Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
65 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA KRVEN PRITISOK--NAJKVALITETEN NAJTOCEN

Nov na pazarot aparat za krven pritisok NAJKVALITETEN NAJTOCEN. Novii...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:49Prodavam aparsti za pritosok

PRODAVAM 5 APATATI ZA PRITISOK NOVI GERMANSKI


2.500 МКД
или предлог цена
04 јун 15:53Манжетна за апарат за притисок

Продавам нови универзални манжетни (вреќички)за апарат за притисок ...


999 МКД
или предлог цена
03 јун 19:44APARAT ZA PRITISOK SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA Tel 075 248 405


1.400 МКД
или предлог цена
03 јун 13:45PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. M...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 11:07Prodavam aparat za merenje pritisok NOV-BP B2 Easy

Prodavam odlichen i nov nekoristen aparat za pritisok otovoren samo d...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 05:24DIGITALEN----APARAT .ZA .MERENJE .KRVEN. PRITISOK-----noviii

Prodavam novi digitalni aparati za merenje na krven pritisok. Aparat...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:28Aparat za merenje na krven pritisok

Se prodavaat novi aparati za merenje na pritisok. Features: Qui...


1.000 МКД
или предлог цена
27 мај 10:11DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
27 мај 08:23APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
25 мај 12:02PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM POLOVEN DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK ZA NA RAKA - ZGLOB...


700 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
22 мај 21:59SENDO

Aparat sendo odlicen


11 мај 08:49Aparat za merenje krven pritisok so golem displej

Мерење на крвниот притисок со притискање на само едно копче Интелиге...


990 МКД
или предлог цена
07 мај 16:18Aparati za merenje pritisok

Prodavam aparati za merenje pritisok. Cena po dogovor. Za site inform...


По Договор
или предлог цена
03 мај 18:23APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NOV DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 075 248 405 Tel...


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 17:34Aparati za pritisok / Апарати за притисок

Нови прецизни германски дигитални апарати за притисок, работат на бат...


01 мај 23:08PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK SO NOVO PERNICE VOOPSTO NE...


1.300 МКД
или предлог цена
01 мај 13:26ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
30 апр 15:25Aparat za merewe krven pritisok Omron 5 Series Upper

Omron 5 Series Upper Arm Blood Pressure Monitor 2-User, 100-Reading M...


8.000 МКД
или предлог цена
28 апр 22:20APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
19 апр 09:34PRECIZEN DIGITALEN APARAT

Nov precizen digitalen aparat ENDLER za merenje krven pritisok Tel. 0...


1.600 МКД
или предлог цена
18 апр 11:19ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
18 апр 11:13PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
18 апр 11:13Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:53Aparat za pritisok

Aparati za pritisok za nad lakto so memorii koristi 4 baterii AA, moz...


1.500 МКД
или предлог цена
10 апр 23:55NOV ZIVIN APARAT ZA PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
01 апр 19:43EURO DE PRO

Super aparat za pritisok


1.200 МКД
или предлог цена
29 мар 00:39MICROLIFE

Ispraven,tocen,swiss


1.200 МКД
или предлог цена
29 мар 00:38MEDEA

Germanski aparat za pritisok odlicen,profesional


1.000 МКД
или предлог цена
26 мар 23:44APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Компактен дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце...


1.099 МКД
или предлог цена
24 мар 18:25NOV APARAT SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK SO ZIVA-TOCEN I PRECIZEN. MO...


1.400 МКД
или предлог цена
18 мар 16:01UMEDICO PROFI

Profesionalen aparat za pritisok,namenet za ordinacija so160mm instru...


1.200 МКД
или предлог цена
08 мар 01:04APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
23 фев 11:30MEDISANA DIGITALEN APARAT ZA MERENJE PRITISOK - GERMANSKI

APARATITE SE NOVI ; VOOPSTO NE KORISTENI !!! IMAM 2 APARATI CENATA E...


03 дек 11:44MICROLIFE

Aparat za pritisok svajcarski,perfekt


07 окт 08:14DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
03 окт 22:21DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28APARAT ZA KRVEN PRITISOK

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so bater...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 10:39APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам