO

Се продава детска количка,малку користена


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:04БЕБЕШКА ОПРЕМА ПО ЕКСТРА НИСКИ ЦЕНИ- од 400-1500 денари

Релаксатор купен од Енци Менци,многу малку користен,со повеќе брзини ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03Invalidska kolicka.

Invalidska kolicka vo mnogu dobra sostojba . Može da se vidi i na s...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

28 мај 19:48Stokke Xplory

Количка Stokke Xplory со комплетна опрема за од 0 год. (чадорче за ...


20.000 МКД
или предлог цена
28 мај 18:43Се продава летна количка

Се продава летна количка. Користена, но во добра состојба. Со механ...


1.300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

28 мај 18:41Се продава детска количка + транспортер

Се продава зимска бебешка количка + транспортер. (малку користени) З...


3.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

28 мај 18:41Продаваме Maxi cosy Lila

Продаваме Maci Cosi количка и транспортер. Во одлична состојба, без н...


18.000 МКД
или предлог цена
28 мај 15:57Povekje bebeski kolicki se po 2000 denari

Povekje bebeski kolicki razni modeli se po 2000 denari odlicni socuva...


2.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:23bebeski kolicki preubavi kako novi

Razni bebeski kolicki ekstra ceni


1 МКД
или предлог цена
28 мај 13:22Количка детска со транспортер

Детска количка користена со ротирачка дршка за буткање од двете стран...


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 10:22Se prodava Detska kolicka

Detska kolicka socuvana Cena po dogovor Tel. 077852731


1 €
или предлог цена
28 мај 10:12Chicco Urban kolicka

Prodavam Chicco Urban detska kolicka, malku e koristena i ne e ostete...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:40Детска количка

Се продава скоро нова детска количла. Истста е користена само 3 месец...


6.000 МКД
или предлог цена
27 мај 20:12Количка за бебе дете Bebe comfort / kolicka za bebe dete

* Зачувана, малку користена детска количка за бебе / дете марка Bebe ...


9.500 МКД
или предлог цена
27 мај 19:56Chicco Trio StyleGo сет 3во1 : количка, корпа и транспортер

- Корпа која служи како креветче, со анатомски душек кој се подесува ...


350 €
или предлог цена
27 мај 13:00KOLICKA ZA BLIZNACI CYBEX

Se prodava kolicka za bliznacinja CYBEX mnogu socuvana, i kolickata e...


14.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:00КОЛИЧКА ЗА ДЕЦА

ИСПРАВНА КОЛИЧКА ЗА ДЕЦА НА 3 НИВОА НА СПУШТАЊЕ ЗА СИТЕ ВОЗДРАСТИ СО ...


1.500 МКД
или предлог цена
27 мај 12:34Retro kolicka 1983 godina

Se prodava retro kolicka ispravna proizvedena vo Svedska 1983 godina


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

27 мај 09:03Transporter za Bebinja - za detska kolicka

kako nov Transporter za Bebe Maxi Cosi - kupen od Sity mol.


2.699 МКД
или предлог цена
27 мај 01:23Kolicka za bebe Baby Star

Se prodava bebeska kolicka Baby Star mnogu izdrzliva, cvrsta. Rackata...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

26 мај 23:12Se prodava kolicka ABC dizajn-cena po dogovor

Se prodava kolicka ABC dizajn tritek so dva dela, korpa za bebe do 6 ...


10.000 МКД
или предлог цена
26 мај 17:42Se prodava decka kolicka

Se prodava


2.500 МКД
или предлог цена
26 мај 14:56Kolicka lesna za sklopuvanje

Kolicka kvalitetna i lesna za sklopuvanje


2.000 МКД
или предлог цена
26 мај 14:51LETNA KOLICKA QPLAY STROLLER

Се продава нова во кутија летна количка, цела ротирачка, погодна за п...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мај 12:44Kolicka Maxi cosi

Prodavam kolicka Maxi cosi vo tri dela so transporter i korpa korpa m...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

26 мај 09:16UVOZ OD GERMANIJA I BELGIJA

Se prodavaat kolicki, relaksatori, transporteri, hranilki... i mnogu ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Детски колички

25 мај 19:16Kolicka za bebe Cocole Ravelo

Kolicka za bebe Cocole Ravelo koristena samo tri meseci. Tel:071 239 ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Василево / Струмица

Бебешка опрема / Детски колички

25 мај 18:54Detska Kolicka 3000den.

Celosno ispravna, nisto skrseno ili skinato, so zimska prekrivka i to...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
25 мај 18:25Se prodava kolicka chipolino perfetka

Se prodava kolicka zacuvana maksimalno kako nova mnogu malku koristen...


5.500 МКД
или предлог цена
25 мај 14:50Детска количка многу сочувана

Материјал: Метал Систем на сопирачки: Поврзана сопирачка на тркала ...


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 14:50Детска количка од 3 дела

Се продава детска количка од 3 дела,со релаксатор и голема корпа,како...


8.000 МКД
или предлог цена
25 мај 13:18Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам