Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pomagalo fiksator za koleno

Novo


2.500 МКД
или предлог цена
16 мај 21:42ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO

ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO SLUZI KAKO GIPS ILI UCVRSTUVANJE NA NOGATA ...


11 МКД
или предлог цена
16 мај 18:44Ortoza za koleno

Prodavam ortoza za koleno, koristena samo 2 nedeli. Kompletno nova i ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 10:15ORTOZA - IMobilizator ZA KOLENO

Se prodava kvaliteten skoro nov germanski Imobilizator ortoza za kol...


2.000 МКД
или предлог цена
19 фев 17:50ORTOZA

Medicinsko pomagalo ortoza koristena dve nedeli za skrsenica na prst ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 фев 20:16Медицински корсет

Медицински корсет. Нов, неискористен. Материјал Пластика. Со два стег...


1.000 МКД
или предлог цена
24 јан 12:12Ortoza cizma

Prodavam ortoza , cizma, longeta za ahilova tetiva i slicni povredi. ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 окт 21:05Ortoza Proteza za koleno

Продавам ортоза/протеза за колено. За скинати лигаменти, стабилизациј...


11 ное 11:24Fiksator za skrsenica na desna nadlaktica

Povici od 10:00 - 20:00 Fiksatorot e mnogu malku koristen, odgovara ...


50 €
или предлог цена
05 окт 11:53Nova nekoristena proteza za rbet Терапевтска протеза за рбет

Prodavam, nova, nekoristena terapevtska proteza za relaksacija i kore...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам