Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
98 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oxygen koncetrator - kislorod koncentrator

Novi koncentratori za kislorod. Dostava 2-3 nedeli. Whats up: 00491...


449 €
или предлог цена
Вчера 18:55koncentrator za kislorod philips

se prodava koncentrator za kislorod philips 5l malku koristen


1 €
или предлог цена
Вчера 13:54Zepter Bioptron PRO Plus + originalen stalak

Se prodava Zepter BIOPTRON PRO Plus -Polarizirana svetlosna terapija ...


500 €
или предлог цена
Вчера 12:11TENS Masazer, Fizikalna, so frekvencija so niska struja

TENS Masazer za nervi i muskuli so terapija so struja so niska frekve...


799 МКД
или предлог цена
- 60 % Попуст
1.999 МКД
Вчера 09:51APARAT ZA DISENJE PHILIPS

Masina za vestacko disenje (domasen ventilator) so site opcii za potp...


3.250 €
или предлог цена
05 јун 17:38Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 јун 21:48Lek za Hemoroidi лек за хемороиди

Prodavam odlicen lek 100 % izlekuvanje za vasite hemoroidi . Lekot ...


1.500 МКД
или предлог цена
01 јун 22:55Aparat za kislorod / Aparat per oksigjen (OKSIGENATOR)

Se prodava aparat za kislorod, funskionalen i mnogu malce koristen. ...


450 €
или предлог цена
31 мај 18:56SE PRODAVAT TOPLOMERI

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura c...


1.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:49Се продава машина за флексибилни протези

Машината за флексибилни протези вклучува: -Печка за топење на матери...


75.000 МКД
или предлог цена
29 мај 22:33Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

29 мај 18:48ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор) Iznajmuvam apar...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Медицински материјали / Останато

25 мај 11:24liniski cilindri elektricno upravuvani

elektricnite liniski cilindri se upravuvani od DC motorcinja so koman...


По Договор
или предлог цена
24 мај 19:50Aparat za KP,Laringoskop,Oftalmoskop,Otoskop i dr.

Prodavam skoro novi: Fiksen aparat za KP 90 Evra, Laringoskop 180 Evr...


1 €
или предлог цена
20 мај 22:33Електричен болнички кревет со три функции

Електричен болнички кревет со три функции (електрично подигање на дел...


35.000 МКД
или предлог цена
16 мај 15:16Iznajmuvam medicinski krevet

Iznajmuvam nov medicinski krevet so elektronsko podesuvanje tel.0713...


1 €
или предлог цена
14 мај 21:40Boca za kislorod

Prodavam boca za kislorod


2.000 МКД
или предлог цена
10 мај 11:31Boca za kislorod 250 bara

Jugoslavija Novo Komplet so maska


105 €
или предлог цена
09 мај 18:48Prodavam lumbalno pernice vozacko sediste

Prodavam novo lumbalno pernice za vozacko sediste, lesno se postavuva...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

06 мај 16:34Uvc germicidalna antibakteriska lamba

Uvc dezinfekcija lamba idealna za ambulanta i drugi prostorii. Dalins...


2 МКД
или предлог цена
04 мај 09:56Komplet boca so manometri za kislorodna podrska boca za kisd

Namenska. So atest. Boca za kislorod. So site dodatoci vo kufer M...


149 €
или предлог цена
29 апр 10:38Drager 300 barski manometar za kislorod

Odlicen. Komplet so adapter za na boca Cena 5500 denara


89 €
или предлог цена
29 апр 10:36MEDICINSKI KREVETI

Se prodavaat medicinski kreveti podesuvanje mehanicki.


По Договор
или предлог цена
28 апр 19:39stetoskop littmann NOV

*prodavam novi stetoskopi • littmann clasic III -170 evra Zavisno ...


По Договор
или предлог цена
27 апр 20:21KONCENTRATOR ZA KMISLOROD NOV NEUPOTREBEN VO KUTIJA

KONCENTRATOR ZA KISLOROD NOV NEOTPAKUVAN VO PAKET


550 €
или предлог цена
27 апр 16:57Nov, Nekoristen Original Zepter aparat za Akupunktura

Нов, Некористен Оригинал Цептер апарат за акупунктура (со 36 позлатен...


3.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

26 апр 15:52Apart za plastichna hirurgija -ConMed Hyfrecator 2000

Aparatot e vo odlichna sostojba


650 €
или предлог цена
26 апр 14:18Zepter Bioptron

BIOTRON LAMPA od Zepter, Се користи за лечење на реума, повреди, бол...


350 €
или предлог цена
12 апр 19:48Se prodavaat Kompresivni Helanki Variteks CCL 2 20-30mm.hg

Se prodavaat orginalni medicinski kompresivni helanki Variteks kupeni...


По Договор
или предлог цена
03 апр 18:44Prodavam antidekubiten dusek

Dusekot e so branovi;so kompresor za duvanje,neupotreben,nov


6.000 МКД
или предлог цена
03 апр 09:28Oximetar Pulsni - merac na SATURACIJA-zasitenost so KISLOROD

Pulsne Oximeter ja meri SATURACIJATA, t.e. zasitenosta so KISLOROD. ...


390 МКД
или предлог цена
22 мар 21:13Апарат за слип апнеа CPAP Resvent iBreeze 20A

Нов не користен, со гаранција. Апаратот е со ергономски дизајн, на...


28.000 МКД
или предлог цена
09 мар 12:48Svajcarski elektronski Bolnicki krevet

Se prodava bolnicki krevet-Svajcarski, vo odlicna sostojba, celosno a...


1 €
или предлог цена
08 мар 18:52Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine

Cardioline AR1200adv Interpretive ECG machine machines. 800-507-8244...


500 €
или предлог цена
05 мар 12:00Медицински кревет со медицински душек

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е з...


По Договор
или предлог цена
04 мар 07:08LAMBA ZA SINUSI

NOVA LAMBA ZA SINUSI I GRB ZA SITE ONIE KOI IMAAT PROBLEM SO SINUSI


1.500 МКД
или предлог цена
27 фев 19:39Ginekolosko eho-Гинеколошко ехо

Se prodava eho SONOACEX8,ispravno,servisirano i funkcionalno.Se rabot...


3.100 €
или предлог цена
17 фев 12:25Se prodava medicinski krevet

Se prodava poloven medicinski(bolnicki) krevet vo celosno ispravna so...


2.000 €
или предлог цена
13 фев 16:15Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

11 фев 06:48Neurotrac continence stimulator stimulstor na nervi

Komplet so nova vaginalna sonda. Angliski proizvod. Raboti na 9vdc ...


49 €
или предлог цена
07 фев 16:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам