Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
19 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digitalen Laserski Termometar

Laserski Termometar koj meri telesna temperatura i temperatura na sek...


Вчера 17:27termometar digitalen toplomer merac za temperatura

nov neupotrebuvan digitalen termometar bezkontakten infrared


500 МКД
или предлог цена
02 мај 11:16TERMOMETAR DIGITALEN TEMPERATURA DO 100 ST. UVO DECA proveri

PERFEKTNO SOCUVAN MICROLIFE IR 120 MERI OD 0 DO 100 STEPENI VO FAB...


20 €
или предлог цена
11 апр 22:37DIGITALEN TERMOMETAR/ДИГИТАЛЕН ТЕРМОМЕТАР

Дигитални инфраред термометри: -мери температура за 1 секунда -висок...


400 МКД
или предлог цена
06 апр 07:33BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


899 МКД
или предлог цена
25 мар 09:39BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


899 МКД
или предлог цена
21 мар 13:35NOV GERMANSKI MULTI DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOMER

NOV GERMANSKI MULTIFUNKCIONALEN DIGITALEN LASERSKI TERMOMETAR TOPLOME...


999 МКД
или предлог цена
03 мар 09:20DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија - едно...


350 МКД
или предлог цена
28 фев 12:43BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температур...


799 МКД
или предлог цена
28 фев 12:42Digitalen Laserski Termometar ℃ /℉

Nov laserski merac na temperatura na telo i predmeti ℙℝ𝕆𝔻𝔸ℤ𝔹...


24 фев 19:29TOPLOMERI ZA EU PAZAR SUPER KVALITET!

Porvereno extra kvalitet za evropski pazar


24 фев 12:39DIGTIALEN TOMPLOMER MERI ZA 1 SEKUNDA

Odlichen i proveren kvalitet promotivno za 900 denara + dostava ZA P...


24 фев 12:21Digitalen toplomer termometar bezkontakten

Prodavam novi digitalni bezkontaktni toplomeri termometri


800 МКД
или предлог цена
08 фев 19:07Bezkontakten digitalen toplomer-termometar

Обезбедува брзо мерење на температурата без контакт со предупредување...


800 МКД
или предлог цена
11 јан 13:07Telesen IR termometar

Se prodava temometar za telesno merenje na temperatura i na povrsina ...


1.100 МКД
или предлог цена
23 дек 19:31Дигитален инфраред термометар - СУПЕР ЦЕНА

НАЈДОБРИ ЦЕНИ - ТОП ПОНУДА!!! Одличен избор на дигитални инфраред те...


749 МКД
или предлог цена
17 авг 13:07TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za dec...


100 МКД
или предлог цена
30 апр 11:53дигитален термометар

дигитален термометар 1. Висок прецизен инфрацрвен сензор обезбедува с...


900 МКД
или предлог цена
16 фев 20:56Digitalni toplomeri

Digitalni toplomeri mnogu efikasni so eden dopir ja dobivate temperat...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јан 16:04Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам