Цела Македонија
                   
119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CREST 3D Whitestrips

Se prodavaat Crest 3D Whitestrips Professional White, lenti za belenj...


2.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Стоматолошка грижа

13 мај 16:22Stomatoloska oprema Gendex Denoptix psp

Gendex denoptix psp So program VixWin 10 fosforni ploci 070 829 ...


499 €
или предлог цена
12 мај 12:38Sirona Orthophos XG-Plus

Komplet (Panorama,programa so se kompjuter i komplet kabli za instala...


8.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

12 мај 00:02Filips intraoralen rengen

Se prodava Filips intraoralen rengen za snimanje zabi. Cena povolna 1...


12.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Стоматолошка грижа

11 мај 10:41Stomatoloski stolo nov

Nov


1 €
или предлог цена
07 мај 13:15Stomatoloska oprama Komplet

Se prodava kompletna stomatoloska oprema za ordinacijai toa -Stomato...


1 €
или предлог цена
06 мај 13:39Stomatoloski stol gnatus

Stomatoloski stol


1 €
или предлог цена
06 мај 09:29SIRONA-Kolenjaci crveni,zeleni ,plavi

Site se vo odlicna sostojba


350 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:27SIRONA C3+

Stomatološki aparat vo odlična sostojba SIRONA PUSTER svetcki , Turb...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:27Melag autoklav B klasa

Vo odlična sostojba avtoklav MELAG so omeknuvač na voda Meladem


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:27Стматолошки хигиенски бокс

Стоматолошки хигиенски бокс . Лесна достапност и брза употреба на по...


190 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:25Kavo mikromotori svetlecki

Kavo Mikromotori so svetlo odlicni


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:25Satellec drska za cistenje zaben kamen

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:25Sirona C +serija rezervni delovi

Rezervni delovi za sirona C 1-C8 i C1+-C8+ plastiki reflectori ,elekt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:25Kolenjaci,Mikro motori,nasadnici so svetlo i bez

Potpolno ispravni kolenjaci,nasadnici ,Mikromotori,od poznati svetski...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:24STERILIZATOR MELAG

MELAG sterilizator vo odlična sostojba


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:24Rengen KODAK 2200

Digitalen rtg aparat KODAK vo odlična sostojba vadi odlični snimki


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:24SIRONA C3+ stomatološki aparat

SIRONA C3+ stomatološki aparat vo odlična sostojba so 2 SIRONA SL sve...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 21:24Hitno,Evtino, metalni tabli za firma so led.

Хитно Евтино поради пензионирање и селидба алуминиумски табли за иста...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 14:23Ikona Sv.Pantelejmon

Икона Свети Пантелејмон, заштитник на стоматолозите изработена во дрв...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 14:23Hitno Evtino novi Apekslokator,Mini stom.masina,Teh.mikromo

Хитно Евтино поради пензионирање и селидба нови, квалитетни, некорист...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 14:20HITNO EVTINO ultrazvuk,apex,peskara,kamera,lupa

Хитно Евтино поради селидба, многу малку користени (како нови) а неко...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 14:18Evtino,Nekoristen ispraven sauger Durr Dental

Евтино, некористен исправен стоматолошки саугер,оригинал Германски DU...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мај 14:17NASADNI INSTRUMENTI,TEHNICKI MOTOR

PRODAVAM POLOVNI ISPRAVNI NASADNI INSTRUMENTI TEHNICKI NASADNICI 200 ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

27 апр 19:47plinski brener

za proteticki izlatarski raboti nov cena 900 den 072 555 302 cena1200...


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стоматолошка грижа

27 апр 11:45Elektroforeza germanska

Ionos elektroforeza ispravna


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

22 апр 19:33Prodavam avtoklav i stomatoloski rentgen aparat

Prodavam avtoklav za brza sterilizacija na instrumenti so vodena pare...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

22 апр 15:32Led turbini

Prodavam Turbini so svetlo


1 €
или предлог цена
14 апр 09:15Komplet stomatoloska ordinacija

Poradi iseluvanje vo stranstvo, mnogu povolno se prodava kompletno op...


1 €
или предлог цена
12 апр 09:53ИНСТРУМЕНТИ

СЕ ПРОДАВААТ СТОМАТОЛОШКИ ПРИБОРИ ( 7 нови неупотребени тацни и 13 по...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

06 апр 09:22Servis na stomatoloski masini

Servis na stomatoloski masini inf 077738905


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

03 апр 16:19EVTINO kvalitetni mikromotori i led helio lambi

Евтино, квалитетни микромотори со регулација на брзина и ножна педала...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Стоматолошка грижа

02 апр 16:44RENTGEN aparat PHILIPS

RTG optident ORALIX 50


1 €
или предлог цена
31 мар 19:44Stomatoloska Stolica

Se prodava socuvana Stomatoloska stolica Kontakt 078446878


1.000 €
или предлог цена
31 мар 12:00Stomatoloska stolica Siemens M1

Stomatoloska stolica Siemens M1 so vgraden elektromotor siemens vgra...


600 €
или предлог цена
31 мар 12:00BRIKETI,PRSTENI,LIGATURI

PRODAVAM ORTODONTSKI PRSTENI 185 KOM 7€ EDEN,BRIKETI A 300 891-201;A-...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

29 мар 07:05ULJEN KOMPRESOR.

Prodavam uljen kompresor za zabarska tehnika.Ne odgovaram na viber i ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Стоматолошка грижа

29 мар 07:05Nastavak za NSK

Prodavam nov neupotrbuvan nastavak za NSK instrumenti.


100 €
или предлог цена
11 мар 11:48Nasadni instrumenti

Prodavam polovni nasadni instrumenti doneseni od Italija...70 eur par...


1 €
или предлог цена
11 мар 11:48Pasta za beleenje zabi/Паста за белеење на заби

Продавам Америчка нова паста за белеење на заби Forhans кој се повеќе...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стоматолошка грижа

01 мар 23:41Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам