Цела Македонија
                   
189 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USPESNO LEKUVAM HEMOROIDI -krvarenje

Uspesno lekuvam hemoroidi krvarenje, izleguvanje, bolka, chesanje. Nu...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:27Zdrava hrana

Perga ili(fermentiran polen) ,go zajaknuva teloto go pojacuva imunite...


200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

17 мај 20:22Dr.Silver UNIVERSAL - Повеќе од 60000 литри сребрена вода

Dr.Silver UNIVERSAL Повеќе од 60000 литри сребрена вода со концентра...


5.430 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Алтернативна медицина

16 мај 23:59Капки за МИГРЕНА,СИНУСИ,ПОЛИПИ

Билни капки за МИГРЕНА,СИНУСИ,ПОЛИПИ, 100%природни Состав.морско к...


400 МКД
или предлог цена
16 мај 20:57Мелем заДЕКУБИТНИ РАНИ

🌸🌸Крем ДЕКУБИТНИ РАНИ 100℅билен-пчелин производ КЛИНИЧЌИ ИСПИ...


400 МКД
или предлог цена
16 мај 20:57Мелем за БРОНХИТ,РЕУМА,ШИЛЦИ,ИШИЈАС,ОКОЧВАНЕ И др.

Мелем за:РЕУМА✅ШИЛЦИ✅БРОНХИТ✅НАСТИНКА✅ИШИЈАС✅ОКОЧВАНЕ И ДР.✅ Цена ...


350 МКД
или предлог цена
16 мај 20:57Се продава шиатцу масажер

Се продава шиатцу масажер. Малку користен.


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

16 мај 18:36ПРИРОДЕН ЧАЈ КОЈ ТОПИ КАМЕН ВО БУБРЕГ И ЖОЛЧКА

100% природен чај кој ГИ ТОПИ камењата во бубрег и жолчка Тел. 075 ...


700 МКД
или предлог цена
16 мај 15:22meckin luk tinktura

allium ursinum -detoksikacija na organizmot -normali...


1 €
или предлог цена
16 мај 11:59ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ

ТУРМАЛИНСКА ЈАКА ЗА ВРАТ Турмалинска јака eфикасно помага при: • бо...


450 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Алтернативна медицина

16 мај 11:43Voden kefir - Воден кефир - Japonski kristali

Prodavam kristali za podgotovka na voden kefir - japonski kristali - ...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

16 мај 09:47Маст против ФИСТУЛА неизртено влакно

Ефикасна маст против ФИСТУЛА гноење, течење, болка, чешање Маста и...


1.000 МКД
или предлог цена
16 мај 06:56Magneten prtsten protiv rcenje/ прстен против рчење

Магнетниот прстен против рчење е флексибилен и изработен од нежна пла...


300 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Алтернативна медицина

15 мај 10:23Efikasen caj protiv KAMEN VO BUBREG

So cajot kamenot se razlozuva i isfrla Dozata e za cel mesec 1500 de...


1.500 МКД
или предлог цена
14 мај 16:50Лосион за косопад

🌸Билен лосион за коса Појачува подобрува еласичноста храни влакнот...


300 МКД
или предлог цена
13 мај 21:55ZAJACKA LOJ.

zajacka loj . mali kolicini povolno


5 €
или предлог цена
13 мај 01:13лек за РАК рана

природен ефикасен четири пактен лек -чај кој го чисти организмот и го...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 13:41Prodavam VITAFON

Prodavan Vitafon, Ruski aparat za lecenje na golem broj na bolesti i...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

09 мај 10:32Крем за вени

🌸🌸100%ПРИРОДЕН 🌸🌸 Билно -пчелен производ ...


300 МКД
или предлог цена
09 мај 10:26Zapper

Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно ун...


5.430 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

07 мај 18:54Генератор на сребрени јони за 40000 литри

Dr.Silver М генератор на сребрени јони За 40000 литри сребрена вода!...


3.650 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

07 мај 18:54Турмалински појас за колено Dr.Nature

цена 1090 ден за едно парче. Ефикасно помага при: • болки во облас...


1.090 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Алтернативна медицина

07 мај 18:54Srebrena Voda - Preventiva od virusi - Dr.Silver-Neupotreben

PREVENTIVA od Virusi, najverovatno i od Covid 19. Dr. Silver M e mini...


2.200 МКД
или предлог цена
06 мај 18:59VITAFON ТИП BF

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na fre...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

06 мај 16:15Jajca od japonska prepelica

sekogas presni jajca so vrven kvalitet.


6 МКД
или предлог цена
06 мај 15:50ЈАСНОВИДСТВО СО САШО СТОЈАНОВСКИ ФАКТОР Х 070 603-288 (VIP)

ЈАСНОВИДСТВО, БИОЕНЕРГОТЕРАПИЈА, ЗАШТИТНИЦИ ЗА ВО ВАШИТЕ ДОМОВИ, АВТ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Алтернативна медицина

05 мај 10:25КАПКИ И МАСТ ЗА НОС и СИНУСИ

КАПКИ И МЕЛЕМ ЗА НОС и СИНУСИ Помага кај акутни и хронични заб...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 08:35КОРЕН ОД ЛИНЦУРА

GENTIANA LUTEA- ЛИНЦУРА Тоник ,холагог Против гастритис и заболен ж...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 08:35EHINACEA -PRIRODEN ANTIBIOTIK

ЕХИНАЦЕА – ПРИРОДЕН АНТИБИОТИК Ехинацеа (Echinacea purpurea) е дива ...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 08:35GAVEZ - Symphytum officinale

ГЕЛ,Крема и Капки од (ГАВЕЗ)-Symphytum officinale. Против рани, по...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 08:35PERGA pcelin leb AMBROZIA - Bee bread

-Fermentiran polen/pcelin leb /PERGA /Ambrozia-Bee bread- vo cista fo...


12 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34СЛАДОК ПЕЛИН -Artemisia annua-SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред нек...


700 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34БРОНХИАПИПОЛРОЈАЛ

ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЕРГА ,МАТИЧЕН МЛЕЧ И ПРОПОЛИС ВО МЕД. 1 кг.1400...


1.400 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни...


7.000 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34Б Р О Н Х О В И Т А Л - ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ...


1.000 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА*

БИЛНИ КАПКИ *ШАРСКА ГОРЧИЦА* 100% ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР ПРИРОДЕН ТОНИК,А...


700 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34МЕЧКИН ЛУК,СРЕМУШ -ТИНКТУРА

Мечкин/див/ лук или СРЕМУШ-lat. Allium ursinum е производ за регулира...


300 МКД
или предлог цена
05 мај 08:34Prodavam voden kefir priroden probiotik

Prodavam voden kefir ili poznat kako japonski kristali priroden probi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Алтернативна медицина

04 мај 20:03Aparat za apiterapija

Aparat za apiterapija za disenje, koj direktno se priklucuva za kosni...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Алтернативна медицина

04 мај 13:04Крем Хемороиди

✅РЕШЕТЕ ГО ПРОБЛЕМОТ СО ХЕМОРОИДИТЕ . 100%ефикасна природна крема за...


200 МКД
или предлог цена
02 мај 20:01Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам