Цела Македонија
                   
226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STOP ZA BELATA KOSA

NOVO NOVO ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA !! AVSTRALISKIOT SHAMPON RESTORI...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

Вчера 14:42STOP ZA BELATA KOSA

NOVO NOVO NOVO ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA !! AVSTRALISKIOT SHAMPON RE...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

Вчера 14:41WI-FI KAMERI, SUPER CENI

нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесно со апликаци...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

Вчера 14:35STOP ZA BELATA KOSA

NOVO NOVO ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA !! AVSTRALISKIOT SHAMPON RESTORI...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

Вчера 14:32Toppik za pogusta kosa

Toppik влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен и...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44PEGLA ZA KOSA..KERAMICKA.GRUNDIG SO REGULATOR DO 230 STEPENI

NOVA PRATKA NA NOVI PEGLI ZA KOSA OD GERMANSKIOT BREND "GRUNDIG" MODE...


1.650 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.890 МКД
Крушево

Нега на коса

18 мај 21:36PERIKI od fiber vlakno - ПЕРИКА - PERIKA

💥ПЕРИКИ за нов освежен стајлинг! Цена - 1.590 и 1.790 Достава - 10...


1.590 МКД
или предлог цена
18 мај 16:35Bezicna nova masinka za sisanje

Prodavam nova masinka za shisanje


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

18 мај 13:33Sredstvo za gusta kosa, micro vlaknenca

СТОП ЗА ЌЕЛАВОСТА !!! Единствено решение за ќелавост Toppik се состо...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

18 мај 12:17Pegla(presa) za kosa

Se prodava koristena profesionalna presa za kosa Babyliss so kerami...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на коса

17 мај 23:13Restoria Discreet - shampon za obnovuvanje na boja na kosata

Restoria Discreet – шампон за обновување на бојата на косата Овој ...


1.250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

16 мај 20:02МАШИНКА ЗА КОСА (РАЧНА)

ПРОДАВАМ МАШИНКА ЗА КОСА НА БАТЕРИЈА, НЕ КОРИСТЕНА КОРИСТИ 1 БАТЕРИЈА...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Нега на коса

16 мај 14:02Wansa Hair Straightener Brush - ел. Четка за коса

Maximum Temperature 80-230°C Heat Up Time 3 min in max LCD Display ...


700 МКД
или предлог цена
Куманово

Нега на коса

16 мај 11:22ТРИМЕРИ ЗА ШИШАЊЕ

Нови водоотпорни тримери за шишање Sonar и Nikai со можност за подесу...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

16 мај 10:46Лек против опаѓање на коса

100% природен и без хемикалии, помага против опаѓање и спречува ќелав...


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:22Toppik, nadgradba na kosa

Единствено решение за ќелавост Toppik се состои од микро влакненца ко...


800 МКД
или предлог цена
15 мај 10:09Se prodava figaro Phillips Pro care auto curler

Се профава втоматски обликувач на коса ProCare Auto Curler HPS940. ...


5.500 МКД
или предлог цена
14 мај 19:58kukla kukli za trening ucenje za frizeri frifuri

Куклата е со долга коса од 55 цм наменета е за усовршување на фризери...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нега на коса

13 мај 15:16repovi za nadgradba

Prirodni repovi za nadgradba 3700 Denari Imame sekakov vid nadgradbi...


3.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Нега на коса

13 мај 15:16Toppik za gusta kosa originalen proizvod USA

Toppik влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен и...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

12 мај 14:08Маска за раст на коса

Bio Rehab 250g


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

12 мај 13:27Електрични витлери

Quick-heating curlers Camry CR 2019 For lovely curly hair: CR2019 q...


990 МКД
или предлог цена
Кочани

Нега на коса

12 мај 13:26Pegla za kosa Figaro PYT

Prodavam Profesionalna pegla za kosa marka PYT & Co. donesena od sva...


1.600 МКД
или предлог цена
Босилово / Струмица

Нега на коса

11 мај 20:15Masinka za sisanje

Masinka za sisanje kemei na struja 550 denari Vgr bezicna 700 denari...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Нега на коса

09 мај 14:20NOVI NOZICI JAGUAR

Novi nozicki za sisanje od Jaguar 6,5 i 7 inci imame dva modeli cena ...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

09 мај 10:04MOSER 1400

NOVA ORIGINALNA MADE IN GERMANY PROFESIONALNA MASINKA ZA SISANJE MOSE...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

09 мај 08:47Пегла за коса Северин

Се продава Северин пегла за коса скоро нова 40w до 200 степени


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Нега на коса

08 мај 11:27nadgradba na kosa

Imame sekakov vid nadgradbi na kosi po najniski ceni Nadgradba so sn...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

07 мај 14:35Figaro

nov set za kosa


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Нега на коса

07 мај 01:22Pegla za kosa Babyliss od Shvajcarija

Pegla za kosa Babyliss donesena od Shvajcarija do 180•c


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Нега на коса

05 мај 16:48Golemo ogledalo

Ogledalo 150 na 77 cm nekoristeno pogodno za vo frizerski salon Lic...


1 €
или предлог цена
05 мај 16:39Figaro philips

Prodavam figaro Philips, nekoristeno Info na viber 071310017 Ili pise...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Нега на коса

05 мај 14:20Nadgradba na kosa Toppik

Единствено решение за ќелавост Toppik се состои од микро влакненца ко...


800 МКД
или предлог цена
05 мај 11:16MASINKA ZA STRIZENJE PROFESIONALNA ITNO

Овој модел е професионален квалитет кој овозможува прецизно шишање.Ов...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Нега на коса

04 мај 20:48Oprema za vo flizerski salon

Oprema za vo flizerski salon nova javete se ke se dogovorime za cena ...


1 €
или предлог цена
04 мај 18:30Нова,неотпакувана машинка за шишање "FUEGO" 350ден.

Продавам нова,некористена машинка за потстрижување "Fuego"FH-1088 јач...


330 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нега на коса

04 мај 10:29figaro filips

prodavam novo ,nekoristeno figaro filips so keramicka obloga Poveke ...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Нега на коса

02 мај 22:18Presa za kosa

Prodavam presa za kosa so keramicki plocki Info i sliki na viber 0713...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Нега на коса

02 мај 22:18Philips presa za kosa

Mnogu malku koristena, kvalitetna Philips presa


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нега на коса

02 мај 19:23Se prodava set za feniranje i peglanje

Nov set za peglanje i feniranje na kosa ot poznat Brend


3.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Нега на коса

02 мај 13:12Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам