Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PELENI ZA VOZRASNI 16 paketi

Prodavam 18 neotvoreni paketi peleni za vozrasni L 360 den paket Kar...


360 МКД
или предлог цена
Денес 12:07Ortoza za ramo

Se prodava skoro nova ortoza za ramo, koristena dve nedeli. Kupena e...


2.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 МКД
Денес 00:41Dushek protiv dekubitis so kompresor (za lekuvanje rani)

Dushek so vozdusni celii koj sprecuva sozdavanje na rani / dekubitis ...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:51APARAT ZA KISLOROD (OKSIGENATOR)

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 МКД
или предлог цена
20 мај 13:52MAGNETNI POJASI ZA POLOVINA, KOLENO, GRB, KICMA,VIBROMASAZER

450 денари (ДОЛГ магнетен појас) 490 денари (елек со пластики) 390 ...


390 МКД
или предлог цена
19 мај 16:33APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
18 мај 14:55MASKI ZA ZAGADEN VOZDUH

MASKA ZA ZAGADEN VOZDUH STITI OD STETNITE PM2.5 CESTICI STITI OD VI...


450 МКД
или предлог цена
17 мај 11:13Bastumi - razni modeli

Наменет за лица кои имаат потреба од потпора при движење во и надвор ...


590 МКД
или предлог цена
16 мај 20:04ORTOZA

Postoperativna ortoza ,osobeno posle operacija na preden vkrsten liga...


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 19:01Kisloroden Koncentrator De Vilbiss 525KS (5l)

Prodavam kisloroden koncentrator (Aparat za kislorod) De Vilbiss 525K...


30.000 МКД
или предлог цена
16 мај 09:42АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД

Продавам апарат за кислород на струја малку користен со гаранција до ...


500 €
или предлог цена
14 мај 12:14Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер за WC.шоља. Адаптерот е испран...


1.200 МКД
или предлог цена
13 мај 07:07Vetrinarni klesti

Vetrimarni klesti za krvno I bez krvno kastriranje


2 €
или предлог цена
12 мај 21:55Ортоза

Недајбоже да му е на некој потребна Но ако веќе е потребна КОНТАКТИР...


По Договор
или предлог цена
12 мај 16:39Изгореници и повреди

1. Стерилна лепенка за заздравување на изгореници (10cm x 10cm) 2. П...


800 МКД
или предлог цена
11 мај 11:55Prodavam nasadni instrumenti

Prodavam nasadni instrumenti (kolenjak i nasadnik).


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Aparatce za merenje Sheker

Aparatceto e kako novo raboti super i tocno . So 50 lenti info tel....


1.500 МКД
или предлог цена
10 мај 22:24Дефибрилатор Defibrilator

Nov


666 €
или предлог цена
08 мај 07:42PELENI ZA VOZRASNI VELICINI L, XL

Peleni za vozrasni vo zegin se 600 denari eden paket: 500 denari ...


500 МКД
или предлог цена
07 мај 18:34APARAT ZA KISLOROD

Prodavam aparat za kislorod na struja malku koristen so garancija koj...


500 €
или предлог цена
04 мај 19:18Cetvoronozen bastun/Четвороножен бастун

Bastunot e cetvoronozen, so dodatok za mraz-gumicka, koja go olesnuva...


1 МКД
или предлог цена
04 мај 19:00Anatomska pernica so memori pena

Anatomska pernica so memori pena besplatna dostava Kontakt Telefon: ...


1.000 МКД
или предлог цена
03 мај 09:47Medicinski Bolnicki krevet

+491773647580 370evr Ili na +38976538618


370 €
или предлог цена
01 мај 19:51Antidekubitalen dusek - Антидекубитален medicinski dusek

Се продава малце користен антидекубитален медицински душек Podelen n...


5.500 МКД
или предлог цена
01 мај 08:15APARAT ZA KISLOROD-OKSIGENATOR

Se iznajmuva aparat za kislorodna podrska.


1 €
или предлог цена
30 апр 20:01LONGETA /se koristi kaj pacienti so skrsen kolk/

Se prodava LONGETA koja osven osnovna namena,se koristi za luge so SK...


2.000 МКД
или предлог цена
30 апр 18:45Odalka/rolator so chetiri trkalca

Ortopedsko pomagalo odalka so chetiri trkalca i so kosnicka


4.000 МКД
или предлог цена
29 апр 13:59Merac na puls

Se prodavaat 2 novi meraci na puls i saturacija, 499 denari parce.


499 МКД
или предлог цена
26 апр 10:37Medicinski Rakavici

Rakavici Latex so pudra i Nitrlini bez pudra


320 МКД
или предлог цена
26 апр 02:13Ортопедска чизма

Продавам Подколен апарат со метална сандала и воздух


50 €
или предлог цена
25 апр 17:01Schumann resonance Шуманова резонанца Shumanova rezonanca

Шуманова резонанца 7,83Hz


80 €
или предлог цена
22 апр 23:17INVALIDSKA KOLICKA NOVA

Pprodavam nova invalidska kolicka stara eden mesec ao fiskalna i gara...


10.000 МКД
или предлог цена
19 апр 10:20Magnetoplag - Против хемороиди

Opis Proizvoda Biološko dejstvo magnetnog polja se ispoljava na će...


2.490 МКД
или предлог цена
19 апр 01:01ОРТОПЕДСКА ТОПКА ORTOPEDSKA TOPKA

Медицинска топка Природна кожа тежина 1 кг, диаметар 17-18 см


100 €
или предлог цена
14 апр 10:05Се продава portable Ехо апарат

Се продава portable Eхо апарат скоро не употребуван заедно со ЕКГ апа...


2.000 €
или предлог цена
08 апр 22:03Апарат за кислород Philips Respironics EverFlo

ПРОДАДЕНО!!! Philips Respironics EverFlo OPI Апарат за кислород К...


400 €
или предлог цена
07 апр 15:45NOV OKSIMETAR OKSIMETRI ZA SATURACIJA I PULS

NOVI OKSIMETRI ZA MERENJE NA SATURACIJA I PULS RABOTI NA BATERIJA ...


499 МКД
или предлог цена
02 апр 09:25Продавам германско перниче за затоплување

Продавам германско перниче за затоплување димензии 40 х 30 см јачина ...


800 МКД
или предлог цена
31 мар 22:32Problem so srasnati nokti!

Kompleten set za spravuvanje so problemot na srasnati nokti... Efekt...


600 МКД
или предлог цена
21 мар 13:35Prodavam ili iznajmuvam medicinski krevet

Krevetot e koristen samo eden mesec na nego ima i medicinski dusek......


7 €
или предлог цена
15 мар 10:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам