Цела Македонија
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

UV Lamba za nokti

- Kratko vreme koristena (koristena za licna domasna upotreba) - Vo ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маникир и педикир

Вчера 23:26Set za nokti

Set za nega na nokti vo domasni uslovi,ili vo kozmeticki salon


400 МКД
или предлог цена
15 мај 12:22Manikir (nokti) (gel na prirodni nokti) (nadgradba)

Маникир кај @Mihaela Nails во Прилеп. Квалитетно, преубаво, преевт...


450 МКД
или предлог цена
14 мај 00:23SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 48w; ...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:30SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Сет за нокти за само 1999 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; ...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:27SET ZA IZRABOTKA NA NOKTI

🔥Гел лак сет за само 1399 денари🔥 Сетот се состои од: -Лампа 54w; -...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

13 мај 00:24Lamba za Nokti UV

Se prodava Lamba za nokti UV. Lambata e nova ne koristena voopsto. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

12 мај 09:39PRODAVAM

Polovni ispravni


1 €
или предлог цена
11 мај 16:01Prodavam masazer-kadicka za noze

Prodavam odlicno socuvan masazer, kadicka za noze. Pravi i masaza so ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маникир и педикир

08 мај 16:56Profi TURPIJA ZA NOKTI THE FILE PROMED 2030 Pedikir

Koristena. Vo kompletot ima okolu 40 razlicni tipovi na turpii. Prof...


5.000 МКД
или предлог цена
05 мај 18:44Problem so nokti!!!!!!

Radapciger za nokti koi vleguvaat vo meso. Prakjam po kargo niz mk.


500 МКД
или предлог цена
04 мај 20:47Manikir i Pedikir - MARTI

Manikir, pedikir, depilacija... ul. Kozle 8 br.4, Dolno Nerezi 072 ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

22 апр 17:53MANIKIR, PEDIKIR,PECKA ZA NOKTI UV/LED LAMPA ZA NOKTI 96W

Nova 071 220 255


1.200 МКД
или предлог цена
17 апр 19:59Lamba za Nokti UV 36 w

UV LED Лампа за нокти (36 W) 💅 Заштедете енергија, време и пари со...


699 МКД
или предлог цена
15 апр 11:57Надградба на нокти

Велигденски попуст до крај на април... Наливни нокти 500 ден. Ти...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Маникир и педикир

04 апр 15:19Сет за нокти за само 1999 денари

🔥Почетнички сет за нокти за само 1999 денари🔥 Со доплата од само 2...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

02 мар 23:01Почетнички сет за изработка на наливни нокти и типсови

🔥Сет за нокти за само 2499 денари🔥 📦Достава низ цела Македонија д...


2.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

25 фев 12:08OGLEDALO SO LED SVETLO ----DVOSTRANO

Multifunkcionalno dvostarno ogledalo so cela ramka led svetla se prek...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

19 фев 09:06SE ZA DEPILACIJA

Dupla metalna topilka-NOVI


1.700 МКД
или предлог цена
02 фев 19:12obuka za nokti,pedikir i depilacija

salon antonija vrshi profesionalna obukata za nokti izucuvanje i ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

24 јан 10:22MANIKIR,PEDIKIR,SMINKA PLASTICNA RAKA ZA MANIKIR

Plasticna raka za vezbanje manikir za pocetnici za samo 1499 denari �...


1.499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

11 јан 12:21MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA MERCEDES

Elektricna turpija za nokti Mercedes za samo 1299denari 📦Dostava niz...


1.299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:49MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA

Elektricna turpija za nokti za samo 599 denari 📦Dostava niz cela Mak...


599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:48MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA ELEKTRICNA TURPIJA

Elektricna turpija Lina za nokti 25000 vrtezi vo minuta za samo 1799 ...


1.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:45MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI72W

🔥Lampa za nokti 72w za dve race za samo 1699 denari🔥 📦Dostava niz...


1.699 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:38MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 54W

🔥Lampa za nokti 54w za samo 1199 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:37MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 96W

🔥Lampa za nokti 54w za samo 1599 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 18:36MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 120W

🔥Lampa za nokti 120w za samo 1399 denari🔥 📦Dostava niz cela Maked...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 00:42MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI 48W

🔥Lampa za nokti 48w za samo 1099 denari🔥 📦Dostava niz cela Makedon...


1.099 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

09 јан 00:41Komplet oprema za gel nadgradba Cuccio

Se prodava komplet za gel lak i nadgradba na nokti marka Cuccio. Neko...


1 МКД
или предлог цена
01 јан 17:20Cuccio gel lakovi

Skoro ne korosteni gel lakovi Cuccio vo razlicni boi. 077 452201


1 МКД
или предлог цена
01 јан 17:19Dodatoci za aparat za nega na peti

Prodavam 2 novi, nekoristen dodatoci za aparat e za nega za petici WE...


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маникир и педикир

01 јан 10:33Pomagalo za srasnati nokti

Pomaga kaj srasnati nokti.


600 МКД
или предлог цена
28 дек 12:57Ogledalo led

Ogledalo led prekrasen dizajn svetloto e na tri nivoa se pusta so dop...


500 МКД
или предлог цена
18 дек 11:45Komplet oprema za manikir i pedikir

Se prodava komplet, masa, stolce, pomosna masicka, dve lampi, masinka...


15.000 МКД
или предлог цена
11 дек 13:00Gel za nokti-Briliant Nails

Novi gelovi koristeni samo za proba


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 21:28Сет за изработка на нокти

🔥Почетнички сет за избработка на наливни нокти и типсови за само 189...


1.899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 ное 00:08Сет за изработка на наливни нокти

🔥Почетнички сет за избработка на наливни нокти и типсови за само 199...


1.999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маникир и педикир

21 ное 00:04TURPIJA ZA PETI

Elektricna turpija za peti Scholl Soft so USB KABEL ZA POLNENJE NA B...


600 МКД
или предлог цена
12 ное 05:16Na struja za nokti 1200den novo

Odlicno za oblikuvanje turpijànje


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Маникир и педикир

06 ное 18:13Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам