Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Инвалидска количка

Се продава инвалидска количка со адаптер за WC, некористена. Заедно ...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:20Kolicka za pomaganje pri odenje nova

Kolicka za pomaganje pri odenje nova invalidskaка ролатор со 4 трк...


9.000 МКД
или предлог цена
06 јун 16:33Invalidska Salonska Kolicka

Se prodava Salonska invalidska kolicka Voopsto ne koristena, sal...


10.000 МКД
или предлог цена
05 јун 00:48Invalidska Kolicka

Kako nova. Kontakt : 070-958-402 070-958-402


По Договор
или предлог цена
03 јун 22:53ИНВАЛИДСКА КОЛИЧКА

Инвалидска количка сочувана алуминиумска супер состојба


75 €
или предлог цена
03 јун 11:12ИНВАЛИДСКА КОЛИЧКА

Нова не употребена инвалидска количка марка МОБИАК со вградена тоалет...


120 €
или предлог цена
03 јун 11:12kolica

Se prodava invalidska koristena kolica vo solidna sostojba , veroja...


22 €
или предлог цена
02 јун 16:39kolica

Se prodava invalidska koristena kolica vo solidna sostojba , veroj...


22 €
или предлог цена
01 јун 09:31Elektricna invalidska kolicka

Elektricna invalidska kolicka Ispravna so baterii i polnac Cena 850eur


830 €
или предлог цена
31 мај 07:40odalka - dubak

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, коч...


1 €
или предлог цена
27 мај 13:59Invalidska kolicka Nova neotpakuvana

Kolickata e nova i ne e otpakuvana extra cena Kontakt tel 078 245...


200 €
или предлог цена
18 мај 19:28Se prodava Elektromotorna kolicka

Se prodava elektromotorna kolicka od Grckiot brend Mobiak. Kolickata...


1.150 €
или предлог цена
09 мај 16:23ИНВАЛИДСКО ПЕРНИЧЕ / INVALIDSKO PERNICHE

ПРОЧИТАЈ ВНИМАТЕЛНО - НОВО АНТИДЕКУБИТУС ПЕРНИЧЕ ПОЛНЕТО со ВОЗДУХ и ...


1 €
или предлог цена
04 мај 09:49Kolicka za dvizenje i kolicka so dupka za po WC

Екстра состојба. Телефон за контакт: 071/274-364 (Петре)


01 апр 17:19Invalidski skuter

Invalidski skuter 24v Bez polnac Donesen od Ch


370 €
или предлог цена
20 мар 09:33Elektricen skuter invalid

Marka Luggie 075490108 samo na ovoj tel. broj


24.000 МКД
или предлог цена
05 мар 18:332 Invalidska sobna kolicka

Sr prodava invalidska kolicka so adaptacija za WC so legan za fiziolo...


100 €
или предлог цена
04 мар 14:091 invalidska kolicka

Se prodava invalidska kolicka za sedenje i lezenje za spienje kako kr...


150 €
или предлог цена
04 мар 13:52Invalidska kolicka-nova

Invalidska kolicka nova vo kutija voopsto ne koristena Lice za konta...


10.000 МКД
или предлог цена
22 фев 14:18Elektricna invalidska kolicka na preklopuvanje

Kolickata e prenosliva i avtomatski se preklopuva samata, mozete da j...


1 €
или предлог цена
01 сеп 11:31Invalidska kolicka

Nova invalidska kolicka Cena po dogovor Broj za kontakt: 071420...


1 €
или предлог цена
27 авг 21:40Инвалидска количка

Продавам инвалидска количка, со наслоник за глава, која се спушта до ...


8.000 МКД
или предлог цена
26 авг 07:11Elektricna Invalidska Kolicka - Nov Tip Vozilo

brzina - 6km/h domet do 40km nagornini do 20 stepeni nosivost do 9...


1 €
или предлог цена
04 авг 21:43PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova Инвалидска количка

PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova ne koristena top cena kupena 15.000 ...


4.400 МКД
или предлог цена
17 јул 23:35Се продава Инвалидска Количка

Се продава Инвалидска Количка, во одлична состојба. Не е користена во...


1 €
или предлог цена
02 јун 16:29инвалидско помагало

инвалидско помагало користено тел. 079-281-892


2.000 МКД
или предлог цена
27 апр 16:48Prodavam invalidska kolicka INVACARE

Donesena od Holandija , Invacare invalidska kolicka 100 e.


100 €
или предлог цена
19 окт 16:38ROLATOR

SE PRODAVAAT DVA(2) NOVI NEKORISTENI ROLATORI VO KARTON SO ZAŠTITNA F...


1 €
или предлог цена
14 авг 17:09skala mobile za invalidska kolicka

Prodavam skala mobile za kacuvanje po skali na invalidska kolicka zae...


700 €
или предлог цена
23 јан 10:45Инвалидска количка нова некористена

Инвалидска количка нова некористена 075/384-515


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 09:45Инвалидска количка нова

Инвалидска количка нова 075/384-515


4.000 МКД
или предлог цена
18 авг 09:44Инвалидско помагало

Продавам инвалидско помагало користено 075/384-515


По Договор
или предлог цена
18 авг 09:42Se prodava invalidska kolicka

Se prodava invalidska kolicka za dvizenje posle mozocen udar kako pom...


65 €
или предлог цена
10 авг 16:16Invalidska Kolicka so Anatomska Pernica(NOVA)

Se prodava Invalidska Kolicka so Anatomska Pernica nova ne koristena.


5.000 МКД
или предлог цена
03 ное 17:53SE PRODAVA INVALIDSKA KOLICKA

SE PRODAVA INVALIDSKA KOLICKA NOVA STO SE VIKA NEOTPAKOVANA PO MNOGU...


По Договор
или предлог цена
31 окт 16:03Invalidska Kolicka So Anatomska Pernica

Se prodava invalidska kolicka so anatomska pernica Potpolno nova, ne...


5.000 МКД
или предлог цена
12 окт 18:40Se prodava novo motorizirano invalidsko pomagalo

Neupotrebeno nov Samo na ovoj broj javete se vo sekoe vreme 07032384...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 13:00Podaruvam krevet za invalid

Se podaruva: 1. Specijalno napraven krevet za invalidizirani lica ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 08:36Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам