Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
7 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA MERENJE NA SEKER VO KRV

PRODAVAM APARAT ZA MERENJE NA SEKER VO KRV AMERICKO PROIZVODSTVO VO K...


07 мај 15:26APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA

NOVO APARATCE ZA MERENJE SEKER VO KRVTA Tel 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
07 окт 12:09APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN BOKANG APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


800 МКД
или предлог цена
04 окт 12:41aparati za merenje sekjer

aparatite nemat traki za merenje samo eden ima traki


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50* ЛЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ШЕЌЕР ВО КРВТА *

СЕ ПРОДАВААТ ЛЕНТИ pM -900, за мерење на шеќер во крвта - гликемија...


31 мај 09:10Продавам апарат за мерење шеќер Medisign MM1100

Продавам нов апарат за мерење шеќер Medisign MM1100. Васе, 070-22...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 15:34Aparat za merenje seker

Nikogas ne koristen aparat za merenje seker. Javete se za cena i info...


09 сеп 16:41Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам