Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chicco Trio StyleGo сет 3во1 : количка, корпа и транспортер

- Корпа која служи како креветче, со анатомски душек кој се подесува ...


350 €
или предлог цена
04 јун 19:23Промовирано

Greac / grejac za sisinja cucli Chicco

Prodavam poloven greac za sisinja cucli Chicco. Cena: 900 den.


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
Бутел / Скопје

Бебешка опрема / Разно

Денес 13:06Transporter

070 874 252 Slavica


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бебешка опрема / Разно

Вчера 15:31Повивална со корито и полици

Се продава сочувано е


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

Вчера 13:33Digitalen videofon za bebe Дигитален видеофон за бебе

Дигитален видеофон за бебе Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz - Опсе...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

Вчера 09:54Количка за близнаци

КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ ZOOM ABC DESIGN 3 во 1 Купена од Словенија,к...


300 €
или предлог цена
07 јун 18:24Sterilizator Phillips Avent

Prodavam sterilizator za cucli Phillips Avent. Cena:1000 den.


1.000 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.300 МКД
Бутел / Скопје

Бебешка опрема / Разно

07 јун 12:09Prodavam nova detska kolicka Chiko

Prodavam nova detska kolicka Chiko


1 €
или предлог цена
07 јун 12:06STOLČE ZA HRANENJE,KENGUR I SEDIŠTE ZA VO KOLA

Stolčeto i kengurot se na čiko i se 2000den i 900 den a stolčeto e za...


1 €
или предлог цена
07 јун 08:02DETSKO SEDISTE ROMER 09-18 KG

SOCUVANO DETSKO SEDISTE ROMER 09 18 KG


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бебешка опрема / Разно

06 јун 17:48Avent Philips pumpa za odmolzuvanje

Epten malku koristena, kako nova. Cuvam i garancija i sertifikati i d...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Разно

05 јун 18:10Presoblekuvalna bebeska kako nova i kadicka

Malku koristeni


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 16:37MEDELA PUMPA ZA IZMOLZUVANJE

Mnogu malku koristena, zemena vo Dekemvri 2022, uste e pod garancija


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
04 јун 23:13DIGITALEN Termometar Toplomer za ...BEBE I VOZRASNI...

- нови не користени Термометар - топломер за деца и возрасни Со LC...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

04 јун 17:50Комода

Се продава комода за деца. Содржи: горен дел наменет за повивање, ма...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Разно

04 јун 13:50Пумпа за измолзување-Philips Avent

Се продава Philips Avent пумпа за измолзување, купена јануари 2023 го...


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бебешка опрема / Разно

04 јун 13:00Бебешка опрема

Се продаваат: Количка со транспортер Graco Чадор количка Детско седиш...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Разно

01 јун 20:12STOLČE ZA HRANENJE,KENGUR I SEDIŠTE ZA VO KOLA

Stolčeto i kengurot se na čiko.Malku se koristeni.Stolčeto e 2000 den...


1 €
или предлог цена
01 јун 08:55Lulaska - Baby sling - Kengur - Relaksator

Se prodava: Kolicka Chicco Travel System Trip Sprint blue (transpo...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бебешка опрема / Разно

31 мај 13:14Se prodava elektricna pumpa za odmolzuvanje

Prodavam elektricna pumpa za izmolzuvanje NUK.


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 01:33Detska kolicka+Transporter+stolce za hranenje-zacuvani

Prodavam zacuvani **Detska kolicka-5500 denari(kupena 16.000 denari)...


По Договор
или предлог цена
30 мај 23:42Nova prooduvalka

Prodavam nova prooduvalka koja voopsto ne e koristena. Ja prodavam za...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

30 мај 09:16Detska kolicka,sediste,ogradica.

Prodavam,ogradica 3000 denari. 070 908 166


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Разно

29 мај 18:37Pojas za trudnici

Појас за трудници големина Л . Буквално еднаш носен.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

28 мај 16:54(.. Bezkontakten digitalen infrared toplomer )..- termometar

ТЕРМОМЕТАР INFRARED - нови не користени Термометар - топломер за дец...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

28 мај 09:35Relaksator i transporten krevet

Se prodavaat relaksator i transportno krevetce - relaksator 1000 de...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Разно

27 мај 16:10Krleska

Se prodava krkeska, vo zacuvana sostojba.


1.200 МКД
или предлог цена
27 мај 11:24PRODAVAM BABY JUPM

Prodavam baby jump mnogu dobro socuvan.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

27 мај 10:28Detska oprema

Prodavam sediste za vo kola 3500 den, Relaksator 3500 den Hranilic...


1.111 €
или предлог цена
26 мај 21:54Baram bumper bar za quinny zapp2

Baram bumper bar za quinny zapp2


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бебешка опрема / Разно

26 мај 09:11PRODAVAM DVA transporteri

PRODAVAM DVA transporteri za bebinja Cena za Eden 2500den


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бебешка опрема / Разно

25 мај 09:56Sterilizator za bebeski raboti

Стерилизатор за бебешки шишиња, цуцли и сл.


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бебешка опрема / Разно

24 мај 23:05Se prodava Krevetce Kolicka Hrnalka Dubak i Relaksator

Se prodava Krevetce Kolicka Hrnalka Dubak i Relaksator .Polonvi mnogu...


1 €
или предлог цена
24 мај 13:52Prodavam detska kolicka ciko chiko детска количка чико

Продавам детска количка ЧИКО, малку користена, многу лесна, расклопли...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

24 мај 10:06DETSKA LULASHKA -- OD 2 DO 5 GOD.

Odlichna e za dechinja od 6 meseci - 2 godini + drugo nivo od 2 - ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
21 мај 23:31Se prodava krevetce

Se prodava podvizno platneno neupotrebuvano detsko krevetce.


2.000 МКД
или предлог цена
21 мај 18:25Тврда подлога за повивање

Се продава тврда подлога за повивање на бебиња,па се до втора година,...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

16 мај 14:17Mima hary kolicka za bebe

Se prodava kolicka za bebe od americkiot brend Mima hary . Kolickata...


420 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

15 мај 22:12Детска оградица- игрална

Детска оградица во одлична состојба. Склоплива ( чадор систем) и л...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

14 мај 12:15Kolicka za bebe GRACO i FREE ON

GRACO e klasicna i se sobira na preklop.GRACO e vo komplet so se tran...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бебешка опрема / Разно

13 мај 15:46KADA ZA BEBE I DETENCE - kvalitetna - italijanska CAM bebe

kvalitetna kada, dodeka e bebe moze sednato, kako raste moze i legnat...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бебешка опрема / Разно

13 мај 09:06Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам